Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do koloru włosów podoba mi się blond ale nie wiem jak bym wyglądała 🙂 generalnie nie farbuje hehe i mam spokój od odwiedzin u fryzjera 😉 pozostane przy swoim kolorze tak długo aż nie będe zmuszona ich farbować 🙂

dzięki za nazwy firm mam co robić a tym czasem zbieram się po młodego i na basen,potem do znajomych więc zajże już pewnie jutro, dam znać co wypatrzyłam w sklepie 🙂 tylko nie piszcie za dużo bo potem ciężko to nadgonić hihihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ciebie Maju jakoś cięzko mi sobie wyobrazić w blond włosach, masz tskie ładne te ciemne i tak Ci do twarzy że myślałam że to Twoje naturalne 🙂


hihi 🙂 te ciemne to sa bardzo jak moje, nawet jak mam odrost to nie widac.. a farbuje tak co trzy miesiące, co by były bardziej lśniące 😁 z tym, że farbe kupuje, a farbuje ciocia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Ciebie Maju jakoś cięzko mi sobie wyobrazić w blond włosach, masz tskie ładne te ciemne i tak Ci do twarzy że myślałam że to Twoje naturalne 🙂


hihi 🙂 te ciemne to sa bardzo jak moje, nawet jak mam odrost to nie widac.. a farbuje tak co trzy miesiące, co by były bardziej lśniące 😁 z tym, że farbe kupuje, a farbuje ciocia :P


Moje naturalne to tez jasny blond no ale jako nastoaltka chciałam sie zafarbowac no i teraz juz musze cały czas, latem mniej bo odcrostu nie widac bo slonce rozjasnia, kiedys mialam rude i wygladalm strasznie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to jest jak się pójdzie do sklepu po jedną rzecz to jakoś tak się przy kasie okazuje że w wózku tych rzeczy jest o kilka więcej 😁
U mnie dziś pochmurno i spać się chce, więc idę się kimnąć. Obiadu dziś robić nie muszę, bo wczoraj Teściowa pierożki zrobiła i mam na obiadek w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 Choć termin mam na początek lipca...planuję urodzić w czerwcu 😁..Mam nadzieję, że się uda 😁 Kiedy rodziłam w czerwcu 2004 przenosiłam tydzień ( pomimo 4 cm rozwarcia od dwóch tyg)... i miałam wywoływany oxytocyną....Wody były zielone i nie chcę drugi raz tego przechodzic 🙂 Jestem w 22 tygodniu. 8 marca mam połówkowe usg. W pierwszej ciaży zaczęłam TYĆ od 6 miesiąca. Przybrałam ponad 35 kg... Teraz mam 4 na plus choć waga pokazuje raz 3,5 raz 4,5 więcej....chyba woda w organiźmie. Oby 🙂...Staram się jeść tak jak przed ciążą- wzrost 171 i waga wyjściowa 60 kg... ale mam nakaz odpoczywania- szyjka ma jedynie pół cm. Wcześniej sporo jeździłam konno, na rowerze, spacerki...a teraz klops...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocik my mamy diverso ed-re-ma i jestem bardzo zadowolona 😉 3w1 nowy kosztował jakieś 1200 zł całośc więc nie dużo 😉 my akurat kupowaliśmy używany i nas wyszło 650 zł a był jak nowy bo praktycznie nie używany 😉

