Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

http://www.allegro.pl/item993231802_spacerowka_infinity_4_nowosc_od_supersprzedawcy.html
Normalnie napisałam post i zaginął.
Ania ja mam zielony , ale super jest też pomarańczowy, kolory generalnie dosyć uniwersalne tak że możesz wybierać 🙂
U nas wybrał Andrzej dlatego jest zielony , ale jego chyba Asia namówiła hihiih.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez już naczynia pomyte, woda właśnie się gotuje, butelki się sterylizują 🙂
Seriale oglądnięte, teraz licytuję na allegro, zaraz wyślę Wam link, boskie 🙂

Ani dobrze że lepiej się czujesz a egzamin no cóż,za wysokie progi na wieśniaka nogi 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nie martw się! - a nie możesz iść podejść do goscia i powiedzieć ze jednak zgadzasz się z wcześniejszą oceną? i tylko pod wpływem tych hormonów ciążowych chciałaś poprawiać? i nie denerwuj się tak strasznie - spokojnie spokojnie 🙂
zielony - najładniejszy!
ja też popijam wodę 🙂 piwko się już skończyło a dziś to do obiadu mieliśmy tylko że zostawiłam w kuchni i sama wymknęłam się popisać coś (a wypiłam pare łyków) a potem już nie piłam bo zbliżyła się pora karmienia i teraz to już go nie ma.... takie to życie matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jeden mały błąd w sztuce - ale musiałam się wymknąć z kuchni i wtedy miałam jedyną od piątku chwile żeby poczytać co u Was 🙂 - ale następnym razem się poprawię i wypiję całe
🙂 Daga ja nie lubię marchewki w zupie pomidorowej(taką mamy najczęściej 😉 z wiadomych względów) i za pietruszką też nie przepadam i zawsze daje wszystkie te warzywa na talerz Grzesia żeby się podzielił z Rozalką i wyobraźcie sobie ze jak mu nie przypomną o tym żeby się podzielił z Rozalką to on wszystko zjada sam - wiem ze wredna jestem i mężowi żałuje ale kurde mógł by się czaem domyślić 🙂
urde naprawde brzmi jak byśmy nie mieli co jeść hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki:0 zapomnialam Wam wczoraj napisac ze dzis jeszcze raz musialam pobrac mocz bo wczorajszyn wyszly fosforany przez ktore niewiele widac... Ale napoilam ja rano zamias karmienia, zalozylam woprek, nozki do cieplutkiej wody i siku w sekunde 😁 myslalam ze worka nie starczy 😁 😁 no i potem mleczko, ale juz widze ze ma ladniejszy kolor niz wczorajszy.

Mi sie zdecydowanie najbardziej podoba niebieski wpzek i jesli bede sie na niego decydowac to napewno na ten klub zielony.

Krysia chlopa masz w domu i same marchewki i poetruche mu dajesz 😁 wstydz sie!! Potem sie nie dziw ze Grzesiek nie ma sily do pracy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka - oby już były tak dobre wyniki żeby się nikt a nikt do nich nie mógł doczepić, a Grześ przecież od miesiąca już nie w domu tylko codziennie w pracy i taaaaaaaaaaaaaak owszem samymi marchewkami i pietruszkami go go kramie hehehe z wiadomych względów 😉 bo tanie i tylko to potrafię ugotować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Karina tylko ja potrafię , bo ja jestem super plastikowa gospodyni hihihi.
Krysiu dobrze że choć mu te marchewki gotujesz, ja na szczęście nie muszę bo plastikowych kanapek się nie gotuje. A w ogóle przepis na kanapki mam od Dagmary 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...