Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miałam oxy przez 2 godz i regularne skurcze dochodzące do 60 .
Po odłączeniu kroplówki skurcze słabsze a teraz tylko trochę czuję ale nieregularnie i słabo.problem w tym że rozwarcia nie ma. Zastanawiam się. O by tu zrobić żeby rozwarcie było bo jakoś wierzę że wtedy już pójdzie. Położona mówi że po tej próbie oxy może coś samo ruszy - oby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam w sali piłkę może jak zacznę na niej skakać to będzie rozwarcie? Tylko czy jest sens jak skurczy teraz prawie nie ma? Ech! A może jak jest tak mało wód to lepiej cc niż rodzić naturalnie bo bezpieczniej dla dzidzi? Sama nie wiem. To czekanie jest najgorsze! :/ Boję się o młodą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
mam w sali piłkę może jak zacznę na niej skakać to będzie rozwarcie? Tylko czy jest sens jak skurczy teraz prawie nie ma? Ech! A może jak jest tak mało wód to lepiej cc niż rodzić naturalnie bo bezpieczniej dla dzidzi? Sama nie wiem. To czekanie jest najgorsze! :/ Boję się o młodą 😞


Piłka chyba w porządku do poruszania się do przodu i w tył, albo ósemki, ale skakanie chyba dzidzi nie pomoże. Na szkole rodzenia mówili, że może byc niebezpieczne podskakiwanie. Daj może troszkę czasu zeby coś się zadziało, moze się ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie, pilka raczej sluzy do rozmasowywania krocza w momencie jak juz bole sa nie do wytrzymania.. i owszem przyspiesza schodzenie dziecka w dol, ale czy na rozwarcie jakos pomoze znacznie...;// Nie sadze...

Nie denerwuj sie.. jestes wszpitalu pod opieka..Bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny 🙂 widzę że jedna znas zaczyna sie rozpakowywać 🙂
aaana bd dobrze rozwarcie nie przychodzi w 5 min na to trzeba czasu , wiec spokojnie 🙂
ja to kłębek nerwow moje Kochanie jeszcze nie dojechal do Nas dalej w Łodzi siedzi a powinien juz byc 😠 😠 😠 jestem taka zla ze nie wiem!!! mi od wczoraj bardzo brzuch opadł i ciagnie mi brzuch w dół bóle troszke ustąpiły narazie ale nie wiem na jak dlugo... jak dzwonil tak na niego nakrzyczalam ze teraz sie boi odebrac hehe no co ja zrobie ze juz nie panuje nad nerwami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🤪

Jestem po wizycie 🙂 Klopsik waży 2500g 🙂 no i jeszcze mam jedną wizytę na 5czerwca , więc jeszcze pooglądam mojego Malucha 🙂 Miałam tez KTG wzzystko w normie, skurczy brak.
Dostałam na podniesienie hemoglobiny tardyferon na recepte.
I tu mam pytanie do Sandry - czy hemoglobina - poziom 11,4 to rzeczywiście nisko ??
Lekarz powiedział mi ze przy następnej wizycie da mi skierowanie na cc, chociaz on by się nie spieszył z cięciem - najwcześniej w 39tyg ciąży.
Mam jechać do szpitala dowiedzieć się co i jak , jesli chodzi o cięcie to na ile przed oni tam robią. Bo niestety nie bede rodziła u mojego doktorka , bo idzie na urlop 😞 😞 😞

Aha położna przy ktg powiedziała mi ze mi brzuch opadł.....
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z reguly sie juz nic nie daje na tego poaciorkowca, bo raczej nie da sie go na maksa skutecznie wyleczyc przed porodem..ale jak Ci zapisala no to smaruj...

Mimo, tego bedzie trzeba podac antybiotyk...

A hemoglobina moim zdaniem, niska nie jest... no ale moze jesli do ciecia, to wola zeby byly wyzsze jednostki... a powiedz mi w jakich jednostkach masz podany wynik??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Z reguly sie juz nic nie daje na tego poaciorkowca, bo raczej nie da sie go na maksa skutecznie wyleczyc przed porodem..ale jak Ci zapisala no to smaruj...

Mimo, tego bedzie trzeba podac antybiotyk...

A hemoglobina moim zdaniem, niska nie jest... no ale moze jesli do ciecia, to wola zeby byly wyzsze jednostki... a powiedz mi w jakich jednostkach masz podany wynik??


Sandra, a skąd się to cholerstwo bierze? Czytałam gdzieś, że może byc od serów pleśniowych na przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy z zakupow 🙂
Ana bedzie ok ja rowniez trzymam kciuki...
Giga a mąż w łodzi ??ja jestem z łodzi utknął na lotnisku czy co???
Wiecie co dzwoni moja matka odebralam bo wiedzialam ze jak nie odbiore to bedzie dzwonic w inny dzien no i juz konczymy rozmowe a ona do mnie"spoczywaj w pokoju coreczko" czaicie !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do zakażenia dochodzi drogą kropelkową, poprzez bezpośredni kontakt z osobą chorą, wystarczy zatem, by nosiciel kichnął czy zakasłał, i bakteria atakuje kolejne osoby. Równie często można się zarazić przez spożywanie przetworów mlecznych a rzadziej niemyte rośliny, warzywa czy owoce. Chyba żaden rodzaj żywności nie przynosi tyle szkody krtani, jamie ustnej i narządom układu oddechowego, co mleko.

No a poza tym stanowia u nas flore bakteryjna miedzy innymi w jelitach, skad latwo mozna je przeniesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skurcze ustały na dobre. Szyjka długa. Juz na bank jutro cc (bo w cuda że jutro po próbie oxy coś ruszy to nie wierzę!)
Czy któraś z Was miała cc? Jak długo leży się w szpitalu? Kiedy można zająć się dzieckiem? Kiedy wstać? no i czy coś czuć w trakcie ? Boli? Jeeeeessssu a tak chciałam naturalnie rodzić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana, jak mus to mus. Lepiej tak niz by mieli wymeczyc mala, przy i tak juz dosc obciazonym lozysku. Nie warto ryzykowac jej zdrowia.
U nas w szpitalu jesli nic sie nie dzieje, wypuszczaja po 2 badz 3 skonczonej dobie.
Uruchamiaja dosc szybko, co zapobiega zapaleniu zyl w konczynach dolnych, wiadomo, ze czekaja az znieczulenie pusci.

A co do reszty to niech wypowiedza sie dziewczyny, ktore mialy juz ciecie cesarskie... 🙂

Wiolka super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to znowu ja. mam dosc sporo uplawów ani nie biale ani nie żółte takie bardziej kremowe -to moze byc ten czop ? jak myslicie ? i zaczynam miec skurcze narazie nie regularne i mało bolesne prawie wcale ale nieprzyjemne napinanie bardziej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...