Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki!

Mam u siebie bratanice od wczoraj wiec Majka ma towarzycho, od rana siedza na dworzu, przyszly tylko zrobic siusiu i zjesc obiad. Teraz ja wcinam spagetti i spadam sie malowac coby moc wyjsc do ludzi jak czlowiek 😁 😁 😁 i lecimy na plac zabaw. Dzisiaj 20 stopni ale troch pochmurnie wiec wybieramy sie wczesniej. Mala nr 2 znowu mi wklada cos pod zebro jednoczesnie kopiac po pecherzu 😁

Kozinka jak tam, juz po rozmowie z mezem?

Ja sie z jednej strony ciesze ze wizyty beda tak czesto a z drugiej nie bardzo bo do gin mam 40min jazdy samochodem 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane zauważyła że dodał mi się ten sam post co wczoraj rano o tej samej porze nie wiem jak to sie stało??? 😮 tamten post dawałam z tel no i moze tel cos zaszwankował 🤪

Ja już po spacerku, byłam na poczcie bo wczoraj miałam awizo w skrzynce i strasznie sie zdenerwowałam na tej poczcie bo się okazało że nie ma mojego listu, listonosz go gdzies tam zostawil na jakies bazie pocztowej w zgorzelcu przez pomyłkę i czy ja moge tam sobie jechać go odebrac, nawet nie wiem gdzie to jest??? 😮 jak sie zdenerwowałam zostawiłam to awizo na poczcie i powiedziałam ze ja nie bede jechac do zadnego zgorzelca na zadna baze pocztowa i niech listonosz przyjdzie do mnie jeszcze raz, ja nie wiem wszedzie bajzel taki maja ze hej.

Jeśli chodzi o butelki to ja mam taki zestwa z AVENTU http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-avent-260ml-butelki-i2119403867.html

Kozinka bardzo współczuję całej sytuacji, naprawde wredne babsztyle, musisz koniecznie porozmawiac z mężem, zapytaj go czy według niego dziecko powinno się bawic prądem i kuchenką gazową, bo broniąc babci zachowuje się tak jakby to były rzeczywiście zabawki dla dzieci, nich sie w koncu zastanowi co jest dla niego wazniejsze czy opinia babci czy moze zdrowie córki i Twoje bo w koncu jestes w ciazy bardzo się wszystkim tym denerwujesz a to dobrze nie wpływa na Ciebie i dziecko, a masz wrażenie że tylko babcia sie liczy i tyle, zobaczysz co będzie, trzymam kciuki by bylo dobrze 🙂

Ja mam wizyte u lekarza 28 lutego juz doczekac sie nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki!

Mam u siebie bratanice od wczoraj wiec Majka ma towarzycho, od rana siedza na dworzu, przyszly tylko zrobic siusiu i zjesc obiad. Teraz ja wcinam spagetti i spadam sie malowac coby moc wyjsc do ludzi jak czlowiek 😁 😁 😁 i lecimy na plac zabaw. Dzisiaj 20 stopni ale troch pochmurnie wiec wybieramy sie wczesniej. Mala nr 2 znowu mi wklada cos pod zebro jednoczesnie kopiac po pecherzu 😁

Kozinka jak tam, juz po rozmowie z mezem?

Ja sie z jednej strony ciesze ze wizyty beda tak czesto a z drugiej nie bardzo bo do gin mam 40min jazdy samochodem 🤢 🤢 🤢 🤢


Wiola zazdroszcze ciepełka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis robilam rozeznanie w wozkach co do montowania fotelika w aucie to sie za glowe zlapalam jesli auto nie jest wyposażone w jakies specjalne uchwyty z tych czy jakos tak to trzeba dokupic adapter ktory kosztuje 399zl a jesli auto posiada to cos zapomnialam jak to sie nazywa to wystarczą pasy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Was na jakiś czas opuszczam... 😞 ciotka położna mnie zbadała i w poniedziałek już jadę na 1 KTG a pózniej być może na patologie.... ehhh a wszystko przez mój twardy brzuch nakaz leżenia i zero siedzenia 😞 buziakiiii 😘 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj Tysia..współczuję...... będziesz miała dostęp do sieci np przez telefon?..w razie gdyby zostawili Cię na patologii...

Dziewczyny... Tydzień przed zrobieniem testu ciążowego zafundowałam sobie aparat ortodontyczny Damon system... Zamki przyklejone do każdego zęba... W poniedziałek mam kolejna wizytę. Starałam sie wytrwać przez ostatni tydzien z wielkim bólem dziąseł. Spuchły w ciąży i zamki wciskają się niemiłosiernie..mam problem z dwoma....Przez pare dni smarowałam detreomycyną 2%...pomagało ale jakoś głupia nie wpadłam na to, że może nie można w ciąży. Wyczytałam dziś, że lek nalezy do bardzo niebezpiecznych w ciąży- może upośledzić płód. hmm.. Zastanawiam się czy taka w sumie mała ilość,....ale jednak na sluzówce ...mogła zaszkodzic...Co sądzicie?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna mam nadzieję,że wszysto będzie dobrze i nie będziesz musiała zostać w szpitalu na dłużej. Mojej siostrze też twardniał brzuszek to pptrzymali ją kilka dni w szpitslu podleczyli i wypuścili do domu misła przyjmować nospę.


Jeśli chodzi o ten lek który stosowałaś to najlepiej przy pierwszej wizycie zapytaj lekarza.

Dobranoc i spokojnej nocy życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...