Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania czopki sa rewelacyjne ja po 5min to lece do kibla biegiem 😁 😁 😁
zapomnialam Wam napisac Adam wyszedl w poniedzialek 7go maja a 8go maja jechalismy do kielc po jego rzeczy ledwo wyjechalismy z łodzi a tu halt...przekroczenie predkosci 8 punktow 300zl mandat 😁ale juz mnie nawet to nie zdenerwowalo smiac mi sie chcialo ze cos od policjantow nie moze sie uwolnic 😁 😁 😁
ide pozmywac i pod prysznic pozniej zakupy i bank 🙂
miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra juz polowkowe!!!! 🤪 🤪 🤪 Ale ten czas leci!!!

Ja chyba tez sobie dzis kawe strzele. Polezalam chwile na kanapie i w sumie jest ok, ale ciekawe na jak dlugo... 🤢 🤢 Kiedy moj synek bedzie chcial wyjsc????? Dziecko litosci nad matka nie ma 🥴 🥴 🥴 🥴 Chyba zrobie dzis jakies wielkie sprzatanie. Okna trzeba umyc... to jest mysl... 😉 😉

Aneta jestem pewna, ze Adam nie ma tego na mysli co Ty myslisz.. Pamietam, ze na poczatku ciazy sie oburzalam jak moj patrzal na moj brzuch i mowil "JAKI ON JUZ DUZY!!!" Moja interpretacja - "jaki masz wielki brzuch", a z nia zlosc i zawod. A co moj mial na mysli - "ale nasz synek juz urosl" 😁 😁 😁 😁 😁

Dziewczyny co trzeba miec do wozeczka. Kocyk starczy czy cos jeszcze pod spod, oprocz tego czegos co tam jest takie wyslanie czy nie wiem nawet jak to sie na to mowi... ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam posciel i dodatkowo materacyk bo dno wozka wydawalo mi sie twarde do tego takie małe przescieradelka 🙂
Wiem Midorada ze on nie ma nic zlego na mysli ale ja w ciazy nie czuje sie atrakcyjna i jak slysze cos takiego to juz sobie 5 gr dodaje 😁
ale teraz to juz mi zostalo 5 dni wiec sialala 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale masz dobrze... 🙃 🙃 🙃 Tylko 5 dni 😮 😮 😮
Ja dzis rano stwierdzilam, ze jutro na spotkaniu z moja lekarz rodzinna powiem, ze chce cesarke i to jak najszybciej... 🥴 Ja nie mam juz ani cierpliwosi ani sily czekac na porod... 🥴
I tez czuje sie strasznie w tej chwili. Patrze na siebie i widze slonia... 🤢 Wygladam jak slon, poruszam sie jak slon i czuje jak slon... 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio, Midorada poduszeczka i kolderka taka mala 🙂)
Ja nie uzywalam...a materacyk to juz mialam w komplecie...

Anett, i jak sie czujesz z takim nastawienie, e to juz tuz tuz?? 😁

Midorada juz tez malutko Ci zostalo, ale jak sie uda , to czemu nie 🙂)

Moj dzis na rozmowe o prace jedzie 🙂

Kurde mam echo w lodowce 🙂) wiec sie wzielam za jedzenie jablka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie 🙂))

Zima przeciez ubierasz w kombinezonik i na to przykrywasz, wiec na pewno nie 🙂)

A teraz jak beda upaly, to bodziaki i na to pieluszka tetrowa 🙂) no i ja zawsze zakladalam skarpetusie i czapeczke.. 🙂)

Wczoraj chwycilam bodu o rozmiarze 50 🙂) matko.. to dzieci sie takie rodza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nio, Midorada poduszeczka i kolderka taka mala 🙂)
Ja nie uzywalam...a materacyk to juz mialam w komplecie...

Anett, i jak sie czujesz z takim nastawienie, e to juz tuz tuz?? 😁

Midorada juz tez malutko Ci zostalo, ale jak sie uda , to czemu nie 🙂)

Moj dzis na rozmowe o prace jedzie 🙂

Kurde mam echo w lodowce 🙂) wiec sie wzielam za jedzenie jablka 🙂


Kurcze, ale skad ja teraz wytrzasne poduszeczki i kolderke... 😲 😲 😲
Powodzenia dla mezowskiego na rozmowie... 😉
Ja tydzien temu zaopatrzylam lodowke na maxa - juz tak w razie co... 😁 😁 😁 Kazdy kat zajety... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 ja za 2 godz spadam do doktorka 🙂
Sprawy w urzędzie załatwione 🙂 przemeldowałam się 🙂
Zostało mi tylko strzelić sobie foty i zlozyc wnioski o nowy dowód i prawko 🙂
Tylko ciekawe jak wyjde na zdjęciach z tą grubą buzią 😠 😠 😠 😠

Aneta - Boże jak to zleciało 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja jeszcze w wyrku ale po sniadanku, cos po wczorajszym rozkrecic sie nie moge 🙂
Maz gdy wraca z pracy zawsze caluskim mnie przebudza, wiec gdy poszedl wziasc prysznic czekalam na jego reakcje gdy otworzy szuflade i zobaczy ze tam gatek juz nie ma 🙂 wraca otwiera szyflade a tu zonk stoi i pyta a gdzie teraz sa moje gacie? po chwili otwiera druga szuflade a tu koszulek tez nie ma i mowi "widze ze pracowity wieczor mialam" 😁
Maz gdy zobaczyl suszarke z ubrankami malej spytal sie czy to wszysto, a ja nie sa jeszcze trzy wory na co on o kur... nie wiedzialem ze tyle bedzie tego prasowania. No ale obiecal to juz nie ma litosci 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja posciel do wozka mialam w komplecie razem z lozeczkiem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo witam sie po raz drugi 🙂 bo jeszcze zasnełam i niedawno co wstałam ja to mam spust do spania 😁 😁 😁
teraz zjadłam 2 sniadanko i zaraz biore sie za reszte sprzatania, niech sie w koncu cos zacznie dziac 😮
Do wózeczka to ja mam podusie przescieradełko i kołderke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Czarna powiedz im by Cie troche wyszczuplili. Teraz w kazdym zakladzie fotograficznym maja fotoshopa i nie powinno byc z tym problemu... 🙂


chyba tak zrobie 🤪 🤪 🤪 🤪
aha ja mam posciel do wózka - wypełnienie i poszewki , do tego kocyk 🙂 musze kupic jeszscze jakas ceratke do wozka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada u mnie kocyk był w wózku nie żadne pościele 🙂 tym bardziej,że kupiłam specjalnie kilka kocyków i taki gruby polarkowy jak podłożyłam to było ok 🙂 tym bardziej,że te kocyki są takie delikatne i milutkie 🙂
pościel do wózków według mnie chwyt marketingowy jak wiele innych zbędnych rzeczy do wyprawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka to możesz się zaopatrzyć w plastry o których wcześniej pisałam.
Dla przypomnienia mowa o silikonowych plastrach na blizny SUTRICON (Verco, 120 zł/5 szt.). Nawilżają one gojące się miejsce, zapobiegają uczuciu ciągnięcia. Pomagają skórze też lepiej się regenerować. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...