Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja się też melduję 🙂 🙂

Obudził mnie robotnik ,żeby przestawić auto o godz.7*00 😠 😠 😠 😠
Doczłapałam jakoś do biedronki, zrobiłam lekkie zakupy, z nogą chyba lepiej skoro umiem powoli już chodzić 😉

Wiolka 🙂 super ,że wkońcu i Ty bedziesz miała swojego Ukochanego obok siebie 🙂
Vera - może to już??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana 🙂
Wiola, Aneta super że macie swoich menów już przy sobie 🙂
Vera trzymaj się kobitko 🙂 wygląda na to że pierwsza się rozpakujesz 😉
Justyna, mój tez tak mi daje że wieczorami zasnąć nie mogę, ale w ciągu dnia tez mnie nie oszczędza 🤔 🤔 🤔 ja nie wiem kiedy on sypia.....
a kręgosłup wieczorami też tak napierdziela że chodzę sztywna jak szczotka od mopa 😁 😁 😁

hahaha a ja wczoraj w tesco takiego pysiowatego arbuza dorwałam że na jedno dossanie zeżarłam ćwiarteczkę 🙂 więc tak na 4 dni starczy 🙂 hihihi no już na 3 😉

miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha wierzcie mi,że mam syf w domu,podłogi nie myte z tydzień,gary nie pomyte i ogólnie nic nie zrobione 😁 na obiad wczoraj był rosół z niedzieli i tyle 😁 jedyną rzeczą jaką wczoraj zrobiłam to przygotowałam rzeczy do szpitala,mała potem była marudna,więc przeleżałyśmy większość dnia bo jak widziała znowu torbę to się nie chciała mnie puścić 🥴
nie mam ani cukru w domu bo nigdzie nie chodzę a sklep mam jakieś 200m od domu,a biedronkę z 300m 🤪 po prostu olałam wszystko i siedzę sobie na tyłku całymi dniami 😁
i zastanawiam się kto mi to wszystko posprząta w razie czego i szczerze to mam to gdzieś 😁 leniuchuję sobie bo wiem,że się mi to za niedługo skończy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj, hello 🙂

Ja już po śniadanku, poczytałam Was, u nas tak pięknie i słonecznie, że zaraz śmigam na spacerinio 🙂

Kozinka uf uf, odpoczywaj, może mąż się poczuje do zrobienia czegokolwiek?
Naprawde dziwie mu się.. mój mi zabrania odkurzać i myć podłogi, robie to jak go nie ma 😁

Anett my tu już snujemy teorie seksualne, a Wy grzeczni widze 🙂 słodziaki cieszcie się sobą 🙂

Wiola oczywiście zaglądaj jak najczęściej będziesz mogła.. ale wiadomo wiadomo.. mąż w domu, więc radoszka total 🙂 suuuuuuuuuuuuuper!!!

Kurde laski, ja arbuza średnio lubie.. ciągle mam ochote na jakieś lody 🙂
U mnie dziś pomidorówka i gulasz 🙂 zupe właśnie gotuje, a szynke na gulasz rozmrażam 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
ostatnio nie zaglądam bo trochę czasu brak + nie nadążam za Wami!!!!!! hehehhehehe
czuję że poród tuż tuż więc raczej czerwcóweczką nie będę - chociaż kto to wie............ 🙂
Kocik ja już ledwo się ruszam / kulam - puchnę, przytyłam (tak jak w ostatniej ciąży - ostatni miesiąc to jakaś masakra jeśli chodzi o wagę!!) więc raczej spotkamy się już po rozpakowaniu... ech.... trochę będzie chodzenia z wózkiem... mam nadzieję że to pomoże schudnąć! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 😁

dzisiaj mały całą noc i poranek daje mi do wiwatu 😁 chyba zaraz się bardziej i ja rozruszam i posprzatam podłogi? 😁
u nas są takie nieapetyczne arbuzy niedojrzałe za to wypiłam dzisiaj 3L zywca jabłkowego tak mnie w nocy suszyło ze 2 butelki obaliłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki po dlugim weekendzie.

Aneta super wiesci. Ciesze sie, ze sie udalo!!!! 🤪 🤪 😁 😁 A Wy laski od raze, ze passer szlag trafi - hehe laski - glodnemu chleb na mysli. 😉 😉 😜 😜

Wiolka tez pewnie nas troche zaniedba, ale mam nadzieje, ze da znac jak juz cos bedzie wiadomo. Najwazniejsze, ze mezo wraca do domciu 🙂 🙂

Widze dziewczyny, ze jeszcze sie kulacie... No coz termin jest terminem, pewnie malenstwa wszystkie nas do konca przetrzymaja 🙃 Chociaz moj mowi, ze umowil sie z synkiem, ze 14 sie widza 😁 😁 😁 Dogoadywali sie chyba jak ja spalam, bo nic sobie nie przypominam 😁 😁 😁

U mnie kolejny pochmurny dzionek, ale co jakis czas slonko wychodzi - oby nie padalo 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Lece na lotnisko po mojego mezola!Podjarana jestem jak piernik 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Do napisania!! 😘 😘 😘


miłego dnia pierniczku 😘 😘 😘 i samych radości z męża!! 😁 jaram się razem z Tobą bejbeee 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja dalej w 2 paku i nie zapowiada sie na zmiany 😁 😁 😁 😁 w nocy tak mi cierpna nogi ze szok czasem az musze wstac i pochodzic chwile tak bola, no ale mężul masuje szyjke więc moze niedługo coś się ruszy??? Miłego dnia laski, bo ja dzis dzien latania mam to tu to tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=syNXvBhuSvw

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ hahahahahaha Oh oh oh oh, it\'s my party, volare, cantare
let\'s get up everybody Oh oh oh oh, it\'s my party, volare, cantare
let\'s come on everybody 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=syNXvBhuSvw

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ hahahahahaha Oh oh oh oh, it\'s my party, volare, cantare
let\'s get up everybody Oh oh oh oh, it\'s my party, volare, cantare
let\'s come on everybody 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ta piosenka jest czaderska 😁
mi jeszcze na myśl przychodzi http://www.youtube.com/watch?v=2-uCzzdLKwc
bailandooooooo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...