Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bylam z mężem w KFC, przejechaliśmy się furką do Grudziądza 🙂
Ominęłam Na Wspólnej, a widze, że dziś czaderski odcinek był, jutro o 11 powtórka!!!

Czarna ja robilam dzis próbe wątrobową, bo tez mam p[odejrzenia, zapłaciłam 15 zł. Alat, aspat i ggtp.

Anett bidulu ja mialam kiedys alergie koszmar koszmar koszmar, idź do alergologa, bo sie zakichasz w ch.. olere!
Buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anetka przesylam ci stronke fundacji mojej kolezanki o alergiach

http://www.pokonacalergie.org/alergiczny-niezyt-nosa-katar-sienny-pylkowica/187/

To jest ta sama kolezanka, ktora pytalam ten nieszczesny mocz. 😉

http://www.pokonacalergie.org/category/abc-alergii/diagnostyka/

Ona - pani dr pracuje na uniwer w Oxfordzie, w labolatorium nad systemem immunologicznym, a oprocz tego ma w Pol fundacje zw z alergiami. Pomijajac fakt, ze naj na zlosc jej synek ma od urodzenia alergie na niektore produkty spozywcze - taki wybryk natury. 🤢
Moze cos te stronki Ci pomoga, moze czegos sie dowiesz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 głodek mnie obudził 🙂, wczoraj nagle zeszło mi sie tyle gości ze wieczorem byłam tak padnieta ze już nie wchodziłam
Anetka współczuje alergi, ja też mam ale mi głównie atakuje oczy, łzawia i pieką i to w sumie głównie jak jestem na dworze, w domu jest raczej ok 🙂
Aniu Ty lepiej uwaźaj bo ja tutaj dosyć mocna chemię wyczówam 🙂 różnie to sie może skończyć hę hę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
dzień dobry 🙂 głodek mnie obudził 🙂, wczoraj nagle zeszło mi sie tyle gości ze wieczorem byłam tak padnieta ze już nie wchodziłam
Anetka współczuje alergi, ja też mam ale mi głównie atakuje oczy, łzawia i pieką i to w sumie głównie jak jestem na dworze, w domu jest raczej ok 🙂
Aniu Ty lepiej uwaźaj bo ja tutaj dosyć mocna chemię wyczówam 🙂 różnie to sie może skończyć hę hę


No to wcześnie coś dziś wygłodniała dzidzia 🙂 Śniłaś mi się dziś Emi, spotkałysmy się gdzieś w centrum Warszawy, pokazywałaś jakie ubranka ładne pokupowałaś i poinformowałaś, że Wiola urodziła 😁

Dzień dobry wszystkim brzuszkom i mieszkańcom brzuszków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie brzuszki 🙂

no teraz to takie sny częściej będziemy miały bo coraz bliżej porodów 😉 co prawda ja miałam ostatnio głupi sen, że miałam wypadek samochodowy 🤢 🤢 🤢

Ania widzę że ciekawie się pod koniec ciąży u Ciebie robi 🙂 fajne takie pozytywne emocje 😉

Maja fajnie że autko przetestowane 🙂

dziś przepiękna pogoda i teraz coraz bardziej będzie odczuwalny dla mnie brak auta....eh...
młody dziś w domu bo gimnazjaliści się pocą więc 3 dni wolnego, potem dwa dni do szkoły i znowu wolne....hehe ale te dzieci mają dobrze 😁

miłego dzionka wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
U nas też pięknie i słonecznie 🙂

Moje misie w gimnazjum dzis właśnie piszą testy, wierze, że dadzą radę, w czwartek piszą z angola, więc większa spinka będzie 😮

Obejrze Na Wspólnej, zjem i pojde po te wyniki, pogoda istnie wiosenna 🙂
Dziś mam czwarte spotkanie w szkole rodzenia 🙂

Ps. Sny to teraz takie będą, ale mysle, że Wiolka by wolała jeszcze poczekać z porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

