Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A to czyli Daga jeszcze potrafi 🙂 nawet nie prosze o przepis bo to pewnie jakies sekretne skladniki 😁


My od wczoraj od poludnia mamy 3 kupe 😁 ale rano zamiast mleczka wypila 80 ml herbatki wiec nic dziwnego 😁 Co z tymi targami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
cześć Wieśniary 😉
ja właśnie wróciłam z kopernika 🤨 myślałam, że nocy nie przeżyje 😮 masakra jakaś...ale poszłam rano poczekałam w super kolejce nawet szybko poszło i jestem z powrotem 😁
pani dr która mnie badała pierwsze pytanie jakie mi zadała po tym który tydzień ciąży to czy pani je normalnie? tak nawet ponad norme yhy bo nie widać...ale z bobkiem wszystko ok waży 250g i ma 16,5 cm 🤪 🤪nawet nie wiecie jak się ciesze, że ok...mój mało nie dostał zawału jak mu powiedziałam, że ide do szpitala, jakiś przewrażliwiony się zrobił po tym co się stało z tamtymi dzieciaczkami...
dostałam magnez 3x2 jakiś mocniejszy i łatwiej przyswajalny zobaczymy czy pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia od nas też macie oklaska 🙂
My marudzimy na macie bo padły nam baterie i nic nie gra, żenada.

Ani super że jest wszystko ok 🙂 normalnie wielki gość już hihih 16,5 cm masakra hihihi.

Daguś pięknie nam ten Kacperek rośnie, musi być dzielny bo Amelie trzeba bronić, ona tak sie darła że masakra, zaniosła się ale też przy ukłuciu tylko, choć rota też jej nie smakowało hihihi.
My za dwa tygodnie do powtórki więc też się wypłukamy z kasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...