Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie ma potrzeby dopajania maluszkow, jesli sa na piersi.. to do pol roku nie musza dostawac nic innego oprocz mleka mamy...

Kasiu, czkawke moze miec dziecko z kiki powodow..Po pierwsze niedojrzaly uklad nerwowy, po drugie jesi zbyt duzo powietrza lyla przy jedzonku no i po 3 od wychlodzenia....
jak mocno czka, to albo jej daj piers, albo otul ja jakims kocykiem 🙂)

My walczylysmy z czkawka przez chyba dwa miesiace ;///

A co do miekkich cyckow, mozesz takie miec 🙂) a jesli pokarm masz to mala na pewno sie najada 🙂


niby jest pokarm i mala przybiera na wadze ale jak ciagnie cyca nie i sa takie miekkie nie slysze yby cos polykala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wedlug naszych zalecen instytutu matki i dziecka w sprawie zywienia.. ble ble ble... to nie musi pic nic poza mlekiem matki.
Ja swojej tez dawalam herbatke...ile ludzi tyle opinii.. ale tak jest wedlug rekomendacji...

Kasia, jesli przybiera na wadze to sie najada i nie ma problemu z pokarmem, wiec relax...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja swojemu daje cherbatke koperkowa i rumiankową na przemian, moj tez ma często czkawki wiec to u dzieci widac raczej normalne.

Nie wiem czy to kolki czy co sie dzieje, bo maly jak ma puscic baka to strasznie płacze i napina mu sie brzuszek, nie wiem jak moge mu pomóc?

Kocik Trzymamy Kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Emi bardzo przy odgazowaniu pomaga polozenie maluszka na brzuszku...
bo na kolki, to trzeba probowac i probowac, bo chyba nie ma zlotego srodka..;/


A widzidzisz a mi polozna zabronila klasc na brzuszku dopuku pepek nie odpadnie, a te baki strasznie go mecza bardzo sie przy tym denerwuje czasem taki bak potrafi go nawet ze snu wybudzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja z innego tematu niz cycki, bąki, kolki 🙂

od godziny naparza mnie w pachwinach jakby mialo mi je rozerwac gdy mala sie wierci-nic przyjemnego- do tego dochodzi to pieczenie i bol od pepka w dol kaczuchy. Przechodzi gdy mala sie uspokaja. Mam wrazenie ze Hania zorganizowala sobie lopatke i robila podkop do wyjscia-boli. Pierdziu do szpitala nie pojade, zglosze sie tam gdy bede miala pewnosc ze to napawde juz.
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi kladz na brzuszek przed jedzeniem albo gdzies z 2h po jedzeniu zobaczysz jak mu ulzy raczki na bok glowka na bok i niech lezy sobir moj tak zasypia i wczoraj tez z 3 h spal puszczajac mase bakow.. i juz tak sztywno trzyma glowke ze nie moge sie napatrzec 😁
U nas rowniez pobudka o 8 teraz smyk spi 🙂 pogofa piekna wiec spacerek obowiazkowy.

Anetka jak ma buzke na boku to niech sobie lezy jelita mu pracuja podnodi glowke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się z rana nadal w dwupaku 🙂
mój leniuszek po woli się rozkręca, w nocy może tylko z 1-2 skurcze ale nie długie, oby się chłopak nie pchał w trakcie jutrzejszego meczu bo nie będzie miał nas kto obsługiwać na tej porodówce 😁 😁
ależ on nas przetrzymuje hihihi mój Marcin już taki poddenerwowany chodzi, normalnie widać jak dziecko roznoszą emocje....

biedne te wasze maluszki z tymi kolkami, niedługo my dołączymy do tematu kolkowo bakowego 🙂 wczoraj kupiłam już sobie herbatkę z koperku,coby już na stanie w domu była

Nenia, pewnie że nie ma co za szybko do szpitala lecieć, ja też chcę jak najdłużej siedzieć w domu i praktycznie najlepiej to wpaść tam już na samą akcję 😉

miłego dzionka kochane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie kapitulacja...od 18 wieczór kolka,w nocy kolka i od rana to samo... idę po bebiko,bo mały jak tylko widzi cyca to wrzask 😞 jak po sztucznym też kolki będą to pójdę do lekarza niech go jakoś zbada bo to jest nienormalne 😮
i na bank to nie jest z mojego jedzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od położnej, ale fajna babka 🙂 Zapowiada się super współpraca.
Mogę do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy gdyby coś się działo, mam jej dać znać gdy zacznę rodzić to przyjedzie do mnie a po porodzie raz w tygodniu chyba że będe chciała częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Ja robie ciasto biszkopt, truskawki i galaretka mniaaaaaaam 🙂
Korzystam póki można, po porodzie nie wiadomo jak z tym jedzonkiem będzie 🙂

Kocik może młody czeka właśnie na moment po meczu 🙂
Jejciu ale uparciuch jak nie wiem 😘

Nenia super, że z położną fajowo 🙂 może już niedługo będziesz mogła ją wzywać 🙂 hihi

Ja też już bym chciała urodzić, wiecie co już zapomniałam jak to jest nie mieć brzuchacza.. mam wrażenie, ze go nosze całe życie.. 🙂 🙂

Bidulki Wasze Misie z tymi kolkami.. właśnie te kolki chyba najbardziej mnie przerażaja..

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu współczuję tych kolek naprawde moze po bebiko bedzie lepiej 😞 kupilas te kropelki na kolki?

Vercia a moze jakiś kosmetyk? mojego wysypalo po olivce nivea jest podobno uczulajaca wiec mam bambino i buzka jsk marzenie... Wez sudocremem i linomagiem smaruj jutro bedzie po klopocie :*
Aga ja tez sie spodziewalam innych wiesci 🤪 uparciuch maly 😘
Majka bez brzucha rewelacją ale troche pileczki brakuje 😁
Nenia super ze masz taka polozna do mnie tez taka spoko przychodzila do mojej mamy tez przychodzila jak bylam mala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...