Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

rodzi tam gdzie ja czyli na galla w szpitalu mswia!! napewno dam znać już sie ciesze na myśl o pepkówce:laugh: :P 🤪 🤪 już dawno na imprezie nie byłam a Bartek z dziadkami zostanie 🙂
cruella witam 🙂 widze ze nastepna dziewczynka na forum jest w brzusiu 🙂 Gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella - czyli przypuszczenie było już w 12? Fajnie, że parka 🙂 🙂 🙂 Moja siostra też ma parkę 😁

Karina - dziękuję, też Cię miło widzieć 🙂 🙂 🙂 Wczoraj byłam w Galerii Krakowskiej i kupiłam pierwsze spodnie ciążowe w H&M 🙂

Ciesia - o to się szykuje imprezka 😁 Fajnie Ci hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mama zielonego pojecia co do tego szpitala nawet nie mam znajomych którzy by tam rodzili 🙂 Amii widze ze normalnie już doczekać sie nie możesz płci dzidziusia 🙂 bidoku 🙂 tez kupiłam spodnie ciążowe h&m ale byłam bardzo niezadowolana znich 🙂 lepiej sprawowały sie tansze ztandety:laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

witam cruelle na forum 🙂 ja też zastanawiam się nad szpitalem na Siemiradzkiego, ale muszę jeszcze poczytać i podpytać żeby mieć 100% pewność, a jak nie to chyba Ujastek...co dziewczyny sądzicie o tym szpitalu?

Amii, ja też czekam żeby się dowiedzieć płci, u nas w 16 tygodniu na usg nic nie było widać, ale życzę żeby u Ciebie było szybciej 🙂 🙂 🙂 Moja dzidzia jakoś tak się ułożyła, że póki co dalej nie potrzebuje spodni ciążowych bo dalej mieszcze się we wszystkie sprzed ciąży, ale to już pewnie niedługo potrwa 😉

CieSia daj znać jak tam bratowa po porodzie? no i udanej pępkówki 🙂

Karina, jak łóżeczko? ładnie się prezentuje?



---------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżeczko sie prezentuje super, bardzo stabilne, duze ladny kolor z przewijakiem 🙂 jestem bardzo zadowolona!!

Cruella
niestety na temat tamtego szpitala nic nie wiem. Ja bede rodzic w Narutowiczu bo tam jest moj lekarz albo na koperbnika bo dwie minutki od domu i jest najlepiej wyposazony ten szpital 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i co Cesia już po?
ja rodziłam na ujastku no i zgodnie z tym co słyszałam wcześniej to poród był ok. Oczywiście choć piszą że to znieczulenie zewnątrzoponowe jest bezpłatne to nikt się nie kwapi go podać(to ponoć normalna procedura). Ale położną miałam nie opłaconą - p. Reginę i była przedobra, nawet ton głosu miała taki miły 🙂. Poza tym lekarz od niemowląt jak mi przekazał złą wiadomość tz. że Rozalka musi mieć podany antybiotyk i że zostaniemy dłużej w szpitalu to mnie aż przepraszał 😉. Z drugiej strony pod koniec pobytu dostałam skoków temperatury 😞 (straszna rzecz) i raz było mi strasznie gorąco a raz zamarzałam z zimna to nie czułam opieki - która polegała tylko na tym że 2 razy dziennie podawano mi antybiotyk, mała nie miała co ssać - miałam mało mleka wtedy i na chwiejnych nogach musiałam chodzić po sztuczne dla niej, a jak się trzęsłam z zimna to pielęgniarka mi powiedziała żebym sobie poszła do kuchni i zrobiła gorącej herbaty - a ja nie mogłam wstać z łóżka! i notorycznie przesypiałam wtedy nawet pory karmienia Małej 😞 w końcu się wypisałam na żądanie i to było najlepsze co mogłam zrobić bo nie byłam w stanie się wtedy zająć sobą a co dopiero dzieckiem 😞
jeszcze jedno lekarka od dzieci przy wypisie powieziala mi zebym poszla z małą do przychodni jakiejs przy szpitalu bo coś był jakiś wskaźnik podniesiony i ryzyko toksoplazmozy(niewiele z tego zrozumiałam - miałam 40stopni gorączki) a gdy poszłam do naszej pani pediatry to okazało się że nie ma nic zapisane w książeczce dziecka ani w wypisie ze szpitala! - po prostu cos dziwnego
aaa i jeszcze jedno koleżanka z ktorą leżałam na sali miała dzieciaczka przez pierwsze chyba 4 dni w inkubatorze bo się jej córeczka nałykała wód płodowych i na niektórych dyżurach nawet nie mogła do niej podejść i jej zobaczyć 😞
Standard sal jest dobry bo są 2 osobowe z łazienką - no ale wizyty gości są nie kontrolowane i bywało że w pokoju znajdowało się 8 osób! ale to nie zależy od lekarzy a od tego jaki tupet mają rodziny dziewczyn...(raz odwiedził nas kolega męża mojej współlokatorki który nie widział jej od roku ale właśnie był niedaleko!)
no ale nie było najgorzej 😉 tylko się zapamiętuje to co utkwiło w pamięci hihi i są telewizory w każdej sali a w dni urodzin przychodzi pani która za 8zł robi takie fajniutkie zdjęcia na płytkach ceramicznych do powieszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka juz po :laugh: :laugh: całe szczeście:laugh: Mały Kubuś:laugh: normalnie kamień z serca mi spadł, dopuki nie wiedziałam jak wygląda poród to tak sie nie przejmowałam a jak juz poznałam na własnej skórze to ma sie sentyment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratuluj jej serdecznie i buziaki dla Kubusia: Ja juz z mezem po kolacji, robilismy spagetti a teraz ogladam Mam Talent 🙂 A jak u Was kochane?? Mnie troszke gardlo boli i mam nadzieje ze to nic strasznegi i jutro juz przejdzie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałam szperałam, miałąm nadzieję że może macie jakieś opinie , ale trudno.Asiula byłam na operacji rok temu w szpitalu na Ujastek, powiem tak w ciągu 15 minut jak mnie przyjmowali urodziły 4 laski, potem jak szłam na salę w międzyczasie urodziła laska którą przyjmowali ze mną, straszny przemiał, jak dla mnie za dużo. Ale to kwestia gustu, napewno mają najlepszą neonatologie w Krakowie a to najważniejsze. Trudny wybór, tak naprawdę dobrze jest rodzić tam skąd masz lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!

