Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Brzusie tęskniłam za Wami więc jak tradycja glosi opisze Wam swój porod 🙂
ZGLOSILISMY SIE DO SZPITALA NA 8.00 RANO WYPELNILAM PAPIERKI TAKIE TAM CZYSTA FORMALNOSC..ZAPROWADZILI NAS DO SALI I ZACZELY SIE KROPLÓWKI ,KTG,ITD...MIALAM BYC PIERWSZA DO CIECIA ALE MOJA PANI DOKTOR SIE STANDARDOWO SPOZNILA WIEC BYLAM JAKO DRUGA 🙂PRZYSZEDL MOJ CZAS BALAM SIE STRASZNIE WIEZLI MNIE KORYTARZEM CZULAM JAK SLABNE JAK OPADAM Z SIL 🤢 POŁOŻYLI MNIE NA STOLE NA BOKU KOLANA KAZALI PODCIAGNAC DO GORY JAK NAJBLIZEJ KLATKI I SCHYLIC GLOWE NA MAKSA KU KOLANOM PO CZYM ODBYLO SIE ZNIECZULENIE DODAM ZE BARDZO SIE BALAM TEGO ZNIECZULENIA ALE STRACH MA WIELKIE OCZY U STOMATOLOGA BARDZIEJ BOLI JAK ZNIECZULAJA DZIĄSŁO 🙂OD CZEKALISMY 20 MIN PO CZYM ZAWOLALI ADAMA I SIE ZACZELO...NACIELI MNIE WSZYSTKO WIDZIALAM W LAMPACH POZNIEJ ZACZELI SZARPAC DO TEGO STOPNIA ZE JAK ADAM TO ZOBACZYL TO PRZYTULIL SIE DO MOJEJ GLOWY I POWIEDZIAL ZE NIE CHCE NA TO PATRZEC I ZA 1 MIN BYLO SLYCHAC PLACZ OSKARKA 🙂ADAM POSZEDL Z SIOSTRAMI MIERZYC MALEGO I WAZYC NO I RZECZ JASNA ROBIC FOTKI ,A JA CIAG DALSZY NA STOLE BO JESZCZE WYCIELI MI TORBIEL NA JAJNIKU 🙂WIEC MIALAM DWA W JEDNYM I NIE MUSIALAM NIC DOPLACAC 🙂PRZEWIEZLI MNIE NA SALE CZULAM SIE LEKKA JAK PIORKO ALE BARDZO SENNA...PRZETRZYMALAM TA SENNOSC BO CHCIALAM ZOBACZYC SYNKA I PO GODZINCE GO PRZYWIEZLI BYL BARDZO OPUCHNIETY ALE BYL MOJ TAK BARDZO WYCZEKANY 🙂PO 4 GODZINACH PRZYSTAWILI MI GO DO PIERSI ZGADNIJCIE JAK W POZYCJI NO PRAWIE SIEDZACEJ ...O 22.00 PRZYSZLA PIELEGNIARKA I ZAPYTALA CZY CHCE SIE WYKAPAC BYLAM W SZOKU ZE JUZ MAM WSTAC 😮PODOBNO CZYM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ...WSTALAM KRECILO MI SIE W GLOWIE SZLAM DO LAZIENKI JAK STARUSZKA ALE SIE UMYLAM 🙂NA DRUGI DZIEN JUZ BYLO LEPIEJ ALE LEKI PRZECIWBÓLOWE MUSIALY BYC OBOWIAZKOWO 🙂TERAZ JUZ JESTESMY W DOMKU JESZCZE OCZYWISCIE POBOLEWA WSZYSTKO ALE CO ZROBIC DAM RADE 🙂MALY JEST NARAZIE NA BUTELCE ALE CHYBA ZACZYNA MI NAPLYWAC POKARM BO CZUJE AZ POD PACHA BOL WIEC DZISIAJ BEDZIE KARMIENIE PIERSIA 🙂
ale sie rozpisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Aneta jeszcze raz gratuluje to cesarka nie taka straszna. Super ze masz Oskarka juz przy sobie i ze wszystko dobrze z wami 🙂

A ja wrocilam z dnia matki, szkola rodzenia zorganizowala i byl darmowy film. "Histeria- historia wibratora" czy jakos tak mowie wam fajna komedia. Potem po seansie byl tort troche atrakcji i do domu. Zaraz ide sie myc a maz na kolacje tortille robi mniami 🙂 Moja na seansie aktywna i w sumie caly czas 🙂
troche dzis cwiczylam ale takie cwiczenia dla kobiet w ciazy. Jak nie urodze do srody to ide na gimnastyke co chodzilam ale mialam mies przerwy. Moze wtedy szybciej cos sie u nas zacznie i mala zechce wyjsc. Donoszona juz jest wiec moze wychodzic na swiat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[size=Anetko ogromne gratulacje !!!]

