Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No tak, ale roznica w wielkosci dziecka to moze jakies 5 cm max... 🙂 Musze zrobic sobie zdjecie brzucha z boku i porownac z waszymi. 🙂 Chciaz dzis, moj pan od mycia okien nic nie zauwazyl 😉 czyli, ze nie jest az taki duzy. No chyba, ze udawal, ze nie zauwazyl. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Powiem wam że smaruje brzuch kremem i oliwką na zmianę ale ostatnio bardzo mnie swędzi. Cały czas sie drapie napewno śmiesznie to wygląda 😁


Moja kuzynka, ktora tez jest teraz w ciazy, tez ma jakies swedzenie brzucha. Mowi, ze to moze wystapic w ciazy i chyba nawet cos na to bierze... 🥴 Moze masz to samo? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W necie piszą że jeżeli swędzi tylko brzuch to normalne, to związane z rozciąganiem sóry. Gorzej jak zaczną swedzieć ręce i stopy to może wówczas być cholestaza ciążowa. Dr Google wszystko powie 😁
Ale bez jaj, narazie nie będę panikowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie mialam ci to pisac Mikula 🙂 ale zawsze zwrocic, na to uwage na wizycie, zeby czegos nie przeoczyc... w wiekszosci to tylko przez rozciaganie brzucha...

Polozenie miednicowe. tzn ze plod ulozony jest dupko do wchodu miednicy... nie glowka w dol, a dupka w dol...

Macica miekka, czyli nie twarda 🙂 haha 🙂 nie no, chodzi o to, ze nie napieta.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki, od rana latam i niema siły na nic, jeszcze obiad strasz niedługo się gotuje a mi kiszki skręca z godłu, Jutro rano tez nie pośpię bo na badania.
Anet pracodawca powinien wysłać twój nr konta wraz z Twoim zwolnieniem. Kadrowej musisz się dopytać. Możesz również w ZUS zapytać się czy pracodawca przesłał Twój nr konta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...