Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ok. Pobawię się z tymi rybskami wieczorkiem, bo to dla Męża na kolacyjke jak przyjdzie z pracy 🙂



Mi wogole Tesciu jak sie wprowadzilismy do niego, to on mi wmawial ze bede zabijac karpie na święta - bo to robiła Moja ś.p. Teściowa 🤢 🤢 🤢
😠 😠 😠 Myślałam ,że go utłukę - nie zabiłam ani jednego, nie wiem jak to się robi a wogóle to jest robota dla faceta, chyba ,że kobita chce to niech to robi 😮 🤢
Pamiętam tak mnie wtedy wyprowadził z równowagi ,że szokkkk 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Adas w 32 tyg mial 2233 😲 ale wiadomo ze z ta waga roznie 😁


EEE Tysia , myślę ,że mój nadrobi, właśnie pochłonełam 2 pączki angielskie także luźna łyda 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Idę posprzątać bo dzisiaj wpadają kumpele z Maluchem 5 mies 🙂
Ponoszę sobie trochę i pobawie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co,wczoraj wietrzyłam pościel na balkonie i noc była nie do przeżycia 😮 musiała się nabuchać tych pyłków,bo mnie bolały zatoki,gardło i lało się z nosa jak z kranu ☺️ kicham i kicham 😠 i wszystko jest ok póki się okna nie otworzy,a wiadomo,że jak taka pogoda to musi się przewietrzyć dom 🥴 dzisiaj znowu pościel na balkonie,jeśli się to powtórzy to już jej nie wystawię na powietrze póki mi katar nie minie,bo jak rano wstałam z łóżka i wyszłam do kuchni,gdzie okno było jeszcze wtedy zamkniętę to jak kichnęłam to nie dość że zatoki puściły to i ból gardła po kawie minął, a kiedy otworzyłam okna i wyszłam do sklepu to powrót objawów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Moja w 32tc miala 1920 🙂

Spie na stojaco 🥴


no to mój podobnie,
Dorota doczytałam się już że Twój 2,5 no to nieźle 🙂 hihi a Ty się z rozpędu zaopatrzyłaś w mniejsze ciuszki 🙂 będą dla następnego 😉

padam na cyce...tak się zgrzałam przy prasowaniu że aż mi sie w głowie zakręciło.....idę sobie late zrobić i nogi na stół 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Ania ja bym sie nie bawila w takie gierki, bo nic dobrego z tego wyjsc nie moze. Jak myslisz ze wzystko jest ok to pokaz te smsy mezowi, ciekawe czy bedzie zadowolony. 🤢

mój mąż wie,bo ja mu wszystko mówię,a w sumie to nie żadne gierki,bo on napisał,że jak nie będę leżeć w łózku cały dzień to mnie przykłuje kajdankami do niego bo mam leżeć,a mi się potem takie głupoty śniły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Ania ja bym sie nie bawila w takie gierki, bo nic dobrego z tego wyjsc nie moze. Jak myslisz ze wzystko jest ok to pokaz te smsy mezowi, ciekawe czy bedzie zadowolony. 🤢

mój mąż wie,bo ja mu wszystko mówię,a w sumie to nie żadne gierki,bo on napisał,że jak nie będę leżeć w łózku cały dzień to mnie przykłuje kajdankami do niego bo mam leżeć,a mi się potem takie głupoty śniły 😁


