Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

http://www.allegro.pl/item731277060_lozeczko_turystyczne_baby_design_espiro_melody.html

Hej mamunie 🙂 Wstawac szkoda dnia 🙂ja wlasnie sie obudzilam i pozeram sniadanko 🙂 na gorze macie link do lozeczka jakie bym chciala tylk, ze kolor ma byc zielony. Ale nie jest ono zbyt tanie... 😉 Allegro z łóżeczkami to juz strona po stronce zwiedzilam i jest duzo łózeczek tylko jak jest fajne to nie ma dwoch poziomow albo za krotie.... tak zle i tak nie dobrze. Moja siostra byla wczoraj na usg i jej kruszynka ma 5 mm 🙂

Buźki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie śpie od 4 - więc sobie wypraszam:P o czwartej obudziłam się w kałuży mleka i stwierdziłam dość i zaczęłam szukać wkładek laktacyjnych(których nie używałam już od ponad miesiąca!) gdy w końcu znalazłam i zainstalowałam 😉 to położyłam się ale i tak za bardzo nie mogłam usnąć a o 6 obudziła się już Rozalka o 6:30 Grześ więc długi dzień dziś mam
Karina to łóżeczko jest super super super Extra jeszcze ta lampka i melodyjki i pałąk i przewijak i to że jest też kojec sama lepszego bym nie znalazła 🙂 cena niby wysoka ale jak się policzy to wszystko osobno to na jedno wyjdzie
miłego dnia mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam upatrzone jeszce jedno za 220 tez ze wszystkimi gadzetami i jeszcze dodatkowo wibracje ktore podobno pomagaja usnac dziecku 🙂

http://www.allegro.pl/item758309392_mamtu_kojec_panda_2xdno_przew_wibra_plozy_efekty.html macie tu fotke 🙂 tylko szkoda ze nie ma zielonego ale dzis chyba zamowimy to brazowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina - nie chcę się wtrącać, ale nie polecam łóżeczka turystycznego. Moja siostra kupiła kilka miesięcy temu dla synka i jest strasznie niestabilne, a te wibracje nic nie dają ledwo się je czuje. Też chciałam takie od początku kupić, ale siostra mi pokazała jak to działa. Ale pamiętaj nie chciałam być wścibska !!! 🙂 🙂 🙂 Tylko szczerze doradzić z serduszka ! Cmok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula83 napisał:
Cześć Mamusie 🙂
Ja już po wizycie u lekarza, dzidzia rośnie zdrowo i ma całe 11 cm. Postaram się wkleić zdjęcie z usg ale to potem bo teraz musimy sobie troszkę odpocząć.


Bardzo sie ciesze ze z dzidzia wszystko ok 🙂 czekamy na zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii napisał:
aaa teraz żałuję że się wtrąciłam 🙂 Uznaj, że nie było tego ... :P Przepraszam.


Amii spoko nic sie nie dzieje 🙂 ja natomiat slyszalam rozne opinie na temat drewnianych lozeczek. Juz sama nie wiem co mam wybrac, jest tego poprostu za duzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi no też słyszałam to co mówi Ami że to łóżeczko strasznie niestabilne się wydaje - zupełnie inaczej niż drewniane ale z drugiej strony chyba Ci już pisałam że mój kuzyn ma bliźniaki i kupili jedno łóżeczko drewniane drugie takie i na początku ciocia(czyli babcia) narzekała że nie stabilne - ale dziecko przecież z niego nie może wypaść, a teraz to jednego z chłopców tylko w to turystyczne wkładają bo się wierci i w drewnianym obija główkę o szczebelki 😞 więc najlepiej zrób tak jak ja hihi bierz kołyskę na pierwsze 6 miesięcy a potem turystyczne łóżeczko:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!!!
JA dziś cały dzień zajety oprucz swojego BArtka miałam jeszcze do opieki siostrzenice męża 🙂 dobrze ze chociaż ona dużo starsza ale tzreba zapewnic czas zeby sie nie nudziła i nie powiedziała ze ciocia nie interesowała się nią:laugh: :laugh:
A tu widze ze dyskusja na temat łóżeczka 🙂
ja Karina powiem ci tak ze to i tak twoja decyzja i co zrobisz napewno bedzie dobrze 🙂 a gdyby było coś nie tak to przecież człowiek uczy sie na błedach i do nastepnych dzieci:laugh: :laugh: :P :P 🤪 🤪 bedziesz już mądrzejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzucholki i tebez brzucolka 🙂 Ja mam coraz gorzej w nocy przez brzych... Jak wstalam o 4 rani to zasnelam o 7;30 😞 😞 nie moge sie dobrze ulozyc... Jestem triche spiaca ale nie bede caly dzien spac 🙂 Mialam wczoraj napisac wieczorem ale ogladalam z mezem w lozku mecz siatkowki i zasnelam na 3 secie 🙂

Jak sie dzis czujecie?? Ja sie zastanawiam co zrobic, zeby nie zmarnowac dzisiejszego dnia w domu.... Buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!
Przesyłam obiecane zdjęcie w wczorajszego usg 🙂 Moje maleństwo ma dokładnie 16 tygodni i 2 dni.
Dzisiaj śliczna pogoda, mam nadzieję że niezbyt zimno, więc trzeba korzystać i wybrać się na jakiś spacerek 🙂
Miłego dnia [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/16_tyga.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...