Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam
Dla Amelki brawko z okazji miesiąca 🙂
Aguś zaciskam ile mogę, leżę i leżę, aż mnie kręgosłup boli. Cieszę się ze u Ciebie tak długo to szło może i u mnie tak będzie 🙂 Asiu rodzinkę olej, i mów wszystkim żeby spadali 🙂 lub zrobili sobie swoje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Dzień dobry, dzień dobry 🙂

Ale dzisiaj ładna pogoda za oknem, aż mi się wstać nie chciało, no ale w końcu podniosłam swoje cztery litery i jestem 🙂

Aguś, wszystkiego najlepszego dla Amelki 🙂 Buziaczki dla niej 😘 😘 😘 😘 😘 Strasznie szybko ten czas leci!!!

Ania, nogi zaciskaj, niech Szymek jeszcze troszkę posiedzi 🙂 ja wręcz przeciwnie, nogi rozkładam ale nic nie pomaga 😉

Daguś, dla Kacperka też buziaki od cioci 😘 za to że tak ładnie śpi w nocy 🙂 bardzo grzeczne dziecko 🙂 Z niego to już taki duży chłop. A zdjęcie na nk śliczne 🙂

A gdzie reszta? Karina, Krysia, Ela? Ela pewnie komputer do szafy schowała i nie może znaleźć :laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂

Na poczatku sto lat z okazji misiaca Amelki 🙂

Gadalam z Pawlem ale on do swiat wielkanocnych pracuje w soboty.

Moja mała zaczyna cos wybrzydzac ten nutramigen i chyba zmienimy znow na NAN SENSITIVE bo tak kazala lekarka jesli by jhej nie smakowalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla naszej miesiecznej Amelki!
ja się uczę obsługi Corela wrrrr - bo zamówiłam wizytówki razem z projektem i oczywiście nie jestem zadowolona hihi - normalne no i zrobie sama 😉 o ile się uda
Anuś trzymaj uda blisko siebie - my wszystkie trzymamyt kciuki za Wa sbo tak jeszcze minimum 3 tygodnie pasuje żebyście się trzymali razem, a nawet z 4
Asiu wreszcie się ruszy - no i wybacz rodzince - oni po prostu bardzo chcą już Paulinki 🙂
a ja jestem dalej chora i bardzo mi się to nie podoba

Ela - myślał by ktoś że masz nawet szafkę na komputer hhihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzis po ciezkim dniu..Paulinka prawie w ogole nie chce jesc tego mleka 😞 w sumie to sie jej nie dziwie 😞 nie mam juz dzis sily 😞 Asia na porodowke a Ty Aniu wytrzymaj jeszcze troszke! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, nam na chwilę działą internet.
My też po ciężkim dniu ale chyba za dużo wrażeń dla Amelii, byliśmy w auchan bardzo grzeczna była, potem obiadek u teściowej, tu już mniej grzeczna a potem mieliśmy gości, przed chwilą pojechali 🙂
Ja staram się odpocząć małą chyba najlepiej czuje się w domu 🙂
My oblewamy miesiąc Amelii, Andrzej już śpi hihih a ja pije winko, troszkę nie zaszkodzi a i tak dopiero rano ją karmię 🙂

Co do używania nie jedzenia to ja już się doczekać nie mogę, w sumie moglibyśmy już ale nie mamy zabezpieczenia a ja mam uczulenie na prezerwatywę ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta napisał:
Paskuda, najedzona to ja jestem 🙂

hihi - bo uwierzę! 🙂
no ja nie wiem czy się nie będą bali o zastępcze autko :P
Aga ale rozrywek zafundowałaś wczoraj Amelce 🙂 - grunt żeby się dziecko nie nudziło!
Asia pewnie już leży na porodówce - bo wiadomo - Pulinki punktualne(jak czytałam to spinanie brzucha co 15 - 20 minut to od razu sobie pomyślałam no wiecie... no a może się Asieńce tak fuksło że się obudziła dziś a tu leży obok Paulinka i sobie ssie pierś 🙂 to by było jak z opowieści Ani 🙂

Karinka a Twoja Paulink ato przecudną ma tą fryzurkę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Pogoda faktycznie do d.....y 😠
Daga a Kacper jest śliczny i widze twoje podobienstwo coraz bardziej 🙂 a jakie ma słodkie pucusie 🙂 😘
Asiu a Ty przed blok po odsnieżać i akcja poród gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...