Jestem po wizycie u gina 🙂 Mały waży 1760gram (ostatnio ważył 1436 gram)
czyli nie jest biggi 🙂
KTG w normie - nie widziałam wyniku, lekarz powiedział, ze jest o.k.
Co do mojego swędzenia skóry dostałam skierowanie na badanie,
odrazu poszłam oddać krew bo byłam na czczo 🙂
Lekarz chce sprawdzic czy to nie jest czasem cholestaza, jutro mam zadzwonic po wyniki i dać znać na komórkę doktorkowi.
Powiedziałam mu ,że chciałabym ,żeby to on mi zrobił cc, i na nastepnej wizycie mam mu się przypomnnieć bo będzie miał aktualny grafik z dyżurami w szpitalu.
Powiedział, że nie obiecuje ale sie postara 🙂
Powiedziałam mu też ,że by mi zależało żeby nie kładł mnie na ileś dni wcześniej w szpitalu tylko np 1 dzień przed i powiedział ,że możemy tak się oczywiście umówić 🙂
Leżałabym w szpitalu około tygodnia w sumie.
Następna wizyta 17 maja - i juz chyba to będzie ta ostatnia. 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja za 2 tygodnie moge rodzic 😁 😁 😁 😁 ale niech jeszcze posiedzi te 14 dni i tak mam wystarczajaco duzo roboty z pierworodna.

Wczoraj polozylam sie o polnocy a ta sie obudzila 🤢 i nie spala do 3 i oczywiscie wszystko jej sie na raz chcialo, siku 10000 razy, kupe, jesc, bajke, cytac, rysowac itd. Jestem nieprzytomna bo wstala o 7 jakby nigdy nic 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola no to nockę miałaś piękną 😁 😁

Ania miło mieć takiego adoratora 🙂

Aneta współczuję alergii, musisz czuć się okropnie.....

Maja fajnie ,że tescik autka wyszedł pozytywnie 😎 😎 😎


Zjadłabym dzisiaj pstrąga , narobiłyście mi ochoty, ale nie umiem wydłubać rybom oczu 😁 😁 😁 😁 a w Biedronce są całe , bez wnętrzności ale za to z oczami 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się i ja dwupaczek nierozpakowany 😁

u nas słoneczko się przebija raz świeci a raz ciemnica 😜

własnie dzwoniłam do cioci i zapisała mnie na jutro między 12:30/13:00 do gin więc pooglądam wiercidupkę być może już ostatni raz po tamtej stronie brzuszka 😁 ☺️

w miare się wyspałam po wyniki wczoraj leciałam i poza tym ciężarem własciwym (:blink 🙂 to chyba wszystko w normie 😁 żółtaczki nie ma i kiły tyż 😜 a jutro pobierze mi posiew na paciorkowca więc jak tylko bedzie wynik to moge rodzić 😁 ta kumpela która rodziła w marcu i była już raz z małym w szpitalu znowu od niedzieli siedzą 🥴 mały przy porodzie został zakazony gronkowcem i ciągle mu płucka atakuje 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Wiola no to nockę miałaś piękną 😁 😁

Ania miło mieć takiego adoratora 🙂

Aneta współczuję alergii, musisz czuć się okropnie.....

Maja fajnie ,że tescik autka wyszedł pozytywnie 😎 😎 😎


Zjadłabym dzisiaj pstrąga , narobiłyście mi ochoty, ale nie umiem wydłubać rybom oczu 😁 😁 😁 😁 a w Biedronce są całe , bez wnętrzności ale za to z oczami 🤪 🤪 😁


Czarna ja własnie tez kupywałam w biedronce 🙂 wsadzasz czubek noża i kręcisz i podważasz i oko wychodzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Melduje się i ja dwupaczek nierozpakowany 😁

u nas słoneczko się przebija raz świeci a raz ciemnica 😜

własnie dzwoniłam do cioci i zapisała mnie na jutro między 12:30/13:00 do gin więc pooglądam wiercidupkę być może już ostatni raz po tamtej stronie brzuszka 😁 ☺️

w miare się wyspałam po wyniki wczoraj leciałam i poza tym ciężarem własciwym (:blink 🙂 to chyba wszystko w normie 😁 żółtaczki nie ma i kiły tyż 😜 a jutro pobierze mi posiew na paciorkowca więc jak tylko bedzie wynik to moge rodzić 😁 ta kumpela która rodziła w marcu i była już raz z małym w szpitalu znowu od niedzieli siedzą 🥴 mały przy porodzie został zakazony gronkowcem i ciągle mu płucka atakuje 🤔 😮


Mi dziś pobierze tego paciorkowca, lepiej go wykryc bo w tedy daja antybiotyk by maluszek się nie zaraził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Wiola no to nockę miałaś piękną 😁 😁

Ania miło mieć takiego adoratora 🙂

Aneta współczuję alergii, musisz czuć się okropnie.....

