Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
myślałam,żeby iść do lekarza albo na izbę,ale co mi to da? zbadają mnie i powiedzą,że mam 39 tydzień rozpoczęty i ani mi nie przyspieszą oxy bo nie ma podstaw ani nic nie zrobią i odeślą do domu z nakazem powrotu przy regularnych skurczach lub jak odejdą wody 😠
więc nie mam po co jechać 🥴
tylko skoro te skurcze są tak bolesne i częste to dlaczego nie mogą stać się regularne?? przez to,że tak długo brałam fenoterol czy czemu? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Emi Ty wybierasz sie na festyn 2czerwca 🙂 😆 😆 przeczytałam na fb 🙂 🤪


a co 😁 😁 😁 😁 źle zaznaczyłam 🙂

Emi, 2 to już będziesz tulic małego i będziesz miała swój własny prywatny festyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kozinka moze lepiej sprawdzic co sie dzieje u gina

nic mi to nie da,dziecko się rusza normalnie,wszystko jest ok tylko te bóle... nic mi na to nie poradzi,a odeśle z kwitkiem bo powie,że bóle i skurcze mogą być i każe wrócić do samego porodu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Ania też masz przeboje... ja tez mam takie kucie w cipce, jak idę to czasem tak mnie dźgnie (taki prąd) że aż łzy do oczu stają....

słuchajcie wynik na paciorkowca ujemny to dobry no nie?
ja miałam w chwilę moment w sobotę dałam do lab a dziś już odebrałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
kurde Ania też masz przeboje... ja tez mam takie kucie w cipce, jak idę to czasem tak mnie dźgnie (taki prąd) że aż łzy do oczu stają....

słuchajcie wynik na paciorkowca ujemny to dobry no nie?
ja miałam w chwilę moment w sobotę dałam do lab a dziś już odebrałam


Agnieszko, to dobry wynik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
kurde Ania też masz przeboje... ja tez mam takie kucie w cipce, jak idę to czasem tak mnie dźgnie (taki prąd) że aż łzy do oczu stają....

słuchajcie wynik na paciorkowca ujemny to dobry no nie?
ja miałam w chwilę moment w sobotę dałam do lab a dziś już odebrałam

ja mam już to kłucie nawet w odbycie i jak mocniej zakuje to żeby ustać na nogach to muszę się czegoś złapać 😞 teraz to kłucie promieniuje w pachwiny, a dzisiaj w obrębie całego brzucha mialam uczucie jakby mi ktoś brzuch obił ☺️ a wczoraj znowu nie mogłam siedzieć bo mnie krocze bolało tak,jakbym miała tam siniaka a nie pipkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze 🙂

mój mężuś jutro jedzie do Szczecina ale u mnie cisza między nogami więc chyba będzie bezpiecznie 🙂 tyle że jutro ma dojechać ta pitolona tapeta i aż chyba sama się rzucę na kończenie pokoiku 😁 bo już mam dość tego końca remontu 🙂 dobrze że te pitolone drzwi już dawno wstawione bo to największy bałagan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
kurde Ania też masz przeboje... ja tez mam takie kucie w cipce, jak idę to czasem tak mnie dźgnie (taki prąd) że aż łzy do oczu stają....

słuchajcie wynik na paciorkowca ujemny to dobry no nie?
ja miałam w chwilę moment w sobotę dałam do lab a dziś już odebrałam

ja mam już to kłucie nawet w odbycie i jak mocniej zakuje to żeby ustać na nogach to muszę się czegoś złapać 😞 teraz to kłucie promieniuje w pachwiny, a dzisiaj w obrębie całego brzucha mialam uczucie jakby mi ktoś brzuch obił ☺️ a wczoraj znowu nie mogłam siedzieć bo mnie krocze bolało tak,jakbym miała tam siniaka a nie pipkę ☺️


kurde Ania spróbuj do gina może Cię pogoni??? ja mam się stawić 4.06 i mi powie co da się zrobić....a Ty masz przecież takie rozwarcie że spokojnie mogli by Ci dać na pogonienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
sandra ja już nie mam wizyty,ostatnią miałam 14 maja i powiedział,że mam przyjść 11 czerwca,czyli dzień po terminie jeśli nie urodzę...


no ja oprócz 4.06 to też mam się stawić wrazie czego dzień po terminie ale w Twoim przypadku to bym poszła błagać....ileż można się tak męczyć jak Ty bidulo...

spadam też już do wyra bo padnięta po dzisiejszych zakupach jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi nawet przytulanie nie pomaga ☺️ w sumie to nawet nie jest teraz przyjemne ☺️
poza tym mój ma nocki teraz więc mi nie pomoże 😁
ale dobrze,że ma nocki,bo przynajmniej w dzień w domu jest,a umówiłam się z mamą,że jakby co to ona od 23 jest w domu po 2 zmianie więc jakby co to weźmie mi małą w nocy jakby mnie wzięło 🙂 więc w tym tygodniu mam spokojną głowę o to co będzie jakbym zaczęła rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
mi nawet przytulanie nie pomaga ☺️ w sumie to nawet nie jest teraz przyjemne ☺️
poza tym mój ma nocki teraz więc mi nie pomoże 😁
ale dobrze,że ma nocki,bo przynajmniej w dzień w domu jest,a umówiłam się z mamą,że jakby co to ona od 23 jest w domu po 2 zmianie więc jakby co to weźmie mi małą w nocy jakby mnie wzięło 🙂 więc w tym tygodniu mam spokojną głowę o to co będzie jakbym zaczęła rodzić 🙂



Biedna, i tak jestes dzielna ! Tyle cierpienia wytrzymałaś juz . Podziwiam Cię za to 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...