Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
Piekna nasza malenka - wazy ok 1750 i wszystko porozwijane na swoj wiek :-)
Taka buziunka sliczna, malo ruchliwa byla bo 9 rano to chyba za wczesnie na badanie :-D lekarza trafilismy takiego, ktorego w ogole nie bylo slychac. jak weszlismy zapytal sie ktora to ciaza, a ja uslyszalam na ktora bylismy zapisani, ktora godzinaz - troche wiec sie zdziwil ze 9.ciaza 🙃


hahaha peklam ze smiechu 😁 😁 😁 😁 😁 😁

U mnie w kratke doslownie, raz burza a za chwile slonce 😮

Ja mam ciagle cisnienei 90na40 albo 100na50 a puls ponad 110 i jestem nie do zycia.

Aneta dobrze by bylo gdyby tata pojechal do szpitala.

Ja dzisiaj z myszka zjadlam buraczkowa. Dziecko mnie o zawal przyprawi, wczoraj o malo karku nie skrecila a dzisiaj spadla mi z lozka na glowe, wygiela jej sie szykja i wyladowala na plecach, poza tym 2 razy walnela glowa, raz w sedes bo tak sie spieszyla zrobic siku a drugi raz w kuchni bo sie schylala po cos. Chodze i mna telepie z nerwow, dzieki Bogu nic jej nie jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola napisalam mu smsa bo on twierdzi ze nic mu nie jest cholera jasna 😠
oj ta Twoja mala naprawde krecony loczek diabołek ale dobrze ze nic jej nie jest slicznotka mała...
no 9ta ciaza to Ty Dorotka juz mega doswiadczona mama jestes żadna z nas Cie nie pobije w rekordzie 😁 😁 😁 😁dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
wrocilam od tesciow, po drodze wpadlismy do sklepu po loda wiec lody na dzis zaliczone. Mala kreci sie i wygina wiec tez zadowolona 🙂

Wiola z dzieciakami to tak jest dzis szwagierki synek 4 letni wlazl na jakies pudlo i wygrzmocil sie uderzajac glowa o oparcie lozka bo chociaz mowi sie ze nie wolno to i tak robia swoje az nie dojdzie do upadku. Dobrze ze malej nic sie nie stalo.

Sandra 18 tydz zobacz dopiero co sie chwalilas testem 🙂 a tu prawie polowa ciazy juz 🙂

Aneta faceci tacy juz sa ja mojego tate chyba bym na smyczy musiala zaciagnac do lekarza bo on ciagle twierdzi ze jak chory sam wyzdrowieje. Moj maz tez do lekarza rzadko pojdzie na szczescie teraz juz tak czesto nie choruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
W sumie chyba to rzeczywiscie zlecialo... 😉
Ehhh, dokonam mordu na wlasnyn mezu... 🤢 Jak taki czlowiek potrafi wyprowadzic z rownowagi...ehhh...

Ide pomyc naczynia i przyszykowac kolacje dziecku 😉

a mnie wyprowadzaja z rownowagi dwie moje sasiadki. Takie stare a takie glupie zachowuja sie dziecinnie i do tego jeszcze ja posrodku ich klotni ech.. Ja sie nie mieszam ale dziecinne wydaje mi sie ich zachowanie jak np rozmawiam z jedna to ta z ktora gadam tak cicho mowi by sasiadka obok jeszcze nie uslyszala ze rozmawiamy to samo jest z ta druga identyczna sytuacja.
Jedna jest jeszcze dosc mloda ma 40 lat i wielkie pretensje nieraz ze odwiedzam sasiadke z naprzeciwka (ponad 60letnia pania) a do niej nie wejde. Wrr
Zaczne obydwie unikac niedlugo 🙂 Dobrze ze mala niedlugo sie ur to nie bedzie czasu na kawki i sluchanie jak jedna na druga gada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dziwie sie!!! Ja mam taka sasiadke, ze jak w zeszlym tygodniu moja siostra wyrzucila smieci do ich smietnika.. zrobila mi taka jazde, ze glowa mala 😉))

Wy tu o piwie pol dnia, i za mna teraz chodzi Karmi 🙂 ale ja dzis zjadlam taki misz-masz, ze jak to bym wypila to zwroce chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, no pierdolca mozna dostac, co sie uspokoilam to trzesienie ziemi przyszlo 😠 😠 😠 😠 🤢 🤢 🤢 🤢 Na szczescie tylko pare sekund i delikatne ale i tak mala pod pache i pare metrow przebieglam,. kurwa na zawal dzisiaj zejde.

Sanndra to juz 18tc! W Karmi nie ma wogole alkoholu? Z tego co wiem to tylko Bavaria 00% jest calkiem bezalkoholowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kochane 🙂 widzę że u niektórych nerwowo...trzymajcie się i nie dajcie pokonać nerwom.
u nas pogoda się poprawiła więc oczywiście wyrwaliśmy z domciu i dopiero wróciliśmy.
Maja to dobrze że wszystko ok ale jednak trochę to niepokojące. 🥴 🥴
Dorota super że z dzidzią wszystko oki i że ma dobre wymiary 🙂
Midorada tak to z tymi kurierami już jest....szlag Cię trafia a i tak nic nie zrobisz...musisz czekać 😠
Wiola, no cośty trzęsienie ziemi?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry panią 🙂
Ja z farbą na glowie bedzie jednak palona kawa nie blond 😁 🙃
Trzeba jakoś wygladac na porodowce 😉
Ja juz gotowa na przyjscie Edytki 🙂 🙃 jeszcze tylko w poniedzialek torbe spakuje 😜 😜
Jakos brak apetytu mam cos ostatnio.. 🤔 😞
Ja zadnych skurczy ani nic nie mam tylko tak jakby Mnie ciaglo od dolu w kaczce 😁
Buzi w brzusie 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odczuwalne dlatego lecialam z Majka w bepieczniejsze miejsce niz kuchnia ale zanim dolecialam to sie uspokoilo.

Ja musze isc podciac sobie koncowki i pofarbiwac wlosy ale farbowac bede sobie sama bo tu kutwa nie potrafia te fryzjerki a nie mam jak do miasta jechac. Zreszta najlepiej mi wychodza jak sama zrobie tylko to dluuugo trwa i rece mi opadaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka i Karmi i Lech Premium maja zawartosc alkoholu ponizej 0,5% alkoholu.. Podobno w kefirze jest wiecej 😉)
Ale sobie jednak odpuscilam 😉) Zamienilam na wode 🙂)

Aaaa ta Bavaria to moze w Piotrze i Pawle bedzie, bo szczerze nie widzialam 😁

Matko, trzesienie ziemi... 🤢

Ide chyba spac,bo nikogo tu nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...