Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Karinka, obyś miała rację 🙂
jutro idę na KTG, bardzo jestem ciekawa czy wykryje jakieś skurcze

w sklepie już byłam, jakoś się dokulałam, kupiłam sobie nowy nr M jak Mama i zabieram się za lekturę przy dobrej herbatce 🙂 ale będę zaglądać 🙂 żeby nie było że forum upada, bo upaść nie może!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina mój Adrian jadł nutramigen i patrz jaki chłop 🙂
Będzie dobrze uszy do góry.

Asia
już odliczam godziny do Paulinki, ale będzie super, będziemy dzwonić do Ciebie jak będziesz na porodówce hihih, tylko przygłośnij telefon.

A w ogóle my po zakupach, kupiłam spodnie, w końcu zostawię ciążowe, do moich jeszcze chyba długo nie wejdę. Kupiłam sobie bluzeczkę bardzo sexi a można w niej karmić super.
No i oczywiście jedzonko mięsko, owoce etc. amelia bardzo dzielnie się spisała 🙂

Obiecajcie mi że forum nie upadnie...
Karina pogadaj z Pawłem żebyśmy 20 marca mogli się wszyscy spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysia, wiele nie poczytałam bo zaczęłam robic obiadek i między czasie jeszcze posprzątałam także już jutro mam spokój 🙂 ale jak coś ciekawego przeczytam to napiszę na pewno 🙂

Aguś, gratuluję pierwszych zakupów z Amelką 🙂 no i spodni nie ciążowych 🙂

Moje Kochanie ma dzisiaj spotkanie firmowe wieczorem ale powiedział że nie idzie i zostaje z nami 🙂 Rafał to już całkiem nie może się doczekać jak się zacznie coś dziać...a tu nic się nie dzieje.

Ja obiecuję że forum nie upadnie, ale że będe 20 na spotkaniu tego nie obiecam bo mam nadzieję że już wtedy będę tulić mojego maluszka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ale gdybyś jeszcze nie tuliła to przyjedziecie??
W razie czego od nas pojedziecie na porodówkę 🙂
spoko 20 minut się jedzie, jak coś Andrzej pojedzie z Wami zna skróty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się jeszcze zastanowię czy przyjadę hihi
a tak serio to musze mieć pewność że z Rozalką będzie wszystko ok, no a poza tym to mam zjazd jak by nie patrzeć za tydzień i musze być na jednych a może nawet(oby nie) na 2 zajęciach....

hihi no chyba że Asia będzie rodzić na spotkaniu - no to wtedy niech się dzieje co chce - przyjeżdzam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ale nie miałam neta, musiałam zadyme zrobić ale pomogło 🙂
Krysia rano załatwisz uczelnie a potem do nas. Najważniejszy byście wyzdrowiały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak chorusiana to musisz 🙂
Ale nie daj się zwariować 🙂
Najważniejsze aby mały terrorysta wyzdrowiał.
Nie wiem co z Kariną nie odzywa się, po pierwsze jak mała się czuje a po drugie czy z Pawłem przyjedzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak a tu nadal cisza, ja rozumiem że rano ze weekend ale żeby ani dzień dobry ani dowiedzenia?? 🥴 🥴

Karina się wczoraj nie odezwała, Ela w ogóle.
Asia urodziłaś, na marcówkach Elwira urodziła, masakra jakie duże dzieci się rodzą wszystkie ponad 4 kg i to siłami natury

Asia aż się martwię o Ciebie bo limit dzieci małych chyba się wyczerpał w tym miesiącu hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
żyje 😉 chotusiana byłam a telefon miałam w szafie w torebce hihihi:laugh: :laugh: :laugh: a sama myślałam ze go mi ukradli jak byłam na zakupach albo zgubiłam a dziwne było to ze jak dzwoniłam na niego to był sygnał 😎 mąż odnalazł go w torebce w szafie 🙂 z wyciszonym dzwonkiem 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, dzień dobry 🙂
Ja dopiero wstałam, korzystam z ostatnich dni kiedy mogę się wyspać 🙂 🙂 🙂
Aguś, nie urodziłam jeszcze, dzisiaj jedziemy na KTG, mam nadzieje że wykryje jakieś skurcze 🙂 a moja też do małych należeć nie będzie bo już trzy tygodnie temu miała ponad 3 kg 🙂