fajnie ze dobrze to przeszlas 🙂 a jak poradzilas sobie ze wstawaniem? Bylo ciezko?? Moma kumpela ledwo chodzi boli ja jak cholera ,przeciwbolowe nawet nie bardzo jej pomagaja :/ Ty rodzilas prywatnie wiec moze inaczej... Szybciutko Cie puscili do domciu 🙂 no i jesli masz te plastry to daj znac czy sa dobre to moze je kupie.. A teraz odpoczywaj i cieszcie sie Maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, niedawno wróciliśmy i nie mam siły Was doczytać. ale widzę że Aneta już w domciu więc super 🙂
śliczny synuś 🙂 jeszcze raz gratulacje 🙂 buziaczki dla Was 😘 😘

my dziś po wizycie u gina i klusek waży 3300 także nabiera chłopak wagi 😁 a co do mojej gotowości no to powiedział że takie pół palca no i szyjka niby trochę krótsza ale generalnie szału nie ma 🙂 także czekamy dalej

padam na cyce więc może jutro coś nadrobię, choć jutro też zabiegany dzień bo w końcu nasz dzien kochane 🙂

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstawanie jest najgorsze jak juz chodze to chodze a jak siedze to siedze i jest ok ale wstac masakra..
a nogi mam tak spuchniete ze tego nie da sie opisac..
wlasnie wyslalam Adama do apteki po laktator bo juz mnie boli az pod pachą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra pytam bo już nie wiem czy fiksuje czy nie, bo od kilku dni mam powyższone to dolne ciśnienie, wcześniej miałam je do 90 a teraz ciągle ponad to 92, 95 a nawet czasem 98, i nie wiem czy powinnam sie tym martwic czy podjechać może na izbę i skonsultowac z jakimś lekarzem czy z takim ciśnieniem mogę czekać spokojnie do poniedziałku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogolnie, nie powinno sie dziac nic niepozadanego, bo jest ono nieznacznie podwyzszone.
Ale powiedzmy ze w takiej zaawansowanej ciazy moze byc wskazaniem do cc, szczegolnie jesli Ci bedzie bardzo wysoko podchodizlo...

Zadzwon najlepiej do swojego gina, ale jesli nie masz do tego zadnych niepozadanych objawowc, nie powinno sie nic wydarzyc...

Choc jak zawsze sfiniszuje.. Najlepiej skonsultowac to z lekarzem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello mamitas 🙂 🙂 🙂

Wszystkiego, co najpiękniejsze w Dniu Naszego Święta 🙂
Abyśmy zawsze były szczęśliwe, uśmiechnięte, radosne, pełne pasji i miłości, a przede wszystkim cierpliwe w wychowywaniu naszych pociech 😘 😘 😘

My dziś bibka u tescia, wieczorkiem kolacja u mojej mamy 🙂 więc dziki szał.
U nas upał 😮 😮

Anetka
jak dobrze, że Adaś jest z Tobą, pomoże Ci teraz kiedy jesteś najbardziej obolała, buźki dla Ciebie kochana 😘
Emi w razie watpliwości dzwoń do gina, może Wiktor Cię dzis zaskoczy na Dzień Mamy 🙂

Ciekawa jaka nasza Wiola dochodzi do siebie 🤨
Kocik Klusek to już spory chłop 🙂 teraz pozostało tylko czekac na wyklucie 🙂

Miłego dnia Mamitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki 🙂
melduję się że my dalej w dwupaku, właśnie sie pakuję do szpitala bo wyniki na cholestazę coraz gorsze wychodzą i lekarz skierował na oddział 😞 ale mam końcówkę tej ciąży nie tak sobie to wyobrażałam.....
dam znac jak bedzie już po wszystkim

a tymczasem wszystkim życzę jak najszybszego i bezbolesnego rozpakowania się z okazji naszego święta 🙂 🙂 🙂 sobie również:p

Trzymajcie się papappapa:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂

widzę że ubiegłyście mnie już z życzeniami z okazji naszego dnia 🙂 🙂 🙂 więc jedynie się dołączam do tych życzeń dla nas wszystkich 🙂 tym co się jeszcze nie rozpakowały porodów takich jak miała Justyna 🙂

aaaale widzę że kolejna się już szykuje do rozładowania 😉 giga trzymamy kciuki 🙂
Emi zadzwoń lub podjedź na izbę bo z ciśnieniem to nie przelewki....
Justyna hahah mówisz że miałaś na pół palca i już na izbie siedziałaś? mi właśnie lekarz wczoraj to tłumaczył że u pierworódek tak ponoć jest że przy małym rozwarciu mają już skurcze porodowe a te co już rodziły to się powoli ' otwieraja' i potem sru 😁 no oczywiście niema reguły bo to w końcu natura i jest jak jest 🙂

aaaa zapomniałam się pochwalić ze przez dwa tyg nie przytyłam i lekarz mnie pochwalił 🙂 także na wadze przybiera już tylko mój klopsio 😉

zmykamy zaraz z młodym na tenis, mamcia do kosmetyczki i potem obiadek u mamy 🙂

miłego dnia wszystkim i jeszcze raz wszystkiego naj naj z okazji naszego święta 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego drogie mamusie 😁