matko 35 kg!!!! Nie sądziłam że aż tyle można w ciąży przytyc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak widac mozna 🙂... Karmiłam piersią 23 miesiące, sporo jeździłam konno i udało mi sie wrócić do wagi wyjściowej...57 kg...Nie jadłam dużo...ale jak wspomniałam prawie codziennie uprawiałam sport...potrafiłam przejechac konno w 3 dni 200 km... Całe dnie w siodle, dźwiganie, bieganie itp... Kiedy przestałam metabolizm się zmienił i szło w SADŁO...Bardzo cierpiałam- zwłaszcza psychicznie... ale co zrobic.. Teraz jem tak samo - normalnie, zdrowo, bez opychania i słodyczy- czasami coś przekąszę- np jedna babeczka muffinka lub dwa cukierki... sporo surówek, sałatek, ryb...
Po porodzie wazyłam jedynie 11 kg mniej... Pozostało mi troche rozstępów które dzięki smarowaniom ATW są mało widoczne... Córka mówi, że mam prywatne tatuaże po niej 🙂...
aha.. Nati wazyła 3550 i miała 56 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha... moja babcia przytyła w ciaży 50 kg... i tak jej zostało... wychodząc za mąż miała niedowagę a Po porodzie (mój tata) miała ponad 100...masakra...
W ciąży wyglądałam jak mój tata ale bez brody i wąsów... może kiedyś zademonstruję jakies foty dla porównania 😉..heheh... albo zrobię fotę ksiażeczki ciążowej 😁...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
weszłam na te wozki diverso Niunia calkiem fajne musze pospisywac sobie te nazwy i do sklepu jechac na kontrol 🙂

ja Ci powiem że my jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę solidnie wykonane, materiał to bawełna a nie jakieś sztuczności, kiedyś wystawiali na allegro ale wczoraj chciałam linka wrzucic to nie było, może za kilka dni bedzie... to jest polski producent, u nas akurat w hurtowni te wózki były ale nie we wczystkich sklepach są.... no ale zawsze można zamówic na allegro.... możesz je bujac przód tył, na boki nie można, zresztą jak większośc wózków 🙂 naprawdę polecam bo fajne a niedrogie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
animatki napisał(a):
aha... moja babcia przytyła w ciaży 50 kg... i tak jej zostało... wychodząc za mąż miała niedowagę a Po porodzie (mój tata) miała ponad 100...masakra...
W ciąży wyglądałam jak mój tata ale bez brody i wąsów... może kiedyś zademonstruję jakies foty dla porównania 😉..heheh... albo zrobię fotę ksiażeczki ciążowej 😁...


50 kg? to prawie moja waga.... można tyle przytyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
animatki napisał(a):
aha... moja babcia przytyła w ciaży 50 kg... i tak jej zostało... wychodząc za mąż miała niedowagę a Po porodzie (mój tata) miała ponad 100...masakra...
W ciąży wyglądałam jak mój tata ale bez brody i wąsów... może kiedyś zademonstruję jakies foty dla porównania 😉..heheh... albo zrobię fotę ksiażeczki ciążowej 😁...


50 kg? to prawie moja waga.... można tyle przytyć?

nie chce mi się wierzyc, to już może przez jakąś chorobę ale nie uwierzę żeby przez ciążę przytyc 50 kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak wstawić suwaczek pod posty... niby umiem a nie wychodzi 😁...Pewnie musze mieć pewną ilośc postów, żeby móc je wstawiac 😁
Co do wózków... Zastanawiam się nad kupieniem sporej gondoli i fotelika a spacerówkę po np 8 miesiącach. Te wielofunkcyjne z jednej strony fajne, ładne ale mieszkam blisko puszczy Noteckiej i głównie tam jeździliśmy z córcią na spacerki. Nie wiem czy choć pompowane aczkolwiek skrętne kółka podołają takim wertepom...czy pomimo blokady nie ulegna zniszczeniu..hmm.. Wczesniej miałam wychamet Kiddy. Zmieniłabym w nim szerokość siedziska- mogłaby byc większa... i paski szybko wyciągnęły sie trzeszcząc niemiłosiernie. ... Nie wiem jak będzie przybierało na wadze moje drugie... ale pierwsza w wieku 2 lat miała ponad 20 kg i było jej po prostu ciasno... Teraz ma prawie 8 lat ( pierwsza klasa podstawówki) 38 kg i około 137 cm wzrostu...w jej wieku byłam głowę niższa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...