Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja mam dzis jakis dziwny dzien.... nic mi sie nie chce i na ic nie mam ochoty... ide zaraz spac bo mi sie oczka zamykaja 🙂 a do tego co piec minut biegam do kibla sikac 🙂 Dobranoc mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w weekend
🙂 Jak sie czujecie mamuski?? ja dzis dosc wczesnie wstalm bo o 7 ale za to wczoraj o 21 juz spalam 🙂 zjedlismy z mezem sniadanko i zabieram sie za sprzatanie 🙂 Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 😘
Amii co za koszmary cie meczą??? Chyba nie związane ze ślubem 🤪 🤪 ???
Karina89 jak romantycznie sniadanko z mężem 🙂 mam nadzieję że on zrobił 🙂 a ty odpoczywałaś?? ja tak miałam cała ciążę a teraz niestety ja robie śniadanka a mąż z synusiem sie bawia razem:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo 🙂 zien dobry mamuski 🙂 Jak mija poranek?? w Sumie to juz przedpoludnie 😁 Ja leniuchuje z moim mezem 🙂 Jak sie dzis czujecie, bo ja rewelacyjnie:P:P

Buziaki amuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek 🙂 😘
Samopoczycie super to najważniejsze 🙃
Właśnie gotuje obiadek i tak na chwilkę jestem 🙂 pewnie dopiero wieczorem zagladnę 😞
DZiś klasycznie rosołek i ziemiaczki a do tego piekę kurczaczka w piekarniku:P pychotka 🙂 dla mnie kuchnia to relaxik 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tym tez nie przepadam Amii 🙂 Ale osobiscie wole umyc gary niz odkurzac bo tego poprostu nie znosze 🥴
Ide spac juz bo mmi sie przyspalo na fotelu 🙂 Dobranoc i smacznych snow zycze Wam Kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja 😘
Dzis piekna pogoda mimo ze noce takie zimne, a ja niestety musze iść do lekarza z Bartusiem bo ma chrype i zaczyna go kaszleć 😞 😠 😠 kurde chyba to jednak prawda ze jak karmisz piersia to dzidzia nie choruje, a mój synek poprostu mnie zostawił i niechce już cycy 😞 cóż kiedyś tak musiało sie stać a zresztą lepiej tak niż to ja bym chciała go odstawić a on cierpiał by z tego powodu 😞 juz miesiac jak nie je cycy a tu już jakiś wirus!!!! zaczyna sie!!! a najgorzej jak takie małe dziecko choruje!!!
Mam tylko nadzieje ze to nic wielkiego i nie bedzie trzeba antybiotyku! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek 🙂

Ciesia synuś napewno bedzie zdrowy wiec sie nie martw na zapas 🙂 Ja mam nadzieje, ze moja corcia bedzie chciala jak najdluzej jesc z cycy:P Ja przed chwika wstalam i wybieram sie na sniadanko bo mala sie domaga czegos do zjedzenia 🙂 Buzia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Laski 🙂
fajnie wam się nudzić - ja nawet jak się nudze to szybko bo zaraz Rozalka wstaje i mam zajęcie 🙂
też myślę że będę karmiła małą do roku - ale właśnie może wcześniej przestanie się jej podobać ? - na razie do 6tego miesiąca mam zakaz podawania jej czegokolwiek oprócz cyca bo szybko przybiera hihi i by się jeszcze przejadła
Cesiu moja Mała miała katar przez ostatni tydzień calutki na szczęście to tylko katar ale jak dzieciak zaczyna kaszleć to szybciutko smaruj do lekarza - da jakieś lekarstewko i przejdzie
Ami i Karinko ja też się zupełnie nudziłam w czasie ciąży kurde aż mnie sentyment złapał do tamtych chwil... oglądajcie dużo filmów i seriali hihi to relaksuje
