Skocz do zawartości

Uroczyście oświadczam, że będę/nie będę ... | Forum o ciąży


novaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to dumna jestem z ciebie że już nie. Ale za ciąże to bym tłukła każdą mamusie dymkującą. Ja jak tylko dowiedziałam się noszę orzecha to odstawiłam. A że szybko się dowiedziałam bo tydzień przed terminem @. Kurczę niestety to palenie w ciąży wychodzi w późniejszym czasie u dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
obiecuję za rok napić się z novaM

aż za rok???????????????????????? to cholernie długo 😉


Hahahahahaha ... no nie mogę hahahahahaha...... 🙃 🙃 🙃
Weronika to ja pier*le nie przyjeżdżam jak mi nawet wody nie dasz teraz tylko za ROK 😮
Buhahaha...nie mogę przestać hahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
gizelda napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
obiecuję za rok napić się z novaM

aż za rok???????????????????????? to cholernie długo 😉


Hahahahahaha ... no nie mogę hahahahahaha...... 🙃 🙃 🙃
Weronika to ja pier*le nie przyjeżdżam jak mi nawet wody nie dasz teraz tylko za ROK 😮
Buhahaha...nie mogę przestać hahaha 😁 😁 😁


sito jedna toz nie powiem na forum ze sie tak napier... ze az sie poż....... no a soczki herbatki to mozemy juz w listopadzie pic haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gizelda karmienie piersia bylo dla Ciebie meczerania i uwazam, ze powinno sie o tym glosno mowic, bo kobiete moze to bolec, moze miec problemy, a kreuje sie obraz szczesliwej karmiacej mamusi. Kiedy ktoras karami butelka to juz nie jest tak idealna i nie zwaza sie na to, ze karmienie moze byc dla niektorych czyms nieprzyjelnym.
Ale napisalas, ze zakladalas nie karmic piersia, obiecalas sobie to. Czyli przed potencjalna meczarnia. Dlaczego? Jakby nie bylo zakalada sie, ze mleko matki jest najlepsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katja26 napisał(a):
No to dumna jestem z ciebie że już nie. Ale za ciąże to bym tłukła każdą mamusie dymkującą. Ja jak tylko dowiedziałam się noszę orzecha to odstawiłam. A że szybko się dowiedziałam bo tydzień przed terminem @. Kurczę niestety to palenie w ciąży wychodzi w późniejszym czasie u dzieci.

no ja dowiedziałam się w 4 tygodniu ale miałam problemy więc zaczęłam palić jeszcze więcej bo byłam umówiona na zabieg usunięcia , paliłam i palę jak smok a to że to wychodzi u dziecka w późniejszym czasie to prawda
moja jest uczulona na wszystko i grozi jej astma więc uważajcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coquelicot napisał(a):
Gizelda karmienie piersia bylo dla Ciebie meczerania i uwazam, ze powinno sie o tym glosno mowic, bo kobiete moze to bolec, moze miec problemy, a kreuje sie obraz szczesliwej karmiacej mamusi. Kiedy ktoras karami butelka to juz nie jest tak idealna i nie zwaza sie na to, ze karmienie moze byc dla niektorych czyms nieprzyjelnym.
Ale napisalas, ze zakladalas nie karmic piersia, obiecalas sobie to. Czyli przed potencjalna meczarnia. Dlaczego? Jakby nie bylo zakalada sie, ze mleko matki jest najlepsze...

pisałąm o tym sto razy i na naszym wątku i gdzie indziej
nie potrafię tego wyjaśnić , ale karmienie piersią zawsze było dla mnie obrzydliwe , nic mnie nie bolało sutki OK ale jak przystwiałam małą do siebie to już miałam łzy w oczach i nawet mój to widział i widział jak to mnie męczy
to była katorga - po prostu koszmar , a później wyszła alergia, skaza białkowa, a ze ja i tak nic nie jadłam to dieta i tak odpadała wiec przeszłyśmy na Nutramigen i wszyscy są zadowoleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wcale sobie nie obiecuję,ze będę karmiła piersią!!! wcale a wcale.karmiłam Julkę przez 8 miesięcy i płakałam jak cholera gdy tylko małą przystawiałam i to przez całe 8 miesięcy!!więc wcale sobie nie obiecuję!!jak stwierdzę ze bardziej boli niż to warte to wale to i butelka.za to OBIECUJĘ uczyć Milenkę zasypiania w łóżeczku,bo to jest cała masa czasu jaki się poświęca na usypianie a przecież jest jeszcze Julcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
to ja was pobije uroczyscie odwiadcza nie rejestrowac sie drugi raz na brzuszku a co sie ztym wiaze nie byc 2 raz w ciazy 2 raz nie rodzic

