Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzień dobry dziewczynki,
ja dziś mego wyspana, moja królewna po kąpieli o 19 spała do 2 w nocy a potem do 7 rano. Nie przyzwoicie długo hiihi.
Zobaczymy czy to incydent 🙂
Kacper mówisz zakochany, hmm przypominam sobie że mój Adrian też wielbił lampę w salonie hiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jak Rozalka wyzdrowieje to tak jak mówiłyśmy robimy u mnie 🙂
Co Wy na to??
Proponowałabym może przyszły tydzień, dzieciaki już duże a Asia miejmy nadzieję jeszcze nie urodzi hihih.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to myślę że jak już Ty Karina jesteś na tak to wszystko będzie super.
Trzeba tylko zobaczyć czy Rozalka wyzdrowieje.
Wasze dzieciątka już takie duże, ale spoko Amelia też już będzie miała skończone 4 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Laseczki!
no to Rozalka ma teraz motywację do wyzdrowienia....
dziś byłam u lekarki znowu z nią... ma początek zapalenia płuc ale miejmy nadzieje ze do tego nie dojdzi e- mam antybiotyk dla niej i sterydy - teraz zasneła mi na kolanach biedna....
ja w sobote mam niby zjazd ale tak naprawde to chyba tylko na jedne zajęcia muszę isc 🙂 wiec była bym za 🙂
ach te krakowskie głodomorki 🙂 hihi tylko Rozalka chudnie hihi ale wolała bym żeby jej znowu apetyt dopisywał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, ja tylko na chwilkę wpadłam powiedzieć że żyję. Dopadło mnie jakieś przeziębienie i leżę w łóżeczku, mam straszny katar, ból gardła i głowy i lekką gorączkę. Mam nadzieję że mi to szybko przejdzie.

buziak dla Rozalki 😘 żeby nie chorowała

A co do spotkania to jeśli nie urodzę to oczywiście się pojawię choć nie ukrywam że też wolałabym weekend żeby przyjechać z Rafałem bo teraz to najbezpieczniej czuję się jak jest gdzieś blisko.... no ale jak będziecie wolały w tygodniu to postaram się jakoś dostosować choć po cichu liczę że wcześniej jednak urodzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...