Eluś, Ty to szalona jesteś 🙂 jak można telefon w szafie zostawić 😉 ja to bym swojego nie znalazł w taki sposób bo zawsze mam dzwonki wyłączone :laugh: :laugh: :laugh: Najważniejsze że powróciłaś do nas cała i zdrowa 🙂

Miłego dnia, jak wrócę to się odezwę no chyba że już nie wrócę bo np nagle się coś zacznie z wrażenia że jestem w szpitalu ale wtedy napiszę smska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki Asia - możesz wrócić w poniedziałek - będziemy happy 🙂 no - oczywiście z 5cio kg Paulinką hihi
Ela się nie wykręcaj 🙂 telefon w szafie w torebce - myślał by kto że masz szafe i torebkę - na telefon 🙂
Aga - no po prostu ja nie wiem jak te baby tak nic nie piszą hihi
a ja dziś jednak leże cały dzień mam katar jestem chora i nawet ucho mnie kuje 😞 kurde pewnie w tej przychodni coś złapałam 😞 - tyle że księżniczka zdrowieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu w końcu bo ja już na policje chciałam dzwonić.

Asia powodzenia na ktg mam nadzieję że skurcze będą 🙂

Krysiu myślałby kto że Ela ma szafę i torebkę hihihhi.
Co do Twojego zdrowia no cóż, jak się nie będzie dało to Cię dobijemy hihihi, a ważne że Rozalia nam zdrowieje.
W ogóle wszystkie stańcie na nogi do soboty bo inaczej nici ze spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrrrrrrr
Wróciłam, zapis KTG prawidłowy, skurczy brak 😞 Kolejne kontrolne KTG we wtorek. Po badaniu bardzo miła pani doktor stwierdziła że mogę spokojnie jechać do domu, szyjka co prawda skrócona ale dalej zamknięta i póki co nie widać żeby miało się coś zmienić.

No więc czekamy dalej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówiłam Asiu że razem będziemy rodziły.... ja się troszkę martwię bo jutro zaczynamy dopiero 34t. Dopiero lub aż, zależy jak na to patrzeć 🙂 Chciałabym do świąt poczekać, ale coraz bardziej mam wrażenie że to co schodzi to śluz a z tego co wiem to po nim idzie czop, tak więc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Aniu, ja bym się chętnie z Tobą zamieniła, ja bym już urodziła a Ty jeszcze z Szymkiem poczekała, ale widać nie ma sprawiedliwośći w tym temacie!!!

A najgorsze bo wszyscy znajomi, rodzina się teraz rozdzwonili z pytaniami czy już po??? i ile razy można powtarzać że NIE!!!! agresje mam taką że szkoda gadać!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,
My też już na nogach, Daguś dziękujemy za życzenia 🙂
Normalnie ale zleciało misiąc!!!! nieprawdopodobne 🙂
Daga na ciemieniuche coś Ci doradzę, posmaruje miejsce dużą ilością oliwki tak na 2 godziny przed kąpielą, po dwóch godzinach ( około) zetrzyj miejsce czymś szorstkim najlepiej pielucha tetrową wycieraj aż będzie się kruszyć, potem w kąpieli umyj miejsce.
W razie potrzeby możesz to powtarzać ile razy chcesz ale po 2-3 razach w zależności od ilości powinno zejść. Nam w każdym razie pomogło a przynajmniej bez ingerencji 🙂

Asia trzymam kciuki że jednak coś ruszy a jak nie to w sobotę się widzimy u nas. Rodzinkę olej mnie też to irytowało mimo że byłam ponad 2 tygodnie przed terminem, potrafią niestety uprzykrzyć życie 🙂

Ania Ty wariatko ściskaj nogi. Na pocieszenie powiem Ci że mnie się sączyło chyba z 2 miesiące to może nie będzie tak źle 🙂

My dziś jedziemy na zakupki do auchan trzeba uczcić 1 miesiąc naszej córki 🙂 a potem do babci na obiad 🙂

Miłej niedzieli wszystkim życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...