Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Piekny dzidzius superbaba 🙂 moj tez do waszych podobny eheh
Ja dzisiaj jakas spiaca dziewczyny cala noc sie krecilam, zasnelam chyba dopiero przed 5 rano jak maz do pracy wstawal a o 7 30 juz wstawalam.
Dzisiaj sobie obiecalam nie ma spania w ciagu dnia eheh
Jakos tak codziennie jak wracam z pracy poleguje i pozniej problemy w nocy.
Jeszcze z dwa tyg temu moglam spac caly dzien i cala noc 🙂 chyba sie przespalam,albo poprostu drugi trymestr sie zaczyna i juz nie potrzebuje tyle snu.
A jak u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dziś dziewczynki śpie. Normalnie nie mogę podnieśc się z łóżka, zimno mi głowa ciężka i na dodatek mam mdłości! A miało ich już nie być, miało być lepiej. Noc też miałam ciężką, wydawało mi się, że całą noc nie śpię choć spałam.
Ble ble nie dobrze mi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze, ze dzis mamy dziewczyny dzien spiaco -mdly, niezaleznie od kontynentu. My nawet sie ubralysmy, pojechalysmy do sklepu i udalo nam sie zrobic zakupy. I juz padam. Moja ELla juz sie ciezka robi a samej jej jeszcze nie daje isc po parkingu czy po sklepie bo polki reorganizuje 😎. Kupie jej taka smyczke z plecaczkiem misia albo malpki bo ja to taka strachliwa, tak sie o nia boje, ze mi wybiegnie i ...ach szkoda gadac. Jak sa dzieci, to glowki mam nie przestaja pracowac nawet jak spimy 😉 A ja zaraz zaczne walczyc z moim bolem glowy. Zla na siebie jestem, bo ja w ogole kofeiny ani slodkich gazowanych nie pijam, a tak przez ta glowe to cole pije, bo mi pomaga. Ale tylko jak boli lepetyna... Superbaba i mamuski, super fotki, zazdroszcze! Ciesze sie naprawde razem z wami! Juz nie takich "obcych" ale naprawde male istotki nosimy w brzuszkach! Cudna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj nawet myślałam o prasowaniu, że w sumie mam ochotę... I na myśleniu się skończyło :P Bo niestety kręgosłup mnie boli... Stoję boli, siedzę boli, jedynie na boku poleżeć mogę trochę bez bólu, bo jak leżę na plecach w krzyżu mi pęka... I w nocy to samo było. Masakra... A to chyba dopiero początek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi dziś też ciężko było rano wstać z łóżka i nie obyło się bez porannych mdłości i znów "seansu" przy muszli ale już powoli się do tego przyzwyczajam a i tak jest lepiej niż było jeszcze tydzień temu. Tylko mam dziś jakieś wahania nastrojów ale to podobno normalne w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Gaja, jakie ja mam wahania nastrojow...fiu fiu. Pare dni temu moj mezus cos "nie tak" powiedzial ( oczywiscie teraz nawet nie pamietam co...) i tak sie oburzylam,ze sie zawinelam i poszlam spac na dol na kanape. On przepraszal ( bidak) a ja twardo obrazona....Samej mi sie smiac chce z siebie za takie akcje...Ale jestem pewna, ze niejedna z nas ma ciekawe historie ze swoimi humorkami! Ale wolno nam, za te wszystkie mdlosci i w ogole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Humory norma 🙂))) Mi na wieczór znów jakoś niedobrze:/ A mimo to głodna jestem..zjadłam juz kanapkę i nadal jeść, jeść! Lodówka pusta...trza jutro jakieś zakupy zrobić 🙂
Macie pomysły na jakieś dobre przegryzki w ciągu dnia? Bo ja właśnie nie mogę znaleźć nic dla siebie;/ Szkoda, że jeszcze owoców nie ma..zjadłabym śliweczki 🙂

