Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wrocilam
wlasnie sie obudzilam bo wydawalo mi sie ze ktos do drzwi dzwoni. Jak juz wstalam to sie ubralam i bede smigac do tego sklepu w koncu. Daleko sie nie wybieram tylko do sklepu obok bloku 🙂
zglodnialam juz wiec trzeba szybciutko zupe zrobic.

Midorada moj maz tez Sebastian i to bardzo dobry czlowiek wiec nie sugeruj sie kuzynem bo przewaznie Sebastiany(przynajmniej Ci co znam) to ludzie spokojni i bardzo dobrzy i traszczacy sie o rodzine)

Teraz trzeba jakos sie rozbudzic bo ladna pogoda sie zrobila i sloneczko fajnie grzeje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry wstalam pare minut temu bo cala noc lecialo mi z nosa juz dostaje szalu 🤢
Kasiu ja sie wypowiedzialam tylko na imie Witek i tylko do tego sie przyznaje 🙂
znowu zero planow na dzis moze w miedzy czasie cos tam do glowy wleci na bank musze wyjsc do rossmana 🙂
brzusio miekki nie napina sie a wiec jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dzien dobry wstalam pare minut temu bo cala noc lecialo mi z nosa juz dostaje szalu 🤢
Kasiu ja sie wypowiedzialam tylko na imie Witek i tylko do tego sie przyznaje 🙂
znowu zero planow na dzis moze w miedzy czasie cos tam do glowy wleci na bank musze wyjsc do rossmana 🙂
brzusio miekki nie napina sie a wiec jest ok 🙂


Imie Witold mnie sie podoba szwagierka ma synka Dawida i jak byl malenki to wolalismy na niego Witus (starszy brat zamiast Dawidek mowil Witek) ale juz mowimy Dawid bo maly by sie przyzwyczail do Witka :P

Rany nic mi sie nie chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizycie od fryza 🙂
Ale mi fajną fryzurke zrobila 🙂 dobierańce, uwielbiam 🙂 🙂

Mi się Sebastian kojarzy z takim kolegą.. zakochał się we mnie w drugiej klasie podstawówki (mieliśmy po 8lat) i mnie wpieniał, bo ciągle za mną ganiał, był niegrzeczny i słabo się uczył.
Kiedyś na przerwie zakradł się i znienacka mnie pocałował w policzek!!! 😠 😠 szorowałam go kolejne dwie przerwy, a w ogole to sie popłakałam, że mnie pocałował 😁 😁

Każdy ma jakies skojarzenia 🙂

Ja kupiłam składniki na 3bita i zaraz ruszam z robotą 🙂
Czarna git, że zęby całe i nic nie wypada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już ugotowałam zupke dzis cos miałm ochote na pieczarkowa, potem jeszcze zjem sobie udko z króliczka,a potem gril 🙂

Tyle co u was ogródki działkowe koszsztuja, to u nas działke budowlana sie kupuje za te pieniązki 🙂

Mi sie własnie Witek i Wiktor podobaja bo nie znam zadnego Witka ani Wiktora 🙂 jesli chodzi o imie Sebastian to mi sie kojarzy z mega łobuzem, mam znajomego Sebastiana i straszny z niego mozna powiedziedziec menel nawet, tylko zadymy i cos na odurzenie, ja z nim nie mam kontaktu ale chodziłam z nim do klasy, zreszta nasza miejscowosc mała wiec kazdy sie zna, ze 3 lata temu to ledwo z zyciem uszedł bo mu gardło podcieli tak zadym szukał, takze mi sie dobrze nie kojarzy 🤢

Tysia ja juz swoimi bakteriami w moczu sie nie przejmuje bo cały czas ich pełno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna nastaw sie to ci sprzedam kopniaka 😁
Tysia fakt rozleniwilam sie strasznie przez te ciaze.
Co do bolu piersi czy sutkow to mnie suciory tez swedza i bola.

A ja bylam wlasnie na szybkiej kawie u sasiadki i wrocilam wstawilam zupe by sie zagotowala a w miedzy czasie jem jabluszko takie mega slodziutkie ze pojde i jak moj wroci to chyba kg kupie bo ostatnio mam smaka na jablka 🙂
Troche sie rozbudzilam i jakos zaczynam juz funkcjonowac 🙂 Snil mi sie dzis seks 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski pomocy, juz rycze jak bóbr!!
Poszłam sisuiu a na wkłądce plama krwi.. juz taka brązowa była.. nie wiem nawet kiedy to wyleciało..
nie wiem co to może znaczyć, mało zawału nie dostałam..
zadzwonilam do mojego gina, powiedzial, ze jak krwawienie sie utrzyma mam jechac do szpitala.

Nie wiem co sie dzieje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Laski pomocy, juz rycze jak bóbr!!
Poszłam sisuiu a na wkłądce plama krwi.. juz taka brązowa była.. nie wiem nawet kiedy to wyleciało..
nie wiem co to może znaczyć, mało zawału nie dostałam..
zadzwonilam do mojego gina, powiedzial, ze jak krwawienie sie utrzyma mam jechac do szpitala.

Nie wiem co sie dzieje!!!


A nie przeciazylas sie moze? Mialas jakies bole, objawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski jestem i żyję 🙂
nawał na porodówce spowodował to,że jestem sobie w domku na tych samych lekach co w szpitalu i oczywiście leżeć muszę,ale że szpitalne jedzenie jest takie pyszne to oczywiście ja zamiast leżeć postanowiłam się porządnie dokarmić dzisiaj i właśnie robię obiadek 😉
na wypisie ze szpitala mam wpisane rozpoznanie- poród przedwczesny 😮 no,ale mam nadzieję,że będzie ok 🙂
no i musiałam sobie pospacerować troszeczkę i przy okazji kupić to co potrzebne do szpitala,bo niestety moja ciąża jest zagrożona i w każdej chwili mogę wrócić na porodówkę,więc nie zwlekam z pakowaniem torby....brakuje mi tylko proszku dla dzidziusia żeby przeprać ciuszki 🙂 nie wiem w którym jestem tygodniu,bo według karty powinien być 34 teraz więc 2 tyg na fenoterolu bym była a w szpitalu wpisali mi 31 więc kuźwa jest duża różnica bo fenoterol według szpitalnych tygodni musiałabym brać jeszcze 5 tygodni a nie 2 😮 no ale trzymam się tylko i wyłącznie mojego lekarza,który pewnie za 2 góra 3 tygodnie każe go odstawić i niech się dzieje co chce 😉
mój dzidziuś dostał na dzień dobry sterydy dla wcześniaków a potem przy tym jak nie mogli mi uspokoić skurczy to dodatkowo walili mi w tyłek zastrzyki więc siedzieć na tyłku nie mogę bo mam wrażenie jakby mnie ktoś porządnie skopał po nim ☺️
poza tym jest chyba troszkę za malutka bo według szpitalnego usg wyszło 1.9kg w zeszły piątek,ale mam wrażenie i nadzieję,że jest dużo większa 🙂
jak dobrze jest bez relanium poza szpitalem bo tam musiałam go brać żeby leżeć i spać jak najwięcej przy tych skurczach a potrafiłam przespać pół dnia tam prócz tego spania byłam półprzytomna ☺️ no ale przynajmniej mi ten tydzień szybciutko zleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...