Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny zapisałyście się do tego klubu o którym wcześniej Wam mówiłam BabyOno? wtedy dostałam do testowania majtasy poporodowe (2szt) siostra też sie zgłosiła i tez dostała mimo ,że nie rodzi ale ściemniła i mi dała 😁 a dzisiaj przyszły mi woreczki do przechowywania pokarmu (20 szt) ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokulałam się do Tesco i z powrotem.....ale się zsapałam zwłaszcza z zakupami...masakra bez auta 🤔 🤔 🤔

Aneta, czekamy na wieści
Verandzia, ja cież nie mogę 😉 to już tylko tydzień 🤪 🤪 🤪
Wiola super że masz już wózio 🙂

ja się do żadnego klubu nie zapisywałam, jedynie do tej apteki i mam tą kartę dla mamy i maluszka ale jeszcze nie korzystałam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dziewczyny zapisałyście się do tego klubu o którym wcześniej Wam mówiłam BabyOno? wtedy dostałam do testowania majtasy poporodowe (2szt) siostra też sie zgłosiła i tez dostała mimo ,że nie rodzi ale ściemniła i mi dała 😁 a dzisiaj przyszły mi woreczki do przechowywania pokarmu (20 szt) ☺️


Tysia , ja się nie zapisywałam. Wystarczy sie zarejestrowac, czy coś jeszcze trzeba zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po wizycie u lekarza nie robil mi USG ale zbadal normalnie powiedzial ze ciaza rozwija sie prawidlowo i rosnie, szyjka caly czas taka sama ale dziecko glowka sie troche obnizylo juz ku dolowi.
Na te napinanie i twardnienie brzucha mam brac mg 3x dziennie, tak to bralam 1dziennie. I wiecie ze nic nie przytylam przez ten mies od ostatniej wizyty.
Po wizycie odwiedzilam kolezanke i dostalam reklamowke ciuszkow po malej zaraz je przejrze co tam jest. Jak jechalam autobusem tyle ludzi bylo ze szok jakis pan mi ustapil miejsca ale ja podziekowalam bo juz wyczailam miejsce wolne i usiadlam za nim. Ale milo ze jednak sa ludzie którzy ustapia ciezarnej. Usiadlam kolo takiej pani a ona do mnie ze pewnie latem bede sie meczyc w upaly a ja do niej ze termin mam na czerwiec a ona ze myslala ze pozniej gdzies na wrzesien :P zjadlam juz obiadek dzis fasolka po bretonsku z wczoraj 🙂 a teraz pije zimna cole. Uff jaki upal dzis swietna pogoda na spacerek tylko 🙂
Teraz ide poczytac co pisalyscie od wczoraj buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to fajnie że chociaż wiesz że ciąża prawidłowo przebiega ale wiadomo że chce się podejrzeć maluszka...
Justyna czekamy na wieści. co do kolejek to nie ma letko....dziś w tesco jak dochodziłam a raczej kulałam się do kasy to babka jak zobaczyła że do tej co idę jest w miarę mało ludzi to tylko kroku przyspieszyła a szła z naprzeciwka i wiem że mnie widziała...tak to u nas z życzliwością jest....czy to stara czy młoda....niestety...

weszłam się wam pochwalić że przyszła paczka z leżaczkiem dla małego 🙂 🙂 cieszę się bo na prawdę wygląda jak nowa 🙂
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-mamaspapas-i2292901747.html

cieszę się jak głupia 😁 😁 😁 😁

zmykam obiad szykować bo zaraz mężuś będzie 😉
pogoda extra pewnie gdzieś go po obiedzie wyciągnę 😉
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po wizycie 🙂mały wazy 2800g 🙂a wiec kolosem nie bedzie 😁 pesser bede miala zdjety 9maja i dobrze bo tak to z nim nie boje sie chodzic...ale mam juz konkretną date cc 22.05.2012 o 8 rano mam byc w szpitalu 🤪 🤪 🤪
Pani doktor zadzwonila przy mnie na porodowke i juz jestem wpisana 🤪
okolo 7-8 mam isc na ktg,paciorkowca mi nie robila moze dlatego ze ja mam cc 😉
bylam tez w prokuraturze zlozylam pismo odnosnie porodu i ze prosze o uchylenie aresztu dla Adama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dziewczyny zapisałyście się do tego klubu o którym wcześniej Wam mówiłam BabyOno? wtedy dostałam do testowania majtasy poporodowe (2szt) siostra też sie zgłosiła i tez dostała mimo ,że nie rodzi ale ściemniła i mi dała 😁 a dzisiaj przyszły mi woreczki do przechowywania pokarmu (20 szt) ☺️


