Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Chamowa, bo w koncu 5 miesiecy przepracowane...
ale stwierdzilam, ze mam w tyllu i na sile nie bede pracowac... choc 1200zl to nie malo... ale srac na nich 😞 bym musiala pracowac do 31.06.... a to prawie 2 miesiace....

2012...\\

Nadia zasnela na Darku o 18 30... 😮


To pewnie dlatego bo nawt połowy roku nie przepracujesz, chamstwo ale co zrobic, ja w swojej pracy wogule nie mam 13 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też nie mam ani 13stki , kiedyś były jubilaty ale je zabrali. Były pożyczki z oprocentowaniem 1%, ale zostały wstrzymane, były karty na zakupy do aptek, też je zabrali...
Były imprezy karnawałowe ehhhh....
Jedynie co dostajemy to torbę słodyczy na święta 😮 😮 😮 😮

Dobrze ,że mój M na tej kopalni coś jeszcze dostaje , 14stkę , barbórkę , zawsze coś na święta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No ja tez jeszcze grosze na swieta, ok 400 zl na wczasy... i 13tka...

tak , bo minimum 6 miesiecy AKTYWNEJ pracy musi byc... a zwolnienie ani macierzynski sie nie liczy...


ja o wczasach mogę sobie pomarzyć 😁 😁 a najlepsze jest to ,że pracuję w firmie co ma milionowe utargi dziennie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dziewczyny maly wlasnie mnie tak kopnąl w kaczuche ze cala wkladka zrobila sie mokra w 5 sekund 😮


czyżby pchał się już na świat? 🙂

Kasia jak mała? rozruszała się?
dziś lekarz mi wymieniał syt.z jakimi powinnam się zgłosić na izbę lub konsultować z nim i min.wymienił znacznie zauważalny spadek ruchów dziecka. ale mam nad że młoda się rozruszała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzi o to, ze macica w roznych tygodniac znajduje sie na roznych wysokosciach... Testu zadnego sie nie robi... przykladasz dlon pod piersiami i spt gdzie dno.. no czyli gdzie sie zacyna macica...

Dno macicy znajduje się:

•w końcu 16. tygodnia: 1-2 palce nad spojeniem łonowym,
•w końcu 20. tygodnia: 2-3 palce poniżej pępka,
•w końcu 24. tygodnia: na wysokości pępka,
•w końcu 28. tygodnia: 2-3 palce powyżej pępka,
•w końcu 32. tygodnia: w połowie odległości między pępkiem a wyrostkiem mieczykowatym,
•w końcu 36. tygodnia: przylega do łuków żebrowych - najwyższe położenie dna macicy
•w końcu 40. tygodnia: 1-2 palce poniżej łuków żebrowych, a więc w przybliżeniu na tej samej wysokości, co w końcu 32. tygodnia ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...