Maja fajnie ,że tescik autka wyszedł pozytywnie 😎 😎 😎


Zjadłabym dzisiaj pstrąga , narobiłyście mi ochoty, ale nie umiem wydłubać rybom oczu 😁 😁 😁 😁 a w Biedronce są całe , bez wnętrzności ale za to z oczami 🤪 🤪 😁


Czarna ja własnie tez kupywałam w biedronce 🙂 wsadzasz czubek noża i kręcisz i podważasz i oko wychodzi 😘



Fujjjjj bleeeeeee 😁 😁 😁 😁 😁 😁 nie no chyba dam rade 🤪 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski,

Czarna nie lepiej kupic fileta tej rybki? Rzeczywisice syneczek nie jest duzy, ale poczekaj dwa tygodnie, w osmym miesiacy dziecko rosnie najwiecej - moze Cie wiec jeszcze zaskoczyc (jak mnie - haha 😁 😁)

Wiolka fajna noc mialas 😁 😁 😁 Corcia dba by mamusia za bardzo sie nie nudzila 😁 🙃 😁 😁

U mnie poogda do bani - pada, pada i pada... 🤢 🤢 🤢 Zrobilam wczoraj pranie dla malego. Dzis czeka mnie wiec zabawa przed deska do prasowania... 🥴 🥴 🥴


Milego dnia Mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej Czarna, to wtedy moja się klopsia nagle zrobiła 😮 myśle, że Twój jeszcze nadrobi 'zaległości' 😁
najważniejsze, że Maluch zdrowy 🙂

Emi
😁 😁 😁 z tymi oczami ryby fuuuuuuuuuuj, ale można się zmusić..

Wiolka
widzę atrakcje to nawet w nocy masz, może znajdziecie dziś chwilke czasu na drzemke? Chociaż Maja pewnie dzisiaj nie specjalnie do drzemki co?

Tysia wydaje mi się, że jutrzejsza wizyta może być tak jak mówisz ostatnia z Adasiem w brzuniu, super, że nie masz żółtaczki kiły, ja zaraz śmigam po wyniki i troche dygam, jeszcze tą cholestaze sprawdze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tak samo jak Dorota ruszam na podbój prasowania, tylko że Ty to masz przyjemniejsze prasowanko bo dla maluszka 🙂 a ja dużemu muszę koszule poprasować...bleee 😁

Justyna super że wyniki dobre, że żadnego badziewia nie masz 🙂

Czarna to twój nie jest aż taki mega klopsikowy jak mój 🙂 bo mój w zeszłym tyg ważył 1912 🙂

Wiola współczuję kolejnej zwariowanej nocki, Ty to masz 😮 😮

co do ryby....fuj fuj i jeszcze raz fuj... 😁 nie wydłubałabym żadnego oka.....bleeee 😁 😁 😁 😁
tak jak wam pisałam albo kupuję już wybabroszone albo młody je ogarnia 🙂
ja robię w piekarniku więc nic dłubać żadnych oczu nie muszę 🙂
w piekarniku piekę od 45-60min, z tego co pamiętam to na 180 stopni ale czasem zmieniam stopnie w trakcie zaczynam na 180 i potem troszkę zmniejszam, nie robię tego z żadnego przepisu więc trudno mi jest powiedzieć, kwestia wyczucia piekarnika.

zmykam prasować bo robię wszystko żeby tylko nie stanąć do dechy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna super, ze u Olafka wszystko wporzadeczku. Ja tez mam ostatnia wizyte 17.05, pozniej juz zostaje tylko czekac na cc. No i bardzo sie ciesze, ze jednak nie bedzie cie kladl tydzien wczesniej,.
Mi tam oczy u ryb nie przeszkadzaja 😁

Tysia o rany, biedny maly z tym gronkowcem 🥴

Emi Majka jest jak bateryjka, pospi 10min. i moze latac caly dzien 😁 Maja przygotowuje mnie do przybycia Viki i do nieprzespanych nocek 😁

Midorada u mnie tez kijowa pogoda i ciuszki sie dosuszyc nie moga ale mam nadzieje, ze wieczorem bede mogla zaczac prasowac.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam juz pstrągi w biedronce - z oczami 🤢 🤢 ale jakos dam radę 🙂
Zrobie je na patelni bo akurat w Biedronce ukazał się przepis.
Wg przepisu należy je skropić cytryną z wierzchu i w środku oraz posolić.
Wnętrze wypełnic masłem z czosnkiem i posiekanym koperkiem. Następnie pstrągi otoczyć w mące i na patelnie.

No mój klopsik wydaje mi sie ,że teraz własnie zacznie przybierać najwięcej 🙂
Więc zobaczymy jaki bedzie biggi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...