Gratulacje dla bratowej z okazji urodzin Kubusia 🙂 niech jej rośnie zdrowo!
Dzięki dziewczyny za opinie o Ujastku, chyba będe musiała się jeszcze zastanowić....dobrze, że jeszcze mam troszkę czasu.
Miłego niedzielnego dnia 🙂
A ja dzisiaj świętuje z mężęm pierwszą rocznicę ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula wszystkiego dobrego Wam zyczę 😘
Cruella ja Ci nie powiem bo ja to jestem bezobjawowa z przechodzeniem ciąży tylko brzuch mi rósł:laugh: 🤪
Karina na grardło Propolis takie ziółko kupisz w aptece bez recepty, tylko sie płuka gardełko i powinno być ok 🙂
Ja niestety dziś sama z synkiem mąz w pracy mają remanent 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella u mnie zawroty głowy to był standardzik wiec sie nie przejmuj 🙂 Kupiłamm nawt ksiazke W oczekiwaniu na dzieckko i tam tez jest napisane ze to normalne objawy ciazy 🙂 Polecam ksiazke 🙂

Mam nadzieje, ze z tym gardlem to tylko chwilowe....

Asiula Gratuluje i duzo szczescia i milosci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pocieszenie, jestem co prawda dziewczyną jak z książki, to zawroty mam pierwszy raz. mam wszystkie możliwe objawy ciąży z wyjątkiem mdłości , wymiotów i puchnięcia nóg. Jak w książce napiszą że będą np krwawić dziąsła to mi krwawią, ale na szczęście moje są mało uciążliwe. Współczuje dziewczynom które miały wymioty, ja w pierwszych 3 misiącach jadłam jak koń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie!
Gratulacje rocznicy dla Asiuli 🙂
ta głowa to standardzik 🙂 - pewnie masz niziutkie ciśnienie - to dobry objaw - ja tak miałam - strzel sobie małą kawkę może Ci się poprawi 🙂 ja chyba dzis się jeszcze na jedną też skuszę 🙂
my dziś byliśmy już na zakupach a teraz dwa miśki śpią na naszym łóżku a mi zostało zrobić pranie i obiad 😞 ach ta niewdzięczna rola kobiety
aaa i gratulacje dla Kubusia!
a na Ujastku przemiał jest prawdziwy - sama rodziłam w salce przedporodowej(tz takiej bez łóżka do porodu) bo wszystkie 4 były wtedy zajęte! - ale pielęgniarka i lekarka były baaardzo sympatyczne i pomocne i to im zrobiło to problem( musiały być schylone cały czas - dla mnie było jednakowo przeje...hihi
miłej niedzieli dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ja mam podobnie. Objawy ciazowe mialam ale te nieszkodliwe 🙂 duzo jadlam, duzo sikalam i duzo spalam natomiast wymiotow i mdlosci zero 🙂 nogi tez mi nie puchna tylko brzuch rosnie i to samo z dziaslami.....

Tez chcialam na Ujastku na poczatku ale widze ze dobrze, ze sie na to nir zdecydowalam bo z tego co piszecie to oprocz opieki nie ma tam nic rewelacyjnego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...