Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Mamuśki, ja dopiero dotarłam do domu i jestem padnięta 😞 ale dzień można zaliczyć do udanych 🙂
Spodnie kupione 🙂 i o dziwo super leżą, nawet lepiej niż niektóre sprzed ciąży :laugh: :laugh: :laugh:
Poza tym odwiedziłam swoją pracę bo cały czas stęsknieni za mną wydzwaniają więc co jakiś czas do nich zachodzę.
No i spotkałam się z koleżanką której nie widziłam 1,5 roku i okazało się że też jest w ciąży prawie w tym samym tygodniu co ja 🙂 także dzień bardzo pozytywny.
Cruella, super że Amelka rośnie zdrowo i oby tak dalej 🙂
Teraz do spania i niech piątek będzie szybko bo moje kochanie wraca!
Dobranoc


---------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzień dobry dziewczynki, ja tylko na chwilę ponieważ zmykam zaraz do pracy 😞 ale już na szzcescie ostatni dzień.
Jade dziś na szlak po pas ciążowy, poproszę ją o spodnie ciążowe. Dla Was wszystko dziewczynki 🙂
Aha i co ze spotkaniem?? tak jakoś ucichło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja 😘
Cruella miłej pracy i udanych zakupów 🙂
Ja tez na zakupy własnie sie wybieram kupić buty sobie i Bartusiowi mam nadzieje ze sie uda:laugh:
A reszcie mamulek życzę miłego dnia i dużo odpoczynku 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie! Ja coś ostatnio spać nie mogę 😞 wcześniej tego nie miałam i muszę przyznać że się mi to nie podoba 😞 wstaje bardziej zmęczona niż jak się położyłam 😞 katastrofa! Miewacie też coś takiego?
Cruella i CieSia udanych zakupów, ja dzisiaj też jeszcze planuję połazić po sklepach bo wczoraj wszystkiego nie kupiłam.
Cruella, co do spotkania to ja dalej jestem jak najbardziej za!
Miłego dnia Mamusie a Cruella Tobie miłej pracy - a tak w ogóle to czytałam wczoraj forum marcowych mamusiek no i narobiłaś mi ochoty na te gołąbki...paskuda 😉



---------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂
ale mnie nie było....
ja jestem cała w skowronkach na spotkanie bo strasznie się nudzę, propo spotkania to obstawiam rynek bo tam chyba każda będzie miała spoko dojazd 🙂 (ja np. nie mam auta i korzystam a komunikacji miejskiej) a Karina bedzie miała najlepiej - ktoś w końcu musi :laugh:
zresztą Karinko - nie przyjęłam Twojego zaproszenia bo w sumie to coś mi nie klika ale mysle ze do popołudnia mi się uda hihi
ja nie siedze wieczorami bo mój mężulek z pracy wraca i mamy taką niepisaną umowę że on nie gra na kompie(nie lubie gdy siedze obok a on sobie gra) a ja nie siedze na forum - bo to czas dla nas i spędzamy go razem póki co 🙂
miłego dnia Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 Wczoraj kochane padlam jak kawka bo bylam strasznie zmeczona 🙂 Ja juz pas ciazowy zakupilam, wkleje fotke bo na allegro ich juz nie ma. Ale bardzo, zadko go uzywam. Ja tez musze dzis na zakupy i kupic w koncu cos na ten slub.... A tak mi sie nie chce... No ale jak mus to mus 🙂
Cruella jak juz bedziesz w domku to napisz czy zalatwiłaś coś z tymi spodniami:P
Ja mialam wczoraj na obiad golabki 🙂 smaczne:P
Bhrka ja mezowi pozwalam tylko wtedy grac jak ja ogladam seriale heh 😁
Buzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka dziewczynki, piszę z pracy, zaraz jade załatwiać na szlak, natomiast co do spotkania proponuję Treebeka nie wiem czy dobrze napisałam ale mają tam wyborną białą czekoladę 😆 na gorąco, idealna będzie dla Rozali i Bartusia nawet 🙂 😆 😆 😆
pas jest super, zobaczymy jakie są na szlak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Niespodzianka dziewczynki, piszę z pracy, zaraz jade załatwiać na szlak, natomiast co do spotkania proponuję Treebeka nie wiem czy dobrze napisałam ale mają tam wyborną białą czekoladę 😆 na gorąco, idealna będzie dla Rozali i Bartusia nawet 🙂 😆 😆 😆
pas jest super, zobaczymy jakie są na szlak??

pewnie może być tylko Cruella musisz napisać gdzie to jest dokładnie bo nie wiem 🙂 ale jak dla mnie bomba a Rozalka jak by nie spała to by się pewnie oblizała na samą myśl o czekoladzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli 80zl to i tak tanio 🙂 Jesli chodzi o spotkanie to na biala czekolade chetnie 🙂 🙂 mniam mniam mniam:P:P:P musze wlasciwie isc po jakiegos batonika bo mi chyba cukier spadl 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Cruella wielkie dzieki, ze zlatwilas te spodnie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...