Szczęściara z Ciebie Tysiu, ja zapisałam się jakoś zaraz po Tobie i nic, cisza. Nawet napisałam do nich maila w zeszłym tygodniu czy coś nie tak wypełniłam formularz, odpisali, że mają bardzo dużo chętnych do testowania i nie trafiło jeszcze na mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, uchodziłam się dziś jak nie wiem co. Wymyśliłam sobie, że podjadę do ikei - ale po drodze odkryłam naprawdę MEEEEEGASTORE Smyka i duży Świat dziecka. W smyku mamy 10 %, a w świecie tylko 5% ale mamy jeszcze trochę rzeczy do zakupienia, wiec każdy grosz się będzie liczył - przynajmniej za paliwo się pozwraca. Tak więc pozachwycałam się w jednym sklepie, później w drugim, na koniec wylądowałam w ikei i tam też sobie pochodziłam. Później odpoczęłam... w korku w samochodzie przez prawie godzinkę 😁 UPAŁ ze 30 stopni, klimy w mojej yarisce nie mam, wiec nawiew albo otwarte okno ratowały sytuację. Po powrocie do domu miałam ugotowac obiad, od rana chodziły za mną kluski leniwe, ale okazało się, że zamiast do kuchni skierowałam się do łóżeczka, wiec na obiad, kolację właściwie będzie zamówiona pizza - dziś po szkole rodzenia mamy wieczór z mma. Wciągam się w tą tematykę bo mój man jest ekspertem z dużą wiedzą statystyczną i teoretyczną, kiedyś nawet w ramach rozrywki łóżkowej cwiczyliśmy chwyty unieruchamiające. A dziś WIELKA walka Najmana z Burneiką - może byc naprawde śmiesznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czekam na kuzynke 🙂 mam nadzieje, że dotrą przed 20, bo trzeba iść na to otwarcie hali 🙂

Tysia
superowo, że paciorkowca brak 😁
Anetka myśle, że Oskarek klopsiem nie bedzie 🙂 WIęc gitarra 🙂 Trzymam kciuki za Adama 🙂
Aneta.. to już mniej niż miesiąc 🙃 🙃 🙃

U nas dzisiaj taki ukrop, że wbiłam się w sukienkę, rajstopki co prawda miałam, ale upał taki, że iśe zgrzałam jak dziki bąk 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też się taki żar z nieba leje ,że masakra.!

Aneta waga Oskarka i Adasia prawie taka sama więc pewnie jak się urodzą to będą w podobnej wadze ale z tego co wiem to w tym czasie waga powinna być od 2,500-2,700 😁 ja się nastawiam na 18 maja wiec moze i w ten sam czas urodzimy 😁 trzymam kciuki ,zeby zwolnili Adama i oby się zjawił na czas porodu to by dopiero był suprajs ☺️

Dorotko mi na maila przyszło ze mają nowy produkt do testowania weszłam na strone i odpowiedzialam na pytanie czy chce testować i po 5 dniach przyszło ze mnie wybrali dzisiaj te woreczki przyszły wygladają całkiem spoko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
jestem po wizycie 🙂mały wazy 2800g 🙂a wiec kolosem nie bedzie 😁 pesser bede miala zdjety 9maja i dobrze bo tak to z nim nie boje sie chodzic...ale mam juz konkretną date cc 22.05.2012 o 8 rano mam byc w szpitalu 🤪 🤪 🤪
Pani doktor zadzwonila przy mnie na porodowke i juz jestem wpisana 🤪
okolo 7-8 mam isc na ktg,paciorkowca mi nie robila moze dlatego ze ja mam cc 😉
bylam tez w prokuraturze zlozylam pismo odnosnie porodu i ze prosze o uchylenie aresztu dla Adama 🙂


Aaaa zaraz pekne z zazdrosci! Super, ze juz masz wszystko ustalone 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Choc na kocyku dziecie splodzone 😁

No jak widać jednak seksi kocyk jak i wdzianko 😜 I weź z tym brzuchem chudzielcu 🙂
Anett znalazłaś się w bardzo trudnej sytuacji, na pewno będzie wszystko dobrze i ułoży po Waszej myśli 🙂 Najważniejsze że macie siebie 🙂 Emigrować to najlepiej w ciepłe kraje z dala od ostatnich wydarzeń 🙂 Z tego wszystkiego naj najważniejsze że Dzidzia zdrowa i zacna waga 🙂 Mniej my nadzieję że prokurator okaże się być człowiekiem i zgodzi się na to o co prosisz.
Verandzia z kwiatków mlecza to moja ciotka miód robi 🙂
Viola super że wózek spełnił twoje oczekiwania 🙂
Kocik ekstra leżaczek.
Tyssiiaa super wynik.


Dziś rano okazało się że pomyliłam daty wizyty u lekarza-miałam ja mieć wczoraj :/ Pojechałam i na szczęście mnie dziś przyjęła, zbadała, po podglądałam moja Hanię, posłuchałam jej serduszka, niestety mała niefartownie się obróciła i lekarka nie mogła jej dokładnie zbadać, ale powiedziała że anomali nie widzi by gdyby tak było to by mnie odrazu na oddział skierowała. Mam już wizyty co 2 tygodnie następna 14 maja-mam nadzieję że tym razem nic nie pokręcę z datami i godzinami 🙂 kolejna 29 maja 🙂
Pytałam się o moje puchnięcie i dowiedziałam się że pod koniec ciąży jest to normalne, bo organizm magazynuje wodę, zalecenie by opuchlizna nie była zbyt duża to - mam pić duuużo wody 🙂
U mnie dziś upalnie-totalne lato 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...