Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
ale nudy u mnie dni sie dłuża ze szok, oby jakos do poniedziałku, w poniedziałek bede prosic gina by juz zostac w szpitalu i zeby wywoływali, mam nadzieje ze sie zgodzi 🙂


Emi, ale ten Wasz mężczyzna uparty - tyle zachęt żeby się pojawił na świecie, a on uparcie - nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
czarna a w moich okolicach nie chcesz działki? napewno coś się znajdzie a tysiące Ślązaków ma tutaj swoje działki i domki nawet całoroczne 🙂


nie Aniu, za daleko by było :/ ja ogólnie mam pracę w weekendy i napewno nie byłoby czasu tam jeździć..... a tu na miejscu zawsze po pracy czy w dzień wolny można podejść na nogach, czy z dzieckiem jak Mąż bedzie w pracy, rozłożyć jakiś basen .... wiem ze u Ciebie sa tanie działeczki, bo oglądam na allegro często 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
kozinka napisał(a):
czarna a w moich okolicach nie chcesz działki? napewno coś się znajdzie a tysiące Ślązaków ma tutaj swoje działki i domki nawet całoroczne 🙂


nie Aniu, za daleko by było :/ ja ogólnie mam pracę w weekendy i napewno nie byłoby czasu tam jeździć..... a tu na miejscu zawsze po pracy czy w dzień wolny można podejść na nogach, czy z dzieckiem jak Mąż bedzie w pracy, rozłożyć jakiś basen .... wiem ze u Ciebie sa tanie działeczki, bo oglądam na allegro często 🙂

a chyba,że chodzi Ci na codzień 🙂 myślałam,że chciałabyś taką na weekendy tylko to wtedy warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nagadałyście mi o truskawkach i teściowa dorwała na mieście 🙂
zjadłam troszke i Pola od razu Wierci Dupcia 🙂
Mam wrażenie, że po prawiej stronie ciągle wypina mi dupke ☺️ ☺️ ☺️ taka duża kula się podnosi 🙂

Aaana
jak fajnie, ze z Niunią jesteście w domciu 🙂 dawaj zna jak tam z malutką 🙂
Niunia Ty to jesteś bidulka z tymi dolegliwościami, ale już tuż tuż, dasz rade 🙂 Gratki dla Patrycji, ze już śmiga 🙂
[Dorota i Nenia my z terminami podobnie, pewnie zostaniemy na koniec.. mi to sie zdaje, ze mnie Pola w ogołe na koniec czerwca zaskoczy, albo nawet na lipiec..
a ja bym chciała ją już teraz 🙂

Dziś śmigam do mamki na ogóry małosolne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dorotka Synek to chyba po mamusi taki uparty 🙂 😜


powiem Ci, ze ja to byłam upartym stworzeniem, po tatusiu mym 😉 miałam byc 14 a urodziłam się 31. Ale nie chcę się straszyc. No i było to 30 lat temu, wiec moze teraz nie czekają już tyle czasu tylko szybciej można sprawic, zeby dzidzia się pojawiła na świecie.

Mam nadzieję, że gdy wszystkie już prawie będziecie miały swoje pociechy, nie zapomnicie o nas, tych późnych czerwcóweczkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Dorotka Synek to chyba po mamusi taki uparty 🙂 😜


powiem Ci, ze ja to byłam upartym stworzeniem, po tatusiu mym 😉 miałam byc 14 a urodziłam się 31. Ale nie chcę się straszyc. No i było to 30 lat temu, wiec moze teraz nie czekają już tyle czasu tylko szybciej można sprawic, zeby dzidzia się pojawiła na świecie.

Mam nadzieję, że gdy wszystkie już prawie będziecie miały swoje pociechy, nie zapomnicie o nas, tych późnych czerwcóweczkach...


Ja myślę ze maks do 1 czerwca bede miała Wiktorka, bo gin dał mi zwolnienie do 4 czerwca a 4 czerwca to poniedziałek tydzien po terminie co prawda ale mysle ze za późno by mnie brać do szpitala bo przecież w jeden dzień mogę się nie wyrobić, no a 2-3 czerwca to weekend tez mnie pewnie nie wezma bo wiadomo jak to weekend, kazał mi przyjechać 28 do szpitala na KTG, ale bede prosić go bym juz została myślę że powinien sie zgodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Nagadałyście mi o truskawkach i teściowa dorwała na mieście 🙂
zjadłam troszke i Pola od razu Wierci Dupcia 🙂
Mam wrażenie, że po prawiej stronie ciągle wypina mi dupke ☺️ ☺️ ☺️ taka duża kula się podnosi 🙂

Aaana
jak fajnie, ze z Niunią jesteście w domciu 🙂 dawaj zna jak tam z malutką 🙂
Niunia Ty to jesteś bidulka z tymi dolegliwościami, ale już tuż tuż, dasz rade 🙂 Gratki dla Patrycji, ze już śmiga 🙂
[Dorota i Nenia my z terminami podobnie, pewnie zostaniemy na koniec.. mi to sie zdaje, ze mnie Pola w ogołe na koniec czerwca zaskoczy, albo nawet na lipiec..
a ja bym chciała ją już teraz 🙂

Dziś śmigam do mamki na ogóry małosolne 😁


Na to wygląda Maju że będziemy na samym końcu 🙂
Moja też po prawej stronie ciągle dupcię wypycha, chyba że słyszy jak tato mówi to zaraz przemieszcza się by być po tej stronie z której jego głos dochodzi 🙂 Widać córunia tatunia mi rośnie 😁

Idę się zdrzemnąć bo coś sen mnie morzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to szybciutko 🙂 szkoda ,że nie ma pokarmu :/

Emi no tutaj u mnie taka wiocha a za działkę 300-400 metrow licza sobie takie kwoty :/ kawałek ziemi i jakas biedna altanka :/
Jest okazja ale musze czekać. Właściciele są chorzy i niespełna już rozumu, i nikt asie działką nie zajmuje. Mają 3 dzieci ale kazde z nich ma dom z ogrodem. Podobno maja przekonac swoich rodzicow zeby sprzedali dzialke bo juz z domu nie wychodza. Ale oni są uparci, myślą ze na działkę jeszcze pójdą... jak to starsi ludzie. Im sie nie przetłumaczy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
zabijcie mnie bo nie wytrzymam chyba,brzuch i plecy mnie tak bolą że nie wiem co,a brzuch zamiast być twardy przy takich bólach to jest miękki jak flaka 😞


Aniu, a jakiegoś lekarza się może spytasz co to? Może już powinnas byc w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Dziwnie... nie sadze, ze pekl ci pecherz, zauwazylabys... no chyba, ze ci podcieka juz od kilku dni...;/

naraz napewno nie odeszły wody,ale fakt,że w nocy wstawałam co chwilkę bo czułam troszkę że mokro,ale to bardziej śluzowate było ☺️ a w dzień dzisiaj boli strasznie ale na sucho ☺️ więc wody napewno są w brzuchu 😉
az mnie w tyłku kłuje ☺️
no nic,wejdę sobie wieczorem do ciepłej wody,dodam soli cytrusowej i zobaczymy czy przejdzie 🙂 jeśli to bóle przepowiadające to przejdą,a jak do rana nie przejdzie to jutro będę myśłeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...