Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
kozinka napisał(a):
mi nawet przytulanie nie pomaga ☺️ w sumie to nawet nie jest teraz przyjemne ☺️
poza tym mój ma nocki teraz więc mi nie pomoże 😁
ale dobrze,że ma nocki,bo przynajmniej w dzień w domu jest,a umówiłam się z mamą,że jakby co to ona od 23 jest w domu po 2 zmianie więc jakby co to weźmie mi małą w nocy jakby mnie wzięło 🙂 więc w tym tygodniu mam spokojną głowę o to co będzie jakbym zaczęła rodzić 🙂



Biedna, i tak jestes dzielna ! Tyle cierpienia wytrzymałaś juz . Podziwiam Cię za to 😘

😘 😘
nie mam wyjścia-wytrzymać muszę,bo nic na mnie nie działa już,spacery długie nie,seks nie,gorąca kąpiel nie ☺️ nic nie działa 😮
no,ale jakby nie patrzeć to do tego 10 czerwca mam 2 tygodnie więc jeszcze czas mam 🥴 i o mnie za mnie to jeszcze mogłabym długo w ciąży chodzić gdyby nie te bóle 😠 no ale widocznie tak ma być,pewnie co wycierpię teraz to przy porodzie o tyle będzie mniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
idę do łóżka 😉
sałatka zjedzona,witaminki uzupełnione to teraz pora na relaks 😉
muszę korzystać bo się skończy za niedługo-Klaudia śpi całą noc,więc się wysypiam,a przy dzidziusiu to trzeba wstawać,więc muszę się wyspać za wczasu 🙂 😁
miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂
Dorotka pisała że wszystko się jej rozeszło ale tak czy siak zostawiają ją na wywołanie.
także biedna nasza Ania się męczy i żadnych szans na wywołanie a Dorotę zostawiają własnie coby to zrobić. sama co prawda pisze że nie wie poco ale już moim zdaniem będzie miała dzidzię koło siebie 🙂 zwłaszcza że jest już przy swoim terminie.

ja Marcina też miałam pogonionego i śmieję się że pewnie dlatego teraz wszędzie muszę go poganiać i popędzać bo jemu się nigdy nigdzie nie spieszy 😁 😁 😁 😁

no to jak na razie to tyle, weszłam przekazać wieści i śmigam się umyć i coś na śniadanko wszamać. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeello mamcie :*

Wiolka ha tylko unikam smazonego i wzdymajacego a jem prawie wszystko na co mam ochote 🙂
Ja odciagam cale butle mleka tyle pokarmu man i mu daje wypija 100-120ml butelki mam aventa i pi nich cyca lapie bez problemu w tomme daje mu glukoze ale dla mnie butelka do domu co chwile sie ksztusi dziwny ksztalt no dziwnie lapie jakby za plytko..
Dorotka czekamy na wiesci tulisz juz Dominisia? 😘
Ania podziwiam za ten spokoj przy takich bolach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja to mam takie szczescie 3 proba porodu a ja znowu wrocilam do domku wczoraj ze szpitala... ale co lepsze dzisiaj mam pierszy termin porodu a od wieczora mam dosc regularne skurcze.... teraz mam co 4,5,6 min i leje sie ze mnie taki śluz w dużych ilościach albo całkiem bezbarwny albo z niteczkami krwi od czasu do czasu... Boże to tak BOLI.... MASAKRA ale jeszcze troche poczekam na bardziej regularne skurcze i tym razem karetka pojade do szpitala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga ze mnie się leje od kilku dni bardzo dużo wodnistego śluzu,ale bez krwi i też się zastanawiam co to 🥴 co powiedzieli w szpitalu?
ja dzisiaj od samego rana ból całego brzucha porównywalny do bólu jaki jest przy kolce ☺️ tyle,że promieniuje po bokach i górze brzucha a w dole jest stały ból ☺️ aż oddechu nie da się złapać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
jade do szpitala,kazała mi moja położna odezwę się potem jak wrócę


Ania pisz w razie co. ale taki sączący się non stop śluz to nie czasem odchodzące wody???

Giga też się trzymaj

matko ale emocje zaraz sama dostanę bóli 🤪 🤪 🤪
wy tutaj. Dorota (midorada) już w szpitalu.....ależ to się udziela...normalnie z tych emocji cały czas coś sprzątam....zaraz wskakuje na odkurzacz 🙂 mój mąż się śmieje cobym nie szalała za bardzo bo ze Szczecina to on nie zdąży dojechać 😁 😁 😁

czekamy na wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Ja wstałam po 9, zawiozłam mężowi telefon do pracy, bo zapomniał 🙂 gapa moja kochana 😁
Wtryniłam śniadanko i zaraz czas na truskawki 🙂
U nas pięknie i słonecznie 🙂

Ile tu sie dzieje..
Giga trzymam mocno kciuki, oby to w końcu było TO 😘
Midorada bądź silna i informuj w miare możliwości 🙂
Kozinka mam nadzieje, że w końcu coś się coś ruszy i skończa się te okropne bóle..

Miłego dnia Hipcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
giga ze mnie się leje od kilku dni bardzo dużo wodnistego śluzu,ale bez krwi i też się zastanawiam co to 🥴 co powiedzieli w szpitalu?
ja dzisiaj od samego rana ból całego brzucha porównywalny do bólu jaki jest przy kolce ☺️ tyle,że promieniuje po bokach i górze brzucha a w dole jest stały ból ☺️ aż oddechu nie da się złapać 😮

w szpitalu powiedzieli mi ze pecherz owodniowy mam zachowany ze to czop jest. ja to sie tak mecze ze nie wiem ale jeszcze troche poczekam zanim znow pojade do szpitala... ale to raczej juz to...az tak jeszcze mnie nie bolało wczesniej... troche polezalam w wannie z ciepla woda i troszke lepiej sie czuje ale skurcze nie ustaly....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie 🙂 u mnie chyba też odchodzi czop śluzowy od rana leci mi brazowy śluz tak jak na okres ale bóli narazie nie mam mam nadzieje ze szybko sie rozkręci 🙂

Midorandra, Giga, Kozinka
trzymam mocno kciuki dajcie znać w razie możliwości 🙂

Hmmm tak myśle że pełnie sie zbliża i sie zaczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
dołączam sie do trzymania kciuk za Was laski bedzie ok ...
słuchajcie schudłam po porodzie 6kg to wcale niewiele ale od piatku jestem w domu i chudne codziennie 1,5kg 🙂ciesze sie ale zaczynam miec zawroty glowy jak wstaje opadam z sil a maly jest na butelce nie karmie go 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...