Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A ja co mam powiedziec 🤢

Jedyne 20 tygodni 🙂


Sandra szybko zleci 😁 mnie sie tylko ten ostatni czas tak dluzy... Zauwazylam brzuch mi opadl juz troche i sie zmierzyłam w obwodzie na wysokosci pepka i od ostatniego mierzenia do przodu 1cm poszedl czyli mam 91cm w obwodzie. Cycki tez jakby troche urosly ale ja nie widze roznicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mi ogolnie tez szybko leci... a po ostatniej wizycie jak sie uspokoilam i nie wyszukuje pierdol, tojuz wogole,bo tak to dni odkreslalam w kalendarzu 😉)

No koncowka masakra, co cos zaboli, to sie mysli, ze moze juz ;D



Ja tam zadnych boli oprocz stawiania sie brzucha i bolu lewego biodra nie mam. Wiec nawet nie wiem jak to jest jak sa skurcze? Niby takie jak na okres tylko mocniejsze ale ja latwo okres przechodzilam i nie mialam przed okresem jakich takich skurczy czy boli. a jak juz to rzadko sie zdarzaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

Ja tez mam brodawy na pół cyca i suty ogromne 😁 😁 😁

Kozinka - dziewczyny mają rację, niby nic nie robiłaś a tu chata pewnie na błysk ,
maraton na spacerze zrobiony i obiad dwudaniowy musiał być 😁
Anetka pewnie teraz spędza czas ze swoim Adamem 🙂 🙂 🙂 po takiej rozłące muszą się sobą nacieszyć 🙂
Nenia pięknie wyglądasz 😘

No inarobiłyscie mi ochoty na arbuza, którego nawet w tym roku nie spróbowałam 😞
Dzisiaj przyszły mi jeszcze ciuszki z allegro, wyprałam je i suszą się a jutro prasowanko 🙂
Mysle ,że tyle ich wystarczy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...