Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki 🙂
Ale dziś się rozpisałyście, bo mnie nie było hihihi.
Dzwoniłąm do Ani leży sobie bidulka bo trochę źle się czuła, brzuszek ją spinał, teraz już jest ok i powinna poźniej pojawić się na brzuszku 🙂
Daga trzymaj do lutego urodzimy razem hihihi :P:P:P:P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalam ze obejdzie sie bez rozstepow na brzuszku ale to chyba prez to ze tak mi opadl i mala tam uciska bo mam tylko pod pepkiem... a na biuscie wyszly mi od razu, na udach jakis miesiac temy a na posladkach sa ale taki male. Trudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak szczerze to w sumie nie wiem czy ja nie poprosiłam o to wywołanie - bo wiecie niby główną przyczyną tego wywołania była mała ilość wód płodowych(nawet raz mi się troszkę ich wysączyło) ale ja prosiłam lekarza żeby już coś zrobić żeby urodzić wreszcie i dał mi skierowanie na wywołanie - tz że jeśli będę chciała to żebym się 3 dni po terminie zgłosiła do szpitala z karteczką od niego, i tak zrobiłam... no ale wywołanie to wcale takie szałowe nie było ... to lepiej pogadajcie z Kacperkiem i z Paulinką... ale Wy to macie jeszcze kupę czasu i jestem niemal pewna że same za niedługo urodzicie 🙂
a moja Królewna siedzi na nocniku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:laugh:
Widze ze wszystkie jeszcze całe 🙂 oprócz Krysi:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ja juz lepiej ale korzystam z lenistwa dokąd M w domku będzie:laugh: 😉 😉 :laugh: a co niech sie pomeczy 😁 😁 😁
Co do przenoszenia to ja przenosiłam 5 dni i nie miałam zadnej akcji porodowej az wkoncu wody zaczeły mi sie śaczyć tak jak Krysi i zostawili mnie na wywołanie:laugh: O 9 rano zgłosiłam sie do szpitala, ok 14 podłączyli mi kroplówke, potem spacerki po korytarzu w miedzy czasie lewatywka i zaczeło sie 🙂 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: o 19;45 zadecydowali ze cc bo mały nie schodzi i jest zablokowany główką 😞 a o 20:15 calowałam jego stópki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przenosiłam Adriana o dokładnie 5 dni, ( dzisiaj jego urodziny 🙂) i też obyło się bez prowokacji po prostu całą noc miałam biegunkę i wymioty ( oczyszczał mi się organizm) o 5 20 odeszły mi wody) o 6 może trochę po byłam w szpitalu a 6,55 wycierałam się z mazi jaką mi Adrian pozostawił hihihi.
Tak że nie ma co, co ma być to będzie.
Daga nie denerwuj się ty przenosisz dwa tygodnie ja urodzę dwa wcześniej i spotkamy się w połowie lutego na porodówce hihihi :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga ja używam tego kremu ale dla ciężarnych, jestem bardzo zadowolona, mnie dopiero teraz zaczęły otwierać się stare rozstepy, mam nadzieję że więcej się nie zrobi. Mam jeszcze od kuzynki z Anglii olejek on jest również na leczenie blizn baaaaardzo go wszyscy polecają
http://www.allegro.pl/item868904745_bio_oil_na_blizny_rozstepy_oryginal_200_ml.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga nie wróżę, trzymam kciuki że jeszcze dziś załatwisz sprawę i Kacperek będzie jak Adrian 🙂
Bardzo dziękuję w imieniu mojego dziecka za życzenia, zobacz jaki stary koń z niego. Boże aż trudno się przyznać że to moje dziecko. Chyba zacznę mówić że miałam 12 lat jak go urodziłam hihihi.
Karinko Tobie również wróżę na dziś i dziękuję za życzenia.
Dam mu poczytać 🙂 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA gdybym urodzila jutro to bym sprawila prezent moim rodzicom na rocznice slubu 🙂 Wlasnie zrobilam przysiady, pokrecilam bioderkami i zamierzam jeszce pare razy to powtorzyc moze cos da:P:P:P

Aga Ty naprawde wygladasz bardzo młodo!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina po tygodni byłam na sciągniecie szwu i juz wtedy dyło wszystko ok tylko strupki i troszke napuchniete. Ale było ok już po powrocie do domu wszystko robiłam wiadomo trzeba było sie ograniczać i uważać bo to jednak operacja i rana ale naprawde szybko doszłam do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...