Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja kupilam spodnie za 155 w mothercare ale tam tanszych nie ma. Ostatnio znalazlam i zaluje ze tak poozno na krakowskiej sklep dla ciezarowek. Ceny spodni od 110 i w porownaniu do h&m c&a czy mothercare wybor duzo wiekszy i jest tyle fasonow ze napewno cos wybierzesz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spodni to na krakowskiej chyba najtaniej, natomiast jesli chodzi o bluzeczki lub np pasy polecam na szlak obok szkoly, tam jest nowy mały sklepik, maja duzy wybór np tunik, które możesz używać na ciąże w cenach które Was zwalą z nóg od 12 zł i gwarantuje że są to nowe ubrania. Z tym że tak jak mówię bawełna oraz swetry. Kupiłam płaszczyk taki jesienny za 30 zł, szeroki dosyć w brzuchu( a mam nie mały), przynajmniej nie żal kupić, bo w sklepach z ciążową nie kupisz nic poniżej 100zł.
W bella mama na długiej kupiłam koszulę za 149 zł skandal poprostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry w poniedzialek 🙂 Jak sie dzis czujecie mamusie?? Ja powiem szczerze, ze troche niewyspana 😞 😞 ale czuje sie dobrze i zastanawiam sie co dzis robic zeby nie zmarnowac dzisiejszego dnia przed kompem.... Całuję Was 😘

Cruella Gdzie dokladnie ten sklep o korym mowisz?? Za 3 tyg mam slub siostry i zal mi wydac duzo kasy na bluzke w ktorej pojde raz.... a t5ak poza tym gdzie dokladniej mieszkasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!

Dzięki za porade odnośnie sklepów. Gdzie dokładnie na Krakowskiej jest ten sklep bo coś nie kojarzę mimo że jeszcze niedawno codziennie tamtędy do pracy jeździłam 😉? A do sklepu na szlaku to koniecznie trzeba się wybrać bo z tego co piszesz to ceny mają naprawdę dobre...napisz też gdzie to dokładnie bo w ogóle nie kojarzę tamtych rejonów.

Miłego dnia Wam życzę a ja uciekam spowrotem do łóżka bo fatalnie się czuję, chyba się porządnie przeziębiłam....jak nie przejdzie to czeka mnie wizyta u lekarza :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szlak mam rzut beretem tylko przez galerie musze przejsc wiec sie wybiore i zdam relaxje 🙂 a W krakowskiej h&m jest na -1 i 0 poziomie, mother care to jest chyba -1 zaraz za smykiem jesli wchodzisz glownym wejsciem od plyty. a c&a jes na 0 na samym koncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem jestem i szkoda mi Was strasznie brzuszki biedne pochorowane 😘 trzymajcie się cieplutko a Ty Karina tylko nie birz przykładu z koleżanek! 🙂
Moja Maruda wczoraj ani godzinki w dzien nie przespala dzis o 6 wstał jak zwykle i rozrabiała... musiałam iśc na poczte to chyba z 4 godziny sie wybieralam bo było marudzenie - wtedy ją ubierałam ale nie dało się wyjść więc cycek poleciał 😉 Mała sie najadła i spać, więc spoko pomyślałam - wyspi sie to sipe przejdziemy ... tyle że sytuacja się idealnie powturzyła a jak wyszłyśmy wreszcie (chodzimy w nosidełku przodem rozalką do świata) to jej się ciągle ulewało 😞 - tak troszkę głupio żygać np w spożywczym :/
miłego dnia dziewczyny
aaa a ja czytałam gdzieś że ciężarne to super rynek zbytu i dlatego za spodnie ktore maja napisane ze sa dla ciezarnych wolają sobie o wiele więcej niż za zwykłe i dlatego kupowałam ubrania takie normalne które świetnie dawały sobie rade jako dla ciężarnej 🙂(np. sukienki z podniesionym stanem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Brzuchole 🙂:*
normalnie widze ze sie dziś rozpisałysscie 🙂
A ja dzis od rana na zakupach to pampersyi takie tam rzeczy do pielegnacji Bartka no i oczywiscie dla nowego człaka rodziny bo idziemy na odwiedzinki zobaczyć 🙂 i normalnie 300 zł nie twoje 😞 😠 normalnie dramat!!!
Dziewczyny kurujcie sie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny sorki że dopiero teraz pisze ale byłąm w pracy, słuchajcie sklep na szlaku jest zaraz obok szkoły, liceum ale nie pamiętam numeru, wchodzi się do suteryn, ale dosyć dobrze oznaczony, bliżej ul. Łobzowskiej.

Nie wiem czy ciuchy stamtąd nadadzą się na ślub, ja miałam tydzień temu i kupiłam komplet za 179 na długiej, było dosyć tanio w porównaniu z innymi. Tak jak Wam pisałam to jest raczej bawełna.
Ja pochodzę z samego Krakowa, natomiast teraz mieszkam w Rącznej, to jest miejscowość koło Kryspinowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...