Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co za baby, dobrze jej dowaliłaś Sandra 🙂 🙂 🙂

Ja wymiotowałam dalej jak widziałam i poszłam na zwolnienie od 14 stycznia.. bo nie dało się żyć.. serio. I w szkole z dzieciorami to chorób milion pięćset..
Najlepiej jak rodzice puszczają do szkoły z zapaleniem płuc i Ci siada w PIERWSZEJ ŁAWCE, jednemu kazałam usiąść w czwartek tak kaszlał jak stary czołg!!!

A Ty Sandra się oszczędzaj, bo w pracy też kongo masz, więc nie ma co szaleć, a babole niech spadają 🙃 🙃

Nenia ja kocham moją Polcie za to, że jest 😁 nawet jak mi kopami spać nie daje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już na zwolnieniu byłam praktycznie od początku ciąży. Lekarz mi kazał leżeć ze względu na wcześniejsze poronienie i aktualne zagrożenie ciąży- ciągle plamiłam, a pomimo to i tak w listopadzie wylądowałam w szpitalu z poronieniem zagrażającym. Na szczęście teraz jest wszystko dobrze i malutka rozwija się prawidłowo.

Maju U mnie wszyscy z niecierpliwością czekają aż pojawi się na świecie 🙂 Nie tylko ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Ja już na zwolnieniu byłam praktycznie od początku ciąży. Lekarz mi kazał leżeć ze względu na wcześniejsze poronienie i aktualne zagrożenie ciąży- ciągle plamiłam, a pomimo to i tak w listopadzie wylądowałam w szpitalu z poronieniem zagrażającym. Na szczęście teraz jest wszystko dobrze i malutka rozwija się prawidłowo.

Maju U mnie wszyscy z niecierpliwością czekają aż pojawi się na świecie 🙂 Nie tylko ja 🙂


Ja też plamiłam o 3 miesąca brałam luteine i dupaschton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
midorada napisał(a):
Na FB sa jeszcze SARA KAMINSKA, MONIKA FIEBIG, ANNA LOPUCHIN - dziewczyny dajcie znac co z nimi bo nie chce nikomu robic przykrosci usuwajac je z listy.


Ania Łopuchin możesz usunąć bo to ja 🙂 a nie chcę się za bardzo na fb afiszować z ciążą 🙂 nie obrażę się 😁


ale tu się nie afiszujesz bo to nasza tajna/poufna grupa 🙂 to ja sobie Ciebie dodam do znajomych coby mieć kontakt po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Do nas komoda dotarła z przewijakiem, wiec dziś skręcanie na ekranie 😁
Ja główny koordynator 😁 😁 mąż główny monter 😁
każdy ma swoją działkę 🙂
🙂 🙂



hahah no Maja ktoś musi palcem pokazywać 🙂
prześliczne zdjątka Polci 🙂 moje dziś nie wyszło za wyraźne ale ja tam tą mordkę widzę 🙂
fajnie że z małą wszystko oki
z moim też wszystko si 🙂 leży sobie chłopak już główka do dołu gotowy 🙂 i waży 1912 g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś mi się źle zacytowało ale widać która to moja wypowiedź 🙂
Sandra z teściową to lepiej nie ryzykować i powiedzieć w miarę szybko 😁 😁 😁 hihi

ale mi napisałyście z tą metką... 🤢 🤢 🤢 a ja raz na jakiś czas jadłam 🤢 🤢 🤢

a na jajecznicę też mówię jajówa także wiedziałam o czym mowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja w sumie wyszlam z zalozenia, ze w zdrowej ciazy powinno byc wszystko oki i zdecydowalam sie racowac, ale luteine bralam 🙂 bo to juz czas przeszly 😉) hehe...

Musze sobie chyba morfologie zrobic, bo jakos mi kolory z twrazy uciekaja 😉) a on mi dopiero pewnie za 6 tygodni bedzie kazal, bo na razie nic nie mam robic 🙂

No u nas tez chore dziaciaki i to tak, ze czasami az niedobrze sie robi 😞( Jak ci walna zielenina z nosa.. 😞 choc rodzicow tez troche rozumie, jakby mieli brac opieke cokatra to juz dawno by pracy nie mieli 😞 wiec czasem tez trzeba ich bronic i zrozuiec 😞(
No u nas ten polpasiec, a wczoraj kilkoro dzieci mialo temp i mysle czy sie czasem ospa nie wybija.. no ale wyjdzie w praniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam mam dosyc mechanikow samochodow i w ogole humor mam do dupy 😠musze akumulator wymienic bo nie podaje na gaz tyle pradu ile powinien i dlatego gasnie a wiec dostane po kieszeni -akumulator 300-400zl przeciez szlak mnie trafi 😠 😠druga sprawa wychodze ze sklepu a kolo opony olej cieknie tragedii nie ma do kielc dojade ale co jak wroce znowu mechanik no kurwicy idzie dostac...
Kasiu tokso jak juz kiedys Ci badania wykazały to ją juz masz we krwi i z tego co wiem od lekarza to bedzie Ci towarzyszyc juz do konca zycia ale spoko ja tez mam wiec jedzmy tatary i inne potrawy ja np.lubie UWAGA sorowa watrobe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
psuc to sie nie psuje tylko juz nie mam sily na tych mechanikow to niby sa takie drobmostki ten olej cieknacy to tylko pokrywa do dokrecenia a akumulator no coz wymienic czasem trzeba ale ja juz z tym brzuchem nie mam sily tak latac a sprzedac tak latwo go nie bedzie bo ludzie nie chca aut z duzymi silnikami tylko raczej ekonomiczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANETA nie martw się nie jestes sama, mi tez zaczyna coś stukać w aucie.... :/ mam do wymiany olej i filtry i pewnie jeszcze coś po drodze wyskoczy 😲 😲
auto to niestety jest studnia bez dna .

MAJA śliczna Polusia jak fotomodelka 😉

SANDRA lepiej nie narażać się teściowej 😁 😁 😁

Ja dzisiaj byłam u położnej wypisać deklaracje o wyborze lekarza pediatry, i zmienilam tez swojego lekarza, oraz wybralam położną. I wlasnie ona kazala mi przyjechac w piatek bo chce przeprowadzic wlasnie ze mna wywiad. Całkiem miła Babka, koło 40stki ma 🙂

Dzisiaj przebrałam ciuszki i doszłam do wniosku ,że brakuję mi z 2 cieplejszych bluz lub sweterkow (nie mam ich wogole 🤢 ) , przydałyby się z 3 pary spioszków no i półśpiochów , jeśli chodzi o body to mam ich pełno może z 15szt, tylko ze z krótkim rękawem, ...
Jak myślicie co jeszcze dokupić??? czy wy macie kurteczki jakies?? czy bluza badz sweterek starczy??? w sumie będzie lato więc... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie ma takich wywiawdow z połozna do szpitala sie idzie i masz ta na która trafisz chyba ze jakiejs zapłacisz, po porodzie w ciagu tygodnia przychodzi do domu polozna sprawdzić Maluszka:*

Czarna ciezko z ta pogoda powiedziedziec 🤢 ja kupywałam uzywane ciuszki w zestawach i mam kurteczki i 2 kombinezony jak masz to moze porzycz od kogos bo nowe kurteczki czy kombinezony to maja ceny szok, albo poszukaj tez cos uzywanego na allegro, moze bedzie jakis zestaw ze sweterkami jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...