Kocik no na pół palca miałam i już do Majki pisałam ,że leże na porodówce 😁 i od małego rozwarcia niestety się zaczęło i cały dzień te skurcze były a rozwarcie nie postępowało 😜 skubaaaane 😁

Niunia śliczna miniaturka brzusio piękny!! i szybkiego rozładunku bidulka 😞 ehh co za świństwo się przyplątałooo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Najlepszego Drogie Mamy - te rozpakowane i te w dwupakach 😁 😁

Ja już kwiatuszki dla mojej Mamci kupiłam, aż miło bo taka kolejka w kwiaciarni a pewna Pani puściła mnie pierwszą 😆
Razem z Mężem umyliśmy okna , nie dzwoniłam do Mamy, jakoś daliśmy sobie rady we 2óch 🙂
Kocik fajnie ,że wszystko wporządku leniuszek jeszcze nie chce wyjśc 🙂 no i wagę już ma fajną 🙂 ciekawa jestem ile mój waży... a gdzie tam wizyta dopiero 5 czerwca 🤢
Jakbym mogła to dziennie bym chodziła na USG 😁 😁 😁
Aneta śliczny Twój synuś 🙂 napisz czy ładnie śpi w nocy czy często budzi Mamusię 🙂
Ciekawe jak tam Giga i Wiolka 🤨 napiszę do Wiolki sms-ka , może odpisze 🙂
Maju udanej imprezki 🙂 🙂
Wczoraj miałam gości i fajny prezent dostałam, zestaw kosmetyków z nivea baby, pieluszki flanelowe , smoczuś i łańcuszek do smoczusia 🙂 herbatki i takie tam - aż miło 🙂 🙂
Dzisiaju piorę ostatnią już turę ciuszków 🙂 i miałam zamiar rozłożyć łóżeczko ale chyba jutro to zrobię albo pojutrze 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MAMINEK 🙂
Kasiu plastrow nie kupowalam bo sa drogie i Adama siostra polecila mi masc na blizny ktora kosztuje grosze a jest dobra bede ja miala to napisze nazwe 🙂
pierwsza noc za nami Adam wstawal do malego bo ja zanim bym sie stoczyla to by minelo 15 min 😁mały je co 3 godziny budzi sie praktycznie o czasie karmienia .dzis pojechalam do lekarza zeby przepisal mi tabsy na zatrzymanie laktacji bo mam cyce jak donice a maly sie nie najada wczoraj karmilam go godzine i plakal bo sie nie najadl dostal butle i dziecko szczesliwe i najedzone 🙂Adam siedzi przy nim praktycznie caly czas nie moze sie napatrzec jakie cudo zrobil 😁gdyby teraz Adama nie bylo to ja bym chyba plakala z braku pomocy to jest bezcenne...gotuje mi zdrowe obiadki na sniadanko plateczki mam podane teraz pojechal na zakupy sama bym nie dala rady z tym wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta to jakbym widziała swojego Adasia przy cycu jest 30/40 min cały czas pije i dupaaaaaaa zaśnie przy cycu i po chwili się budzi i szuka jeszcze 😮dlatego wole sobie odciągnąć i dać mu z butelki bo wiem ile pije... a wypija po 100/110 ml 🤨 trochę przeginka bo połozna mówiła ,że pije od 30-70 hahahahahahaha ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to rzeczywisci, ale dzieciaki tak maja na poczatku 🙂 moja mogla co 15 minut tak zlopac 🙂)
W wiekszosci wynika ro z biskosci cycusia mamusi 😁

No i pozniej okolo 3 miecha tez jest tzw. kryzys laktacyjny. piersi sie przestawiaja na wieksze zapotrzebowanie malucha, i co chwile by chcial..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie dzionek minął na leniuchowaniu, byliśmy u mam, u mojej był gril ale coś wcale nie miałam na niego ochoty, wogule to już nie wiem co bym jadła już chyba na nic nie mam ochoty tylko chcę urodzić!Anetka szybkiego powrotu do formy oby rana jak najszybciej sie zagoiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...