Skocz do zawartości

Uroczyście oświadczam, że będę/nie będę ... | Forum o ciąży


novaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka to znowu ja i moje pomysły 🤪
Obudziłam się dzisiaj z taką fajną myślą i wyjść mi z głowy nie chce więc wprowadzam ją w forumowe życie 🤪
...z nadzieją, że podłapiecie hehe 🙃

Co powiecie na wątek pełen obietnic 🤪 🤪 🤪 ???
Zazwyczaj tak jest, że przed porodem obiecujemy sobie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkk wiele...co do wychowania, karmienia i opieki nad naszymi słodziakami...co do swoich zachowań, diety i używek.....co do odwiedzin i w ogóle członków rodziny względem np. odwiedzin naszych skarbów 😁 😁 😁
Oczywiście życie bywa na tyle zaskakująco okrutne, że nasze plany ma po prostu za nic albo same za wygraną dajemy bo jak np. można odmówić czegokolwiek naszemu dziecku, które patrzy na nas oczami kota ze Shreka 😮 hehehe 🤪 🤪 🤪
Mogę się założyć, że z odrobiną szczerości możemy stworzyć wspólnie zajebisty wątek, któremu daleko będzie pewnie od spraw poważnych no ale o to przecież chodzi 😉 Żeby odstresować się choć troszkę przed tym ważnym, poważnym i stresującym dniem narodzin naszych dzieci 🙃

To jak dziewczyny 😉 ???
OBIECUJEMY 🤪 ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale bomowy watek 🤪
Brawo Nova
Siedze i mysle i wszystko co przychodzi mi do glowy dodtyczy juz raczej troszke starszego dziecka - poltora roku dwa lata...
Ale tak, obiecuje : czytac Malutkiej bajki kazdego dnia od niemowlecych chwil
obiecuje : nie targac ze soba Malenstwa do centrum handlowego
obiecuje : wychodzic na dobry spacer kazdego dnia

Tyle na ten momencik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq dzięki 😉

Ale piszcie co Wam do głowy przyjdzie po prostu nawet jeśli to pierwszoklasisty by miało dotyczyć 😉
Zobaczycie jak będziemy się z samych siebie nabijać później...heh no ja na pewno ze swoich obietnic będę, bo na tej jednej się nie skończy 😉

Założenia mamy fajne ale ciekawe co z nich wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
że będę codziennie mówić dziecku jakie jest wspaniałe i kochane i piękne i cudne i moje i tylko moje :P


Ciekawe jak Ci to pójdzie jak konkretnie narozrabia hihih 🙂
No ale założenie całkiem zacne 🙂

Właśnie miałam dodać, że fajnie by było gdyby ten wątek "rozniósł" się po całym "brzuszku" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
mulant napisał(a):
że będę codziennie mówić dziecku jakie jest wspaniałe i kochane i piękne i cudne i moje i tylko moje :P


Ciekawe jak Ci to pójdzie jak konkretnie narozrabia hihih 🙂
No ale założenie całkiem zacne 🙂

Właśnie miałam dodać, że fajnie by było gdyby ten wątek "rozniósł" się po całym "brzuszku" 😉

też dlatego to oświadczyłam by było na piśmie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
mulant napisał(a):
że będę codziennie mówić dziecku jakie jest wspaniałe i kochane i piękne i cudne i moje i tylko moje :P


Ciekawe jak Ci to pójdzie jak konkretnie narozrabia hihih 🙂
No ale założenie całkiem zacne 🙂

Właśnie miałam dodać, że fajnie by było gdyby ten wątek "rozniósł" się po całym "brzuszku" 😉

he he to co można sie przyłączyć????
tylko ja to nudna jestem bo obietnic dotrzymuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
Hehe Gizelda no to pewnie zależy co "obiecasz" 😉
Zawsze mamuśki jednak dają się podświadomie złamać 😉
Spróbuj i tak Cię nikt nie sprawdzi hihih 😉

zara napisze tylko butelkowanie skończę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc zacznę od tego że mam jedno półroczne dziecko
i wszystko dziewczyny zalezy od tego jakie mamy cele i założenia i jak konsekwentne w tym jesteśmy 😉 no i oczywiście jakie charkterki mają nasze dzieci 😉
no więc ja obiecywałam sobie że:
-nie będę nosić dziecka ( i w ogóle nie jest noszona chyba że do odbijania albo jak mamy jakiś kryzysowy dzień)
- że nie będę spać z dzieckiem ( jak dotąd spałyśmy razem dwa razy i to była męczarnia)
- że będzie spała w łożeczku ( i śpi od samego początku [oczywiście nie mam na myśli ewentualnego spania w wózku] )
- że nie będę karmić piersią ( i tu niestety uległam presji i karmiłam i męczyłam się dwa miesiące )
- że nie będzie dzikiem i będzie otwarta na nowe twarze ( niestety dzikiem jest bo spędza ze mną i tylko ze mną 20 godzin na dobę)
Ale i tak jestem z siebie dumna
na kolejne pół roku a nawet dłużej obiecuję sobie że:
- nie będzie rozpieszczana
- będzie zostawiana pod opieką każdego kto tylko nawinie się pod rękę
- nie będzie wymuszać płaczem tego to chce
- nie będzie najważniejsza i nie będzie pępkiem świata

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee fajnie.
A ja chcę żeby moje dziecię było pępkiem świata dla mnie i Piotrusia 🙂
Obiecuję że większość wspomnień z dzieciństwa będzie się Nince kojarzyła z mamą i tatą.
Mnie wychowywali dziadkowie bo rodzice wiecznie w pracy byli i nie mam ani jednego wspomnienia z wczesnego dzieciństwa z mamą lub tatą.
Obiecuję nie palić papierochów. - kurcze nie palę od samego początku a i tak czasami mnie ciągnie bo taaak to lubiłam.
Obiecuję że zawsze znajdę czas dla siebie na spotkania z moją psiapsiółką, szczęśliwa mama- szczęśliwe dziecie.
I kurczę i że zgubię te kg w które obrosnę przez te 9 miechów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm ja niestety o paleniu się nie wypowiem bo byłabym tu zlinczowana 😉
ale pracowałam w przedszkolu i nienawidzę takich rozpieszczonych bachorów - dlatego mam taki dystans do wszystkiego i biorę to na zimno
a o kg się nie martwię bo w ciąży przytyłam 23 kg a po 6 tygodniach zrzuciłam 26 ( przez to nieszczęsne karmienie cycem ) i teraz waże 48 istny kościotrup 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...