Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Kochane wpadłam tylko na chwilkę teraz powiedziec że żyję, ale niestety mam 1000 spraw do załatwiania w związku z obroną, pracę już złożyłam w dziekanacie, teraz tylko nauka 100 pytań 😲 😲
Nie mam czasu nadrabiac bo nastrasznie dużo naskrobałyście, ominęło mnie coś ważnego???? ☺️
Ja wczoraj byłam u endokrynologa jeszcze i na szczęscie obserwacja w kierunku nadczynności wyszła negatywnie, USG wyszło doskonale i wyniki hormonów też w normie więc chora na szczęscie nie jestem 🤪 nawet nie muszę już do niej jeździc jak to powiedziała, ten zaniżony wynik który kiedyś miałam to przez ciążę, że to normalne na początku więc mam się nie martwic!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę 😉 😉
Moja Mała mi w d..e daje, nie wiem co się z nią stało ale ostatnio jest nieznośna!!! Dziś mąż ma na popołudniu to się nią teraz zajmuję ale później do 23 opieka na mojej głowie a tu jeszcze naukę mam..... Ehhh kurcze chce byc już po obronie..... 🥴

Miłego dnia Kochane, bede się starała byc na bieżąco dziś bo już żadnej jazdy nie mam i siedzę w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello mammas 🙂

Wczoraj byłam i ginka po zwolnienie.. to korzystająć z okazji, że zaszłam poprosiłam, co by zajrzał Bobo między nogi 🙂 na szczęście Bobo jest bardzo ruchliwe za każdym razem, nawet siedziało po turecku 🙂

Ginek ogląda.. ogląda.. iii ogląda .. Stwierdział, że pindla nie widzi... ale nie wie czy nie widzi, bo GIRL, czy nie widzi, bo gdzieś się zawieruszł... i dalej nie wiem..

Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zamierzam własnie ten odlew sobie zrobić i powiesić w sypialni 🙂

niunia trzymam kciuki za obronę ja 5 lipca się broniłam i mam nadzieję ,że również uda Ci się ogarnąć wszystkie pytania ja miałam o tyle dobrze ,że na mojej uczelni były tylko pytania więc nie pisałam pracy 🙂 z małą będzie Ci napewno trudniej ale wierze ,że dasz radę 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Maja może wkońcu Ci pokaże bobo co ma między nóżkami 😁 mój jest bezwstydnikiem i za każdym razem rozkracza nogi jak żaba 😁 hahaha 😁

ciekawe czy w przyszłości też taki bedzie 😁 😁 😁 bo jeśli tak no to bedziesz miała problem hehe 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
z jeden strony dobrze ze to chłopak bo jakby córka mi rozkładała nogi przy każdej okazji to miałabym dużo poważniejszy problem 😁 😁 😁 😁 😁 😁

W takim razie to ja mam problem bo bedzie córa 😮 😮 ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi
mam nadziej, że następnym razem moje Bobo się rozkraczy tak jak Twoje Justynka, nie mniej rozkraczochy dozwalam w brzuszku i w obecności mamuni 🙂

Ps. Co do grzybicy, zgadzam się z Sandrą, słyszałam, że to częsta sprawa, ale nic groźnego dla dzidzi, trzeba szybko interweniować. Kumpelki miały po 2-3 razy w trakcie ciąży..

Ja się zbieram za robienie obiadku 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja luteine brałam w tamtej ciąży i też mnie swędziało ale nie aż tak bardzo żebym musiała jakieś leki brać na szczęście.... dało się wytrzymać... teraz odpukać nic się na razie nie przyplątało więc jest git 😉

Anet no cóż poradzic mam, szkoda mi studia przerywac już tak nie dużo zostało a później bedzie jeszcze gorzej więc wolę teraz się obronic i miec spokój! nie powiem jest ciężko ale mam nadzieję ze jakoś dam radę 😆 na szczęscie ciążę znoszę w miarę ok więc nie jest źle.....

A co do mojej dziewuszki to narazie tylko raz dało się sprawdzic co tam noszę pod sercem bo jeszcze za wcześnie było i nie powiem moja mała dzidzia do bezwstydnic należy bo od razu pokazała co ma między nogami tak że nawet ja pierwsza powiedziałam do lekarza że chyba będzie dziewucha bo ja tam nic nie widzę 🤪 a on potwierdził i stwierdził że już doświadczona jestem ha ha ha 😁 😁 tak że chyba bede miec problem 😁

Ja już po obiadku, męża do pracy wyprawiłam i pozostaje mi córcia do opieki, dziś zniżyliśmy łóżeczko bo już wstawała i niebezpiecznie było ją zostawiac i przyznam się że wolałam jak było wyżej bo teraz strasznie muszę się schylac chcący ją wyciągnąc..... 🥴 no i jej też się nie podoba bo już nie może wstawac bo nie ma się czego chwytac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, wiadomo, dasz radę sobie na pewno...Dla chcacego nic trudnego...
Ja w jednym czasie podjelam prace na etat, pisalam magisterke, kombinowalam, zeby zajecia pozaliczac., no i Nadusia 🙂 Ale sie udalo i najwazniejsze!!!!

A ja juz od 4 tc i pewnie minimum do 12...jak nie 16 az lozysko sie wytworzy,,, nie przeszkadza mi to praktycznie!.. Jedynie dziwny dyskomfort jak sie rozpuszcza, bo mam dziwne wrazenie, ze doszlo do krwawienia i biegne oczywiuscie sprawdzic wszy wszystko ok... no ale oprocz tego na nic sie nie moge poskarzyc... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...