No chyba, ze tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a fakt faktem,musimy się tam z mężem za niedługo wybrać,bo ma sąsiada który zwozi tanio auta porysowane czy troszkę z pogiętą blacharką i podobno tanio,więc kto wie czy nie kupimy innego auta a nasze sprzedamy na części tak będzie szybciej i bez robienia z autem bo miesiąc już stoi,a nie dość,że nie możemy znaleźć odpowiedniego auta to jeszcze jakby ono było to kupa roboty 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa, zapomniałam wam powiedzieć jak mnie mój były wczoraj wku.... 😠 😠 😠
dzwoni i pyta ( a już kiedyś też to pytanie zadał ale go zbyłam) co robimy na długi weekend, czy gdzieś jedziemy. no to co byście pomyślały? że chce jakoś z synem się zobaczyć no nie? no to ja mu mówię że w tym roku tak wyszło że nigdzie nie jedziemy (nie będę mu się tłumaczyła że remont nam pochłonął trochę finansów, bo co roku gdzieś na domek jeździliśmy) no i mu to mówię, że siedzimy w domu i że jak chce to możemy ten długi weekend na pół podzielić żeby on miał młodego pierwszą połowę a my drugą.
to wiecie co on mi na to???? że nie, że on tak się tylko pyta bo on to już w ten piątek po południu ze swoją dziunią wyjeżdża do rodziny a potem na wycieczkę bo sobie wykupili.....
no to ja go pytam po kiego h....się dopytujesz co my robimy skoro i tak dziecka nie chcesz 😠 😠 😠 😠 😠myślałam że wyjdę z siebie....
gnojek jeden....tak rzadko widzi syna, on jest taki za tata stęskniony a on sobie jedzie na wycieczkę...dwa tyg go już nie widział to jutro mu łaskawie parę godzin poświęci......
a ja potem po psychologach latam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no zachował sie nie fajnie ...ja w zyciu zlego slowa nie powiem na mojego bylego meza chodzimy na kawe,przyjezdza czasem na jakis dobry obiadek jak robie bo wiadomo byl przyzwyczajony do mojej kuchni zajmuje sie Milenką no i co nasi rodzice sa razem i tez razem pracujemy w szwajcarii..i duzo mi pomógł teraz jak Adama nie ma...lepiej sie z nim teraz dogaduje niz w malzenstwie 😁
Kasiu Twoj gin tak specjalnie powiedzial ze luknie w grafik i Ci powie czy akurat bedzie mial dyzur ale nie obiecuje bo pewnie czeka na jakas ladna koperte 🙂 ciesze sie ze maly zdrowo rosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh...nic dziewczyny nie mówcie...normalnie serce mi się kroi jak widzę że ten traktuje młodego jak zabawkę którą raz na jakiś czas ma ochotę się pobawić to go bierze na widzenie.....
właśnie mu wywaliłam maila ale i tak pewnie obije się głuchą ciszą jak wszystkie pozostałe, ale przy najmniej wie co o nim myślę.....

Aneta to tylko pozazdrościć takich relacji.....mi by wystarczyło gdyby inaczej do młodego miał podejście, ja tam się z tym burakiem nigdy nie dogadywałam.....nie wiem jak to się stało ze byliśmy razem 😁 😁 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to naprawdę nie fajnie zachował się Twój były, ale czy on nie widzi że Marcys na tym cierpi najbardziej, nie wiem sumienia nie ma czy co????

Anatka
z tą kopertą możesz miec racje, ale ja na miejscu Czarnej bym się tak nie wydurniała w razie co, mam zapewnioną cesarkę więc ok wiadomo że by sie wolało by to swój gin robił, ale nie za wszelką cene 🙂

Czarna pisąłaś że bedziesz zamawiać bryke dla małego, na jaką się w końcu zdecydowałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam 13 lat jak moi się rozwiedli,nie powiem-byłam zadowolona,bo w końcu zapanował spokój ale też się tęskniło,więc rozumiem,też miałam podobnie z moim tatą i potrzeba było długich lat bo aż prawie 5 lat żeby wszystko się unormowało,teraz nie widuję się z nim za często bo jeździ tirami i nie ma go minimum tydzień a jak jest to odsypia żeby znowu jechać więc łatwo też nie ma 🥴 a co dopiero dziecko,które wchodzi w etap dorastania i wszystko widzi inaczej niż dorośli 😞
zachował się bardzo nie ładnie względem swojego syna,a ja doświadczyłam też tego nie raz,więc wiem co on może czuć,fajnie jednak,że ma taką wspaniałą mamę na której może polegać 🙂
ja mojej nie miałam prawie przez te 5 lat...wyjechała za granicę kiey miałam 13 lat a wróciła jak byłam pełnoletnia.... musiałam sobie radzić sama ze wszystkim,bardziej związana jestem (byłam bo dziadek umarł) z dziadkami... i przez te 5 długich lat kiedy dorosłam w przekonaniu,że wszystko sama,nagle obudził się mój tata ☺️ więc mam nadzieję i życzę Wam tego,by Twój były też się w końcu opamiętał,że dziecko i uczucia to nie zabawki,ale cóż lepiej późno niż wcale 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jej Ania to miałaś życie...kurcze....ależ losy różnie się układają...nie zazdroszczę.....