Ami jeśli chodzi o to że np głowka jest niby starsza od rączki to nic zupełnie nie znaczy (jakby to była straszna różnica to lekarz by stwierdził że coś nie tak) ale jednemu dziecku coś szybciej rośnie innemu coś wolniej i nie trzeba się tym zupełnie przejmować,u naszej Młodej w 20tyg na usg połówkowym zauważyli że prawa komora boczna jest troszkę większa niż lewa( było na granicy dopuszczalnej normy) naczytaliśmy się na necie strasznych tego konsekwencji i co? i wszystko się wyrównało w ciągu miesiąca! zresztą ciągle wychodziło z usg że dziecko jest raczej mniejsze niż większe(tz też w normie) no ale urodziła się 3,46kg i 56cm czyli normalna a nie mała 🙂 a teraz jest 97centyl
ale się rozpisałam jak nikt na tym forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cie bardzo 🙂 Jest nas coraz wiecej 😁
Z tymi serialami to masz racje tylko ja mam jeden problem.... oglam brzydule potem na wspolnej a na m jak milosc juz nie wytrzumuje i zasypiam 😁
Ile ma juz Twoja córcia?? I jeszcze pytanko gdzie kupowałaś ciuszki dla malej?? No i czy masz zwylke łóżeczku czy kojec z dwoma poziomami. Moja mała własnie mnie kopnęła w pecherz i musze isc zrobic siku... Niegrzeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozalka ma 3 miesiące 🙂 no i tydzień i 4 dni 🙂
mam kołyskę - zrobioną przez mojego mężulka - oryginał 🙂 zresztą kołyska to dość fajny patent bo czasami jak nie może zasnąć t Grześ ją w niej buja zresztą i tak za 3 miesiące musimy ją wymienić na łóżeczko chyba- tak gdzieś czytałam, ale nie wiem czy na taki kojec czy na drewniane - chciała bym znaleźć coś co posłuży na dłużej (tz dziecko samo będzie mogło z niego wychodzić jak będzie starsze i będzie zajmowało mało miejsca(mamy tylko jeden pokój)muszę poszukać.
Najwięcej ubranek dostałam 🙂 a poza tym różnie gdzie tylko nadarzyła się okazja, nawet na ciuchach... a i na allegro- jakieś pieluszki tetrowe i wszystkie te pierdółki potrzebne dzieciaczkowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja musze jeszcze ciuszkow sporo dokupic.... Ja kupuje kojec z dwoma poziomami ma on otwierany bok takze dziecko moze samo do niego wchodzic oczywiscie jak bedzie starsze 🙂 moja sasiadka mowi, ze drewnianego lozeczka by juz w zyciu nie kupilo bo dziecko jak juz zaczyna wstawac siadac to moze sobie naprawde krzywde zrobic, dlatego zdecydowalam sie na lozeczko/kojec 🙂 włąsnie w tym tygodniu wybieram sie do sklepow na wielicka poogladac i sprawdzic jakie sa ceny a jak nie to na allgro mam juz upatrzonych pare 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:laugh:
Witam kolejną Krakuske bhrka 😘
Wróciłam od lekarza i mały ma lekkie zapalenie krtani i narazie obeszło sie bez antybiotyku:laugh: ufff 🙂
Karina89 my mamy łożeczko ale dostalismy je od siostry wiec pewnie gdybym musiała kupic tez zastanawiałabym sie co wybrać 🙂 Ale podobno rewelacją są kołyski tak jak bhrka ma, tylko tyle ze pózniej trzeba zakupić łóżeczko 😉 i też nie kupuj dużo ubranek bo dzidzia szybko wyrośnie a napewno duzo dostaniesz wiem to z doswiadczenia ja dopiero teraz po pół roku zaczynam kupować sama ubrania tak to prawie wszystkie dostawał poza body 🙂
bhrka wajnąmasz tą swoją Rozalke też chciałam córe ale mąż zawsze mówił ze ja i tak chłopaka mu urodze bo jestem silna:laugh: 🙃 i nastepnego tez planuje chłopczyka a ja jak bóg da to chciałabym córe.
Coś naszej Amii dzis niewidać!!! 🥴 chyba wszystko wporządku?!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...