Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jej ja narzekam na pogodę ale wam ona bardziej dokucza - zdrówka wam życzę mamusie brzuszkowe aaaa i Cesi z Bartkiem oczywiście też 🙂
Cesia wiem coś o tym... wydawanie kasy, kiedyś liczyłam że w sumie te pieluszki to tak strasznie nie kosztują ... bo trochę więcej niż 100zł miesięcznie ale zawsze jak się je kupuje z zakupami to tak się wydaje że się dużo zapłaciło - zresztą my byliśmy w niedzielę na zakupach też bez same najpotrzebniejsze rzeczy i ponad 200zł poszło :/ ale po to kasa jest żeby ją wydawac 😉
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzien dobry kochane 🙂 Ja juz po sniadanku. Wczoraj szybo zasnelam dlatego nie pisalam juz na forum. Ale mamy dzis brzydka pogode 😞 😞 az sie nic nie chce. Ja wczoraj zaczelam prac ubranka dla mojej ksiezniczki i dzis zamierzam je wyprasowac:P A Wy jak sie czujecie?? Asiulka dalej jest tak zle?? Dzieki Cruella za info o sklepie, musze sie wybrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie! Ja też już po śniadanku, sąsiedzi wiercą od 8 rano także nie dali mi pospać.
Dzisiaj już czuje się dużo lepiej, przynajmniej głowa i gardło nie boli i mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej 🙂
Mimo tego że dzisiaj tak pochmurnie to życzę miłego dnia 🙂 choć muszę powiedzieć że u mnie słoneczko wychodzi i może nie będzie tak źle.


---------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja za to daje znac i to bardzo 🙂 rzadko to ona spi 🤪 moj Mąż do 15 w pracy 😞 ja czekam na posciel bo zamowilam dwa komplety dla malej. Jutro rano na badania... bede robic glukoze, slyszalam ze niedobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
Heja!
Ratujcie:laugh: mój synek jest dziś nieznośny!!!
wymiekam!!! to ta pogoda mi łeb peka a on ciągle marudzi!!!
nawet na pole nie da sie wyjść bo pada!!!!


Rozalka to samo - wreszcie zasnęła ale daje popalić :/
Glukoza dla mnie była okropna:/ - ja rozpuściłam ją w herbacie z cytryną - ale i tak była okropna, będę trzymać kciuki za Ciebie bidulko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykujemy sie powoli do kąpieli:laugh:
asiula to super masz kierownika:laugh: bo ja jak szłam na zwolnienie to mało mnie z pracy nie zwolnili... tylko ze nie mogli:P :laugh: :laugh:
bhrka te nasze dzieciaki to jacys meteoropaci:laugh: dramat nawet teraz mi jeczy za uchem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, czytam co mnie ominęło i tak Wam zazdroszczę, ja wieczorami próbuje nadrobić czas, to pierę sprzątam i gotuje, tańcze śpiewam recytuje hihiih, a potem sprawdzam wiadomości mojego starszego syna. Nie wiem w co ręce włożyć, a Wam tu tak milusio, byle do końca listopada, potem to i ja chyba odpocznę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamunie 🙂
Ja juz po kolacji, zmykam sie umyc i klade sie do lozeczka bo jutro o 5:30 wstaje na badania a potem z siostra na male zakupy 🙂
Bhrka ja to mam sobie juz w domu przygotowac czy mi na miejscu zmieszaja?? no i czy herbatka nie zmieni wynikow.....Jak mozesz to odpisz jeszcze dzis albo niech napisze ktoras z Was jesli to juz robila 🙂 🙂
dobranoc brzusie 🙂 🙂 do jutra!
Bede wieczorkiem:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Zagladne jeszcze pozniej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...