Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hello wieczorna pora 🙂

Pisalam do Naszej Wioli. Kazala Was pozdrowic !! Ma ogromne nawaly mleka, dzidzia ma sie dobrze, a Wiola czuje sie coraz lepiej 🙂 prawdopodobnie w poniedzialek wyjdzie do domku, ale tego dowie sie jutro na 100% 😉
ja dzisiaj pogrillowalam, niedaleko mnie jest festyn Swieto Krupnioka i miala grac Jarzebina Koko koko haha 😁 nie widzialam i nie poszlam tam nawet. Moj wypil ze swoim bratem butelke wodki i ja wracalam autem. I powiem Wam ze juz nie bede wsiadac za kierownice. Tu duzy brzuch, tu musze sie koncentrowac a tu Maly kopie jak oszalaly 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego Mamuski na koniec dnia w dniu Waszego swieta 😘 😘 😘 😘 😘

Powodzenia Anetka z maluszkiem. Dobrze, ze masz Adama przy sobie - meskie oparcie zawsze w cenie. 😉

Super, ze syneczek zdrowo w brzusiu rosnie Kocik. Oj, nie zdziwie sie jak i Ty mnie z porodem wyprzedzisz.

Emi uwazaj na cisnienie. U mnie w rodzinie ciaza zakonczyla sie cesarka przez cisnienie wlasnie.

Jakies wiesci od Gigi, i jak tam u Wiolki ? Moze jednak puszcza ja jutro do domku?
Kozinka cos cichutko dzis siedziala? Ktos cos o tym wie?

Zaliczylam dzis bardzo dlugi spacerek. Ledwo zylam, ale dalam rade. 😉 😉 😉 Zrobilismy tez pierwszego w tym roku grila 🤪 🤪 🤪 Generalnie byl dzis bardzo ladny i sloneczny dzionek - wreszcie pogoda sie poprawila 🙂 🙂
Trzymajcie sie brzusie i mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry witam sie nadal 2w1 😞 ale jeszcze tylko dzis i jutro do szpitala na Ktg i spotkanie z moim ginem i nadzieja ze jutro już zostanę 🙂 ciśnienie zapisuje na kartce i niech w szpitalu decyduja co ze mną dalej, wolałabym urodzić sn no ale jak będzie mus cc to mus. Miłej niedzieli Kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa ... nio to oby sie uwinelo malenstwo, bo ile mozna czekac ;/ A juz po terminie to sie czlowiek irytuje...

Ja sie wkurzam, bo mialam dzwonic do gina i od czwartlu do niego dzwonie, smsa napisalam i nie odpisuje ;// a niby odpisuje na kazda wiadomosc ;/ Juz ja mu dam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Wiolka napisala ze jutro wychodza do domku 🙂
ja leze w lozku , nogi mnie od wczoraj bola i cale krocze.. Ledwo sie ruszam :/
nawet na lozku jak mam sie obrocic to ciagnie mnie kaczucha :/
ciekawe jak tam Kozinka nic sie nie odzywa...
Emi badz z nami w kontakcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wierze,ostatni dzien w szpitalu a ja w koncu moge napisac posta. 😁 U nas super,jak wam Czarna napisala jutro wychodzimy.Cyce mam jak Pamela heh.Lea pieknie ssie,mam nawal pokarmu wiec sciagam nadmiar laktatorem.Tym razem nie popekaly mi brodawki bo od poczatku smaruje ta mascia aventa,jest genialna. Dzidzia jest kochana,je i spi.Najchetniej nie odklejalaby sie od cysia,jak sie zmeczy ssaniem to kladzie na piers glowke i zasypia.Z Maja bylo troche ciezko na poczatku ale wczoraj juz mowila moja dzidzia i nawet poglaskala ja po raczce.Kochana moja duza dziewczynka.Lece pod prysznic.Do napisanka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂
Nie było mnie troszkę a tu tyle się wydarzyło 🙂
giga powodzenia
Wiola gratulacje, kolejna grzeczna kruszynka 🙂
Anetko zacna waga maluszka 🙂
Ciekawe co u Ani ?

Ja u siebie od dwóch dni zauważyłam jak to Sandra nazwała nie dużej wielkości "smarki glutowate" na majtach, we wtorek mam wizytę to się dowiem wszystkiego. Mogą mnie w szpitalu zostawiać-torba spakowana, wszystko przygotowane na przyjście dzidzi- mąż z praniem wózka sam sobie wtedy będzie musiał poradzić 🙂

Ja wczorajszy cały dzień miło spędziłam z moimi rodzicami na działeczce i z Alusią 🙂
A jutro zabieramy z mężem moich rodziców i jego mamę na lody z okazji dnia mamy, tato załapie się na wcześniejszy dzień taty ze względu na to że na dzień taty mam wyznaczony termin porodu i nie wiadomo jak to będzie 🙂

Moja mała ostatni bardzo aktywna jest i rano i w nocy 🙂

Miłej niedzieli życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

My dziś pospaliśmy, mąż skosił trawke, ja poogarniałam w kuchni, zrobiłam miniporządek w szafkach, co by dla Poli rzeczy się pomieściły 🙂