no właśnie Emi on jest tępy jak kołek....tyle mu o tym piszę że Marcin tak cierpi że czuje się nie chciany i nie potrafi tego swoim 10-cio letnim rozumkiem tego ogarnąć co on takiego zrobił....ale ta tępa pała tego nie kuma....albo nie chce skumać że taką krzywde dziecku robi 😞 😞 niektórzy naprawdę nie powinni być rodzicami......
eh...no dobra wywewnętrzniłam się i trochę mi lepiej że też tak to odbieracie bo on mi tylko wiecznie mówi i daje do zrozumienia że znowu się czepiam....ale to nie on lata po psychologach i nie on widzi jak się jego dziecko agresywnie do nas zachowuje i jak cierpi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):

zachował się bardzo nie ładnie względem swojego syna,a ja doświadczyłam też tego nie raz,więc wiem co on może czuć,fajnie jednak,że ma taką wspaniałą mamę na której może polegać 🙂


wiesz mama mamą ja się staram ale obojętnie ile starań włożę nie zastąpię mu taty... 😞 ani mój Marek też nie....także tym bardziej mi przykro że ten ma taką tępą pałę....
ale mam nadz że kiedyś dziecko dorośnie i go podliczy....

idę powiesić pranie i w końcu to latte sobie zrobić i poprawić humorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik przykro mi , że Twój syn dorasta w sumie bez ojca 🤢 Moja kumpela nie miała ojca do 18roku życia a potem się nagle obudził i przypomniał,że ma dzieci 🤢 🤢

Emi no mam zamawiać furę, ale uwierz mi ,że nie umiem się zdecydować 😁 😁 😁 sama nie wiem jaką chcę, mam zamiar jeszcze jechać do jakiegoś sklepu.
Nie ma to jak dotknąć, sprawdzić materiał i pojeżdzic nim.
Podoba mi się bardzo wózio Maji , ale niestety nie stać mnie na niego. 🤨

Aneta no w sumie masz rację z tą kopertą 🤢 chociaż mój lekarz na takiego nie wygląda 🤔 ale mozesz miec calkowitą rację 🙂
ja w łapę nie dam ooo nie, pojde najwyzej gdzie indziej rodzić i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Kocik przykro mi , że Twój syn dorasta w sumie bez ojca 🤢 Moja kumpela nie miała ojca do 18roku życia a potem się nagle obudził i przypomniał,że ma dzieci 🤢 🤢

Emi no mam zamawiać furę, ale uwierz mi ,że nie umiem się zdecydować 😁 😁 😁 sama nie wiem jaką chcę, mam zamiar jeszcze jechać do jakiegoś sklepu.
Nie ma to jak dotknąć, sprawdzić materiał i pojeżdzic nim.
Podoba mi się bardzo wózio Maji , ale niestety nie stać mnie na niego. 🤨

Aneta no w sumie masz rację z tą kopertą 🤢 chociaż mój lekarz na takiego nie wygląda 🤔 ale mozesz miec calkowitą rację 🙂
ja w łapę nie dam ooo nie, pojde najwyzej gdzie indziej rodzić i koniec.


No ja kupiłam całkiem co innego niz przeglądałam na necie.
Męża siostra ma taki wózio jest super i 3w1 i niedrogi 🙂 http://allegro.pl/caro-3-w1-b-a-b-y-w-o-r-l-d-4gratis-i2298072633.html
tez się nad nim zastanawiałam, ale jednak kupiłam inny, mi i tak rodzice fundowali wózek więc mogłam sobie zaszaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...