Buhahaha no zaraz zejdę ze śmiechu 😁 😁 😁
Cwaniaro Ty żeby znowu o ciąży zacząć pisać nie będziesz musiała się ponownie rejestrować hahahah 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
to ja was pobije uroczyscie odwiadcza nie rejestrowac sie drugi raz na brzuszku a co sie ztym wiaze nie byc 2 raz w ciazy 2 raz nie rodzic

Buhahaha no zaraz zejdę ze śmiechu 😁 😁 😁
Cwaniaro Ty żeby znowu o ciąży zacząć pisać nie będziesz musiała się ponownie rejestrować hahahah 😜


o ty sito myślisz normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holi32 napisał(a):
hehehe super wątek ja oświadczam hehehe
chciała bym nie spać z dzieckiem , chcę nauczyć je żeby spało samo w łóżeczku!!!


załoze liste tej obietnicy a pozniej ktora nie dotrzyma pofatyguje sie i kopniaka zasadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo wiem...
...nie będę zmuszać Oli do zajmowania się Kajetanem na siłę 🙂
...i nie będę jej zmuszać do wyrzucania śmierdzących pieluch albo zawartości nocnika...no chyba, że nie będzie jej to przeszkadzać to będzie zajebiście...ale to chyba w moich snach chyba hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novaM napisał(a):
Oooo wiem...
...nie będę zmuszać Oli do zajmowania się Kajetanem na siłę 🙂
...i nie będę jej zmuszać do wyrzucania śmierdzących pieluch albo zawartości nocnika...no chyba, że nie będzie jej to przeszkadzać to będzie zajebiście...ale to chyba w moich snach chyba hahaha 😁

haahahahaaaaaaaaaahahha zajde sie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co z tym karmieniem rzeczywiscie jest taka nagonka ze trzeba krmic piersia bo jak nie to sie jest zla matka, stad sie potembiore depresje rozne bo niktore nie moge inne to boli a jeszcze inne obrzydza. ja sie srasznie boje ze mnie bedzie bolalo, bo ja wrazliwa na bol, a cycki to juz w ogole moje oczka w glowie sa 😁 moj mowi zebym olala to i od razu butelka no ale jak bym chciala chociaz sprobowac, ale moje obawy sa bardzo powazne....boje sie ze znienawidze to moje upragnione kochane dziecko przez to.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
wiecie co z tym karmieniem rzeczywiscie jest taka nagonka ze trzeba krmic piersia bo jak nie to sie jest zla matka, stad sie potembiore depresje rozne bo niktore nie moge inne to boli a jeszcze inne obrzydza. ja sie srasznie boje ze mnie bedzie bolalo, bo ja wrazliwa na bol, a cycki to juz w ogole moje oczka w glowie sa 😁 moj mowi zebym olala to i od razu butelka no ale jak bym chciala chociaz sprobowac, ale moje obawy sa bardzo powazne....boje sie ze znienawidze to moje upragnione kochane dziecko przez to.. 😞 😞


Zgadzam sie Chloe. Uwazam, ze jesli kogos to obrzydza, z gory ma niechec, to nalezy sie na butelke nastawic. Jesli natomiast kogos boli, ma poranione sutki, to jesli zalezy nam na karmieniu piersia mimo wszystko to zglosic sie o pomoc do specjalisty, a jak nie to na butelke i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam każda mama robi co chce 😉
ja np ostatnio byłam na szczepieniu i tam taki dwu i pół latek podbiegł do matki chciał se cyca wyciagnać myślałam że się zrzygam poważnie
i ja nie karmię piersią i nie uważam żebym była złą matką ( tj na pewno nie z tego powodu 😉 ) może jestem bardziej "wyzwolona"
a i któras napisała że nie zrobi z dziecka "różowej landrynki" - ja też sobie to obiecywałam no ale że do tej pory zakupiłam może z 10 ciuszków dla małej ( wszystkie niebieskie albo żółte ) to i tak wszystko dostaliśmy różowe 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 i co przecież tego nie wyrzucę


a i jeszcze sobie obiecuję że będę w ciąży w końcu następnego roku bo jak nie to możecie mi wszystkie w dupę nakopać 😉
miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejjj dziewczyny ja tam nikogo nie potępiam co do karmienia...to nasz wybór przecież jest 😉
Ale co do Ciebie Chloe to musisz się zastanowić nad jedną istotną sprawą...bo jak już spróbujesz karmić i nie wytrzymasz stresu czy bólu i zrezygnujesz to pamiętaj, że mleko i tak Ci się gromadzić będzie na maxa i wtedy to dopiero będzie BÓL 🤢
Najlepiej ze swoim gin pogadać jeszcze przed porodem o tym żeby później od razu móc jakiegoś tabsa na wysuszenie pokarmu wziąć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...