Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

CieSia napisał:
i widze ze pępuszek masz do srodka 🙂 tak jak ja miałam 🙂 kurcze wspomnienia wracają 🙂


Pępuszek wystaje i troszkę u góry. mój Pawełek się ciagle z niego śmieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CieSia napisał:
ja Ci polecam Entliczka na Kurdwanowie 🙂 nają wszystko i to w rozsądnych cenach, a niechcecie kupić przez internet??


łozeczko ktore ja mam upatrzone na necie kosztuje 400 zl plus przesylaka a w sklepie 389... roznic a mala ale zawsze cos. Dzis wiec jade na wielicka potem na kurdwanow i jeszcze prokocim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii napisał:
Hmmm tak żeby kupić łóżeczko, czy wózek to chyba nic... A nie wolisz na allegro?

Paznokcie śliczne 🙂 Ja wciąż zapuszczam na ślub


Amii paznokcie fajne tylko nie chce sie malowac... jak masz tipsy to Cie to nie obchodzi a z naturalanymi jest problem... Juz mnie wkurza to malowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi podobnie 🙂 a najgorsze jest to ze komus umiem ladnie wymalowac jakies wzorki czy cos a u mnie zawsze konczy sie na francuskim i nic poza tym. Czasem jak mam wene to cos wymysle ale zadko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja średnia siostra ma mega talent do malowania paznokci, ma zawsze takie wzory, że nie da się tego nie zauważyć, a ja się staram od niej uczyć, ale jakoś mi to nie wychodzi 😉 Ja właśnie mam największy problem z French Manicure hehe Bo musiała bym siedzieć dwie godziny i nic nie robić, żeby mi wysły te paznokcie. A jakim lakierem robisz ten French?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek dziewczyny!
no moja kruszynka znowu śpi ale mam dość już tej pogody i jej katarku - doktorka mi powiedziała że mogę z nią wyjść na pole jak temperatura na dworze będzie taka jak w pomieszczeniu albo wyższa... 😞 a Mała bez spaceru jest jakaś taka mniej fajna i marudka
cześć Asiula ! ach to czekanie 🙂 niedługo się dowiesz
Karina - ja też allegro lubie 🙂 a poza tym mieszkam na hucie i mam pare kroków od siebie Czarodzieja - to zawsze mogę podskoczyć po coś( o ile nie jestem uziemiona tak jak teraz)
a jeśli chodzi o paznokcie to kurde niemal nic nie robie poza byciem kurą domową a jakoś nie mogę sobie pomalować... ostatni raz miałam pomalowane w ciąży
wszystkiego najlepszego dla Bartusia:* z okazji dnia chłopców
Amii moja malutka siedziała baaardzo nisko i uciskała mi na pęcherz- ciągle latałam do łazienki i nasz gin twierdził że często tak siedzą chłopcy... 🙂 nooo więc się nie sugeruj - tymbardziej że na usg tylko raz pokazała swoją prawdziwą tożsamość(i to lekarz powiedział że na 75% dziewczynka) i właściwie to do porodu nie byłam pewna czy nie jest chłopcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha Ha:laugh: bhrka Bartek dziekuje za życzonka i w podziękowaniu ślini sie na twoją Rozalkę:laugh: 🤪 kurde narazie ma dwie dziewczyny tu na forum tyle ze jedna jeszcze w brzucholku i co tu wybrać???:laugh: :laugh: ktora bedzie lepszą synową:laugh: :laugh: :laugh: :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: Cesia moja Rozalka też strasznie się ślini - lekarka mówi że się teraz jej śliniawki uaktywniły i jak ją dziś położyłam na brzuszkuy na sobie to mnie tak jakby opluła, a Barta nie chce zachęcać ale Rozalka to spoko babka 😉 i gotować już potrafi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo Mamuski wrocilam ale nie znalazlam nic co by mis ie podobalo... 😞

Asiula83 witam serdecznie, fajnie, ze jestes. Napisz gdzie dokladnie mieszkasz i jak Ci mija Ciąża 🙂

Tylko zeby moja Paulinka sie nie musiała bić o Bartka z Rozalką bo beda jaja 🤪
Cos mnie strasznie plecki bola, ide na chwilke sie polozyc bo troche sie zmeczylam tym chodzeniem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mieszkam na Borku a w zasadzie to na pograniczu Borku i Ruczaju.
Ciąża mija mi bardzo dobrze, na początku miałam straszne bóle głowy ale na szczęście wszystko już przeszło.
Jutro mam wizytę u lekarza i też mam nadzieję że wszytsko będzie w porządku...a może już nawet dowiem się co będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie, ze tak szybko sie dowiesz. ja jestem w 25 tyg ciazy i lekarz do tej pory nie daje 100% gwarancji, ze to dziewczynka 🙂 Ja mieszkam kolo galerii krakowskiej czyli beznadziejnie 🙂 niby sklepy blisko i centrum ale ostatnio doszlam do wniosku ze nawet z dzieckiem nie ma gdzie wyjsc bo wszedzie samochody....

Ja mam bole glowy do tej pory ale naszczescie na tym sie tylko skonczylo. Wklej jakies zdjecie brzuszka i pochwal sie 🙂 ja dzis dodawalam jest gdzies na forum, no i fotke z usg prosimy. A i 3mam kciuki jak i reszta dziewczyn zeby jutro u lekarza wszystko bylo dobrze: 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam asiula83 🙂
Karina89 a gdzie widziałas takie łózeczko jak chcesz??? a co do spacerków to ja i tak bede upierać sie ze zawsze możesz wyjść nad wisłę a i zaraz na daszyńskiego jet przecież park z huśtawkami 🙂
bhrka no kusząca propozycja bo ie ukrywam Bartek lubi sobie zjeść i to coraz wiecej:laugh: nie jest ekonomiczny i tani w utrzymaniu:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...