Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Witajcie mamusie 😘
ja juz dawno na nogach własnie gotuje obiadek dla mojegochorego mezusia a obok siedzi synek i robi kupe:laugh: :laugh: :laugh: 🙃
Amii nie martw sie niczym bo gdyby było cosnie tak to lekarz by ci powiedział!!! wiec nie denerwuj sie niepotrzebnie!! 😠
Karina89 ale masz już zarwane nocki ja to spałam jak zabita dopiero pod koniec ciazy nie mogłam spać bo tak dawał w kośc wbijajac nożki w moje żebra 😮 😮 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Ciesia, ze całkiem ciekawie masz w domu, Maz chory, gotujesz obiad i synys kupke strzela 🤪
Moja mi tak daje w dupe w nocy ze szok, dzis jest pierwsza noc od dluzszego czasu kiedy przespałam cała... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam gdzie tamte dwie mamuski 🙂 szkoda, ze nas tak malo no ale trudno 🙂 Ja właśnie wróciłam ze spacerku z moim szczęściem i teraz ogladam serial 😁 😁 😁 😁 Faktycznie dzis mamy ładny dzień i oby tak długo było... Ciesia w czym chodziłaś w zimie w ciąży?? Chodzi mi o kurtke, kupowałaś jakąś specjalną ciążówke??

Amii mała daje mi lekcje tego co bedzie jak juz sie pojawi) Mam nadzieję, że bedzie grzeczna:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w zimie bo urodziłam pod koniec marca 🙂 kurtki nie kupowałam specjalnej tylko zwykła w Greenpoint w galerii obok ciebie 🙂 tylko że wtedy kupiłam rozmiar 40 bo miałam wielki brzuchol synek warzył 4 kg po urodzeniu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór mamuśki 🙂 Ja juz przygotowana do spanka bo cos mi się oczy zamykają.... Wpadłam tylko na chwilę, powiedzieć Wam śpijcie sobie smacznie i kolorowo 🙂 Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie!!!
ja dzis po szczepieniu z małym i właśnie śpi 🙂 mąż w pracy wiec mam luz 🙂
właśnie dzwoniła siostra męza że ma skurcze porodowe lekkie i właśnie na dziś ma termin 🙂 była w szpitalu i wysłali ja do domu żeby poczekała na rozwój akcji bo lekarz powiedział ze urodzi jeszcze dzis w nocy albo jutro 🙂 Nasz bartus bedzie miał kuzynka o pół roczku młodszego 🙂 Normalnie przeżywam jej poród bardziej niz swój 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo melduję się 🙂 🙂
Czesc Kochane. Ja własnie wrocilam do domku, od rana mnie nie bylo. Bylam odwiedzic babcie i siostre dlatego cale dzien nie pisalam: Ja sie dzis czuje dobrze 🙂 ładny dzien 🙂 A Wy jak tam?? Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w czwartek 🙂

Zapowiada sie smutny dzień przez pogode... Nie lubie takich dni. Tamte dwie z Krakowa Lena i Justynka cos nie pisza takze znow jestesmy same 🙂 🙂 Jak sie dzis czujecie, bo ja sie troszke nie wyspalam.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halllooo 🙂
Jestem od rana zakupy 🙂 to co uwielbiam 🙂 byłam kupic coś dla małego potomka w naszej rodzinie który cos sie nie spieszy z przyjściem na świat 😞 😞 🙂 🙂 synek właśnie zjadła obiadek i strzela znowu kupke:laugh: :laugh: a ja siedze tu 🙂
normalnie coś nurtuja mnie pytania Amii skad ona je bierze iczy martwi ja coś???
Dobrze ze tobie Karina nic takiego nie przychodzi do głowy i nie denerwujesz sie niepotrzebnie!!!!!! ide synka przewinąć 🙂:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie zastanawiam po co sie ak martwi, nie potrzebnie bo maluszek wszystko czuje... Dlatego Amii nie martwimy sie od dzis!!! Ja postawiłam ziemniaczki dopiero a Wy juz po obiadku?? No u mnie ciesia tez sie tak zlozylo ze moja Corcia bedzie miala kuzyna lub kuzynke pol roczku mlodszego/ mlodsza 🙂 fajnie tak przynajmniej nie bedzie samolub 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko bedzie problem bo u nas bedą z jednego roku a jak komunia wypadnie w tym samym dniu??? dziadek sie nie rozerwie chyba ze zrobimy przyjecie wspólnie???wszystko sie jeszcze okaze nie ma co sie martwic na zapas 🙂 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...