Dziś Zielone Świątki i wszystko pozamykane, ale mam nadzieje, że będzie otwarta jakaś budka z lodami 🙂

Wiolka super, że dochodzisz do siebie i mała chętnie pożera pokarm 🙂 Majeczka jaka fajna, że już dba o siostrunie 🙂
Nenia chyba nie bedzie tak źle, zeby od razu zostawac w szpitalu.. zreszta lekarz wszystko Ci powie 🙂 mam nadzieje, że będzie dobrze 🙂
Midorada Ty już pewnie też każdego dnia na czujce 🙂 jeju jak bliziutko już 🙂

Emi mocno trzymam za Ciebie kciuki, czekamy jutro koniecznie na wieści po wizycie u lekarza 😘 😘 😘

Miłego, słonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie powiedziałam że mają, ale że mogą bo mam już wszystko przygotowane dla małej, co nie znaczy że chcę zostać w szpitalu-wiadomo że w domu najlepiej 🙂 Choć nie ukrywam że z każdym dniem coraz ciężej się nosi brzusio i chciałabym mieć Malutką poza brzuszkiem 😁

Idę się zdrzemnąć bo nie ogarniam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ale dziś tu cicho 🙂 Wiola, super, że już wychodzicie niebawem, kolejne słodkie i grzeczniutkie maleństwo - ciocie się cieszą 🙂

Ja miałam dziś korepetycje, moja uczennica walczy o lepszą ocenę - można nawet w niedzielę się pouczyc, moja druga połówka jeszcze na zajęciach - ostatni wykład właśnie trwa 😁 Siedzę sobie sama w domu, odpoczywam, wczoraj trochę się przemęczyłam, spacer, zakupy, wizyta u rodziny, towarzyszenie przy sprzątaniu 😉 Obiad dziś będzie pewnie ok 19. Ale cieszę się, że że trochę dziś luźniej i odpoczynkowo. Od rana nie czułam malutkiej, chyba się wczoraj przeforsowała. Dopiero tatuś przemówił do niej, pośpiewał i powydawał różne dziwne dźwięki i fale na brzuszku się pojawiły jak należy. Muszę się bardziej oszczędzac... Latam jak szalona, taka samodzielna chcę byc, zakupy przyniosę, posprzątam intensywnie, postoje przy garach i ze wszystkim sobie radzic chcę, ale chyba nie mam na to sił ostatnio 😞 Słabo sypiam,a po przelatanym całym dniu ledwo żyję, brzuszek boli na dole, ciągnie wszystko... A dzidzia najważniejsza - muszę dac się mną zając i wymagac zajęcia się mną 🙂

Wracam więc na wyrko, albo z książką na świeżutko posprzątany balkon. Ale chcę kwiatki na balkonie wiec chyba to jeszcze nie koniec robót... 😉

Trzymajcie się ciepło brzuszki kochane :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotko, też tak mam jak Ty. Wolę być samodzielna i wydaje mi się ,że też sie za bardzo nie oszczędzam :/ na zakupy latam, do Mamy , sprzątam, dzisiaj robiłam na obiad rolady 🤔
Wiem, że robię za dużo ale jak to się mówi "Ten typ tak ma" 😁 😁
Coraz gorzej się czuję, dzisiaj się oszczędzałam, zrobiłam pedicure i manicure troszkę się zrelaksowałam nie licząc stania przy garach 🙂 🙂 🙂 🙂
Jutro jadę pooglądać szpital i podać wynik z paciorkowca - w piatek zadzwoniła mi położna i całe szczęście go nie mam 🙂 czyli przy dobrych wiatrach 11 czerwca CC 🙂

Rzeczywiście tu cichutko jakoś , dziewczyny żyja weekendem i korzystają z ostatnich wolnych chwil 🙂 🙂 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasze ostatnie wolne chwile bez maleństw...

Ale wiesz co Kasiu, naprawdę nie ma co się forsowac za bardzo - dzidzie nasze najważniejsze, nie ma co szalec, bo im szkodzimy. Jak my jesteśmy wymęczone, to i dzieciaczki mają się gorzej, tak samo jak ze stresem. Ja dziś tylko obiad zrobiłam - wlasciwie poodgrzewałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dzień minął bardzo przyjemnie 🙂 właśnie wrucilismy z mojej ostatniej jak na jakiś dłuższy czas pizzy 🙂, wcześniej ogarnęłam kuchnie, pomyląm szafki, odkamieniłam czajnik, zrobiłam dla meza zapas jedzonka, no i ]zaraz idę spać by czas jeszcze szybciej zleciał do jutra 🙂
Wiola fajnie ze jutro wychodzicie i ze masz dużo pokarmu, mam nadzieje ze ja też będę miała
Czarna, Dorotka nie szalejcie tak oszczędzać sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
u nas dzień minął bardzo przyjemnie 🙂 właśnie wrucilismy z mojej ostatniej jak na jakiś dłuższy czas pizzy 🙂, wcześniej ogarnęłam kuchnie, pomyląm szafki, odkamieniłam czajnik, zrobiłam dla meza zapas jedzonka, no i ]zaraz idę spać by czas jeszcze szybciej zleciał do jutra 🙂
Wiola fajnie ze jutro wychodzicie i ze masz dużo pokarmu, mam nadzieje ze ja też będę miała
Czarna, Dorotka nie szalejcie tak oszczędzać sie!


