Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Giga raczej nie czop...
Czop to takie przezroczyste smarki podbarwione krwia..

uf... to dobrze... moje Kochanie dopiero do Nas jedzie bd gdzieś w nocy... juz tak bym chciala zeby byl ze mna ... tak bardzo sie za nim stesknilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anaa ja mam cc bo musze, mala juz zeszla w dol, pieknie ulozona do porodu jak to powiedzial dzisiaj gin, skurcze czeste i baaardzo bolesne a na fotelu gin mowi, ooo szyjka jak u dziewicy i ZERO rozwarcia 😮 😮 😮 Moje kanaly rodne nie reaguja na nic, twarde jak skala i nie do ruszenia.

Nie boj sie cc, lepsze to niz zebys sie meczyla bo takie wywolywanie porodu tez nie sa za fajne dla malej. Tobie dali tylko na 2h ja lezalam pod maksymalna doza oxy 12 godzin, skurcze co 30sek. i rozwarcie na koncu, po tygodniu meki na UWAGA az 1.5 palca 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
ja zawsze chcialam rodzic naturalnie a nie przez cc ale jakby było trzeba zrobic cesarke to swiat by sie nie zawalił tym bardziej jak jest to nawet wskazane

też chcę naturalnie,ale jak chodzi o zdrowie dziecka to nie ma co się wzbraniać 🙂 ja jestem nastawiona na sn ale wiadomo,że różne rzeczy się zdarzają i trzeba być gotowym na wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie chrześnica wymęczyła 🙂 Skąd dzieciom biorą się te wszystkie pytania 😮
Chyba dla relaksu poprasuję trochę ubranek by zrobić miejsce na kolejne 🙂
dziewczyny które w najbliższym czasie się rozpakują -POWODZENIA 🙂

Zanim zacznę prasować to coś zjem bo mnie głód dopadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
ja nie dość, że śpie do 9-10, to jeszcze w dzień drzemałam 2 godziny.. masakra ze mną..

Byłam z mamą na gofrach i lodach, Pola wniebowzięta, fikała jak dziki bąk 😁 😁 😁
Właśnie zjedliśmy jaja na miękko na kolacje 🙂
Zaraz lecimy po coś słodkiego do sklepu 😁

Wiolka, Czarna super, że z Maluchami wszystko w porządku :0
Tysia Adulek to aniołek, taki grzeczniutki i głodomorek 🙂 Buziaki dla Was 😘 😘
Aneta jeju to już za 5 dni 🙂 ale Ci zazdroszcze, już Oskarek będzie z Wami 🙂 mam nadzieje, że szybciorem dojdziesz do siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, Wiola uff to mnie trochę uspokoiłyście!
Wiola a jak jest potem z dojściem do formy? Ja chciałam po 6tyg zacząć ćwiczenia i już od razu intensywnespacery alepo cc to raczej niemożliwe, nie?,
no i co z karmieniem? Coś w ogóle się ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana jeśli chodzi o karmienie to zalezy od Twojego Malenstwa bo znam kilka przypadkow siostra mojego mezula miala takie mleczarnie ze nie wiem i normalnie karmila piersią dosc dlugo ok.7miesiecy , kumpela to tez miala tak duzo ze jeszcze dodatkowo musiala odciagac, a z kolei moja bratowa nie miala i niedawno moja znajoma miala cesarke to slabo miala z pokarmem i tylko jakies 3 tyg tylko ale głównie dlatego że jej synio nie chciał ciągnąc piersi wolał mleko z butelki i przez to miala malo pokarmu bo czesciej odciagala niz sama karmila i zaczal jej zanikac i wkoncu zanikl . wiec z tym to roznie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka no to Mała klopsik mały 🙂 Mi lekarz powiedział ze Mój może jeszcze z 1kg przybierze. Póki co na wadze mam +16kg 🤢 🤢 🤢

Sandra
nie wiem w jakich jednostkach 😁 sprawdzałam co pisze w mojej karcie ciąży 🤪 i tak mam wpisane 😁
AAna dasz radę - życzę powodzenia 🙂 tez bede miała cc ze wzgl zdrowotnych, i sama się boję jak to będzie 🤢
Giga gdzie ten Twoj Chłop się podziewa 😁 😁
Tysia synuś trafił Ci się cud miód malina 🙂 i porod niezły 🙂 nic lepszego nie mogło Ci się przytrafić 🙂 Kochane Maleństwo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Pojawienie sie mleka zaleznie od hormonow... zazwyczaj po kilku razach przystawienia maluszka do piersi pokarm powinien nachodzic...choc moze sie zdarzyc, ze po cc bedzie dluzej to trwalo...

dokladnie ładnie to ujełas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wogole to tak, po cc przez rok nie mozna cwiczyc, mleka nie ma, trzebna os razu na butle, przez miesiac nie mozna sie zwlec z lozka a dzieckiem zajmuja sie wszyscy tylko nie mama no bo wiadomo, ta nie ma sily 😁

Ja jak wstalam to smigalam, cwiczyc nie cwiczylam ale powiedzieli mi ze po miesiacu mozna spoko loko, mlek mialam tyle, ze mogl;am 3 dzieciakow wylarmic. Nie boj zaby, przeciez to nie koniec swiata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta co taTwoja mama powiedziała? 🤢
Wiolka Kasia super ze z maluszkami wszystko ok 🙂 jeszcze troche i brzusie sie rozpruja haha 😁
Majka ah zazdroszcze Ci tych lodow 😁

Co do wyjscia po cesarce kumpela co ze mna lezala urodzila wieczorem w środę a wyjsc miala we wtorek pokarmu miala nawaly i wstawala odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂 cały domek lsni 🙂 narobiłam sie ze hej, masaż szyjki zaliczony więc może w końcu coś sie ruszy 🙂 potem przyszła kumpela ze swoim synusiem, mały wychuśtał sie w chustawce a my pogadałyśmy 🙂
Anetka jak tak matka mogła Ci powiedziec szok
Czarna,Wiola super ze wszystko ok 🙂
Ana będzie dobrze, jutro już będziesz miała swoją kruszynkę zazdraszczam
Maju ja mniej więcej na tym etapie co ty też miałam spiaczke
co do cc to moja kuzynka miała i bardzo chwaliła na 3 dzień to śmigała jak gdyby nigdy nic, mi obojętnie jak urodze aby jak najlepiej dla dobra małego było:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
u mnie samopoczuje do D*** ,dolegliwosci przedporodowe jakby ustaly ( dziwne ) taki toche zastrzyk energii co to znaczy ?
wyobraźcie sobie ze moj Facet jeszcze nie dotarl do NAs a mial byc w nocy zbudzilam sie w nocy i go nie było dzwonilam tyle razy i nie odbiera juz zaczełam sie bardzo martwic nie wiem co mam robic ;( jeszcze mialam jakies takie dziwne sny... snił mi sie dziadzio który znarł niedawno ale nic mi nie powiedzial tylko tak popatrzyl sie na mnie tak jakby chcialby mnie przed czymsc ostrzec lub o czyms powiedziec ... Boze nie wiem co mam o tym wszystkim myślec ZAŁAMIE SIĘ... ;(;(;(
zbieram sie wlasnie i ide do gina na wizyte... miłego dnia bd pozniej jak znowu mnie gin do szpitala nie skieruje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie
jeszcze nie doczytałam co pisałyście bo pierwsze rzuciło mi się co giga napisałaś.....no nie mów że nie odbiera do teraz telefonu??? kurcze...mam nadz że nic się nie stało. może położył się w nocy spać coby po ciemnościach nie jeździć i ściszył tel.....
daj znać co u gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...