Odezwala sie ta co szafki w kuchni pomyla 🙂 pisz do Nas Emi jak bedziesz miala czas 🙂Wiktorek leniuszek trzeba go pogonic 😉 zycze Ci lekkiego porodu abys szybciutko do siebie doszla i zagladaj tutaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to i ja daje znac
Wczoraj caly dzien nas nie bylo i nie chcialo mi sie juz pisac. Za to dzis caly dzien od rana mialam w lozku nie moglam sie dobudzic wstalam dopiero po 14 w miedzy czasie zjadlam obiad. Na 15.30 jechalismy na imieniny do ciotki i byl gril po 18 wrocilismy do domu. Objadłam sie na grilu jak bak i brzuch mnie bolal.
Wogole zastanawiam sie czy w koncu cos sie zaczyna u mnie po malutku ruszac bo w nocy tez czulam sie jakos tak dziwnie. Nie mam skurczy czy zeby jakos mocno bolal brzuch ale czasami czuje jakies dziwne wrazenie niby nie bol ale cos...
Ide sie polozyc na nic nie mam ochoty. Do meza sie smieje ze organizm chce teraz duzo snu bo przygotowuje sie na porod...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi będzie dobrze-obyś tym razem nie wróciła w dwupaku tylko z Maluszkiem 🙂

Dorotka ja mam tak samo, taka "Zosia samosia" 🙂

Zaraz przyjdzie do mnie Kuzynka z mężem, na stałe nie mieszka w Polsce i rzadko przyjeżdża, też starają się o dzidziusia, ale Kuzynka się leczy więc trzymam kciuki by w końcu im się udało 🙂

Miłego niedzielnego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 😉)
Ooo i dzidziut tez sie chyba wita, bo mnie niezle podkopuje 😉
Wreszcie ja czuje tak dosc intensywnie i dzis nawet Nadia sie zalapala na przemieszczenie brzucha 🙂 Ale sie zdziwila 🙂)
A wczoraj tatis poczul po raz pierwszy druga corunie..

My wykonczone, bo wrocilysmyz urdodzin Nadii kumpla 🙂 i na urodzinkach trojka chlopcow i Nadia, wiec szalenstwo bylo 😉

Szafki mialam odbierac w poniedzialek, a oczywiscie beda dopiero na wtorek ;(( Moze jakis dzien popadac, to sie zabiore za porzadkowanie 🙂) Dobrze tak raz po raz przejrzec pol chaty i wszystko po kolei.. Dokumenty itp itd 🙂 Wieec bede roboty miec niesamowicie duzo.. 🙂)

Wkurzona jestem, bo mi gin nadal nie oddzwonil ;/

Jutro mialam isc na dzien mamy, ale mam kumpeli synka pod opieka 🙂 No chyba,ze beda ze mna wspolpracowac 🙂) i zachowywac sie jak ludzie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewoje,

U mnie wciaz cisza. Pogoda ladna, ale juz troche uciazliwa. Posypiam popoludniami jak Katia i tak samo to tlumacze - organizm przygotowuje sie do wielkiego dnia 🙂 😉 (No chyba ze sie mysle 🥴 ).
Dziewczyny czy tez macie takie uczucie, ze malenstwo tlucze Was glowka tam na dole. Moj synek chyba tak robi i starsznie nieprzyjemne jest to uczucie... 🤢 😮 😲 Sandra Czy to, oprocz tego, ze dziecko jest wystarczajaco duze i nie ma miejsca, cos jeszcze oznacza? 😮 😮 Poza tym dosc czesto stawia mi sie brzuch, maly rusza sie niesamowicie, ale nic poza tym. 😞 Nie chce wyjsc do mamy - maly uparciuszek 😉

Emi powodzenia jutro u lekarza. Moze wreszcie cos zacznie sie dziac. Trzymam kciuki kochana za Ciebie i za syneczka (mezowskiego tez - oby dal rade, jakby cos sie zaczelo dziac 😉 )

Sandra super uczucie kiedy malenstwo sie rusza. Mam nadzieje, ze dzieki tym mezulo i Nadia bardziej juz czuja tzw blueasa. 🙂 🙂 Moj wyznal mi kiedys, ze myslal, ze w ciazy to dziecko siedzi sobie w brzuchu zupelnie nieruchomo i tak sobie dojrzewa i rosnie (jak w filmach SF) 😁 😁 😁 😁 Ale teraz zakochany jest w synku na maxa i pioseneczki codziennie mu odspiewuje. 😁 😁

Dziewczyny Wy tak nie szalejscie z tym sprzataniem i gotowaniem. Oszczedzajcie sie troche bardziej...

Lece (haha jak to brzmi) chcialam powiedziec - ide jeszcze na krotki spacerek nad rzeke z mamcia. Troche za dlugo mi sie pospalo, oby w nocy lazik mi sie nie wlaczyl.

Trzymajcie sie cieplo.pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...