Oglądaliśmy przed chwilą filmik z usg - niesamowite jest to, jak daleko posunięta jest technika i jak cudownie można pooglądać małego człowieczka w środku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym USG to faktycznie jest teraz fajnie. Moja mama nie może się nadziwić jaka to teraz technika. Ona jak była w ciąży to miała USG tylko tuż przed porodem. Ja teraz nie mogę sobie wyobrazić takiej sytuacji żebym nie mogła podglądać co miesiąc naszego dzieciaczka.
Suuperbaba też ostatnio chodziły za mną śliwki. Najpierw kupiłam takie okrągłe fioletowe i te jeszcze posmak śliwki miały, ale wczoraj kupiłam brzoskwinie i zero smaku 😞 Nie ma to jak nasze polskie 😉 Ja jeszcze lubię podjeść kiwi albo banana. Do jogurtów coś mnie nie ciągnie a przydałyby się żeby trochę wapnia uzupełnić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej superbaba ja ci powiem mamy podobne smaki eheh ja sliwki wcinam juz trzeci dzien 🙂 sa juz u nas w sklepach tak od 2 tyg i truskawek wszedzie pelno 🙂 z czego sie ciesze bo uwielbiam.
Wskakuj w samolot i przylatuj do mnie zrobimy sobie uczte owocowa heheh
Ale kurcze mam taka zgage ostatnio ze nie wiem co to bedzie pod koniec ciazy, ale to chyba jest spowodowane tym ze mieszam za bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie 10 to chyba za rano na nas 😉 ja wlasnie ostatnio o takiej porze codziennie wstaje a czesto potem jeszcze nawet do 12 potrafie przelezec przed telewizorem 😉 oj korzystam korzystam poki moge!!! 😁
co do podjadania to ja doslownie jem oczami 🙂 zobacze cos i od razu mam na to ochote no ale zjem tyle tylko aby poczuc smak i wystarczy. nie pamietam juz kiedy do konca cos zjadlam nawet serek danio jest dla mnie za duzy 🙂 nie mowiac o calym obiedzie! doslownie jem na raty
za to pije duzo sokow marchwiowo-owocowych, syrop zurawinowy rozcienczany woda i srednio raz na 3 dni puszke coca coli - nałóg 😁
czesto gotuje sobie rosolki z duuuuuuuuuuuza iloscia marchewki i dodatkiem czosnku a i ryba w mleku z ziemniakami moglaby byc o kazdej porze dni i nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy witamy 😆

Oczywiście to że się nie udzielam to nie znaczy że nie czytam Waszych postów i że nie oglądam Waszych Szkrabów, wszystkie są śliczne 😉

A my właśnie dzisiaj zaczynami szesnasty tydzień 😁 Badane mamy za tydzień więc bliżej niż dalej 🙃
A ja jak czułam się świetnie od pierwszych dni ciąży tak dalej się tak czuję, więc życzę Wam dziewczyny by Wam szybko minął okres złego samopoczucia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
czarnyloczek a brzuszek juz widac?


Jak się budzę rano to Juniora mam pod pępkiem i dość spory już jest, jak już chodzę to nie da nie zauważyć brzuszka, a co dopiero wieczorem jak się najem to tak mi wywala brzuch że masakra 🙃 Gdzie przed ciążą w pasie miałam przepisowe 60cm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziś moje USG genetyczne. Oczywiście cały dzień stracony bo tylko chodzę, leżę i myślę i myślę. Dodatkowo mam niechęć do lekarza ( niestety ufam mu i dla tego do niego chodzę) Jak ostatnio byłam i spytałam czy moje tak silne bóle moga byc spowodowane braniem leku to mi nie odp na pytanie tylko od razu wystrzelił " to niech pani odstawi lek jak tak pani przeszkadza" kurcze ja tylko chciałam być poinformowana.
Dziewczynki trzymajcie kciuki dziś za mnie by mi nerwy żołądka nie zjadły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek super 🙂 ja w sumie od 3 dni chodze jakas taka wzdeta 😁 i chyba rosnie, rosnie 🙂 czasem mam takie uczucie jakby mi sie skorka na brzuchu rozciagala 🙂

bisia ty sie tak sama nie nakrecaj!!! wszystko bedzie dobrze bo musi tak byc! 🙂 powodzenia a twoj brzuszek sie powiekszyl? trzeba cie zagadac zebys tyle o badaniach nie myslala!

jeszcze to: http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_psychologia_artykul,1174.html nie masz wyjscia musisz sie uspokoic - dla dobra dziecka! ha ha mam cię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia trzymamy kciuki i na pewno będzie dobrze. Ja się stresowałam w środę i zupełnie niepotrzebnie. Maleństwo pięknie rośnie i się rozwija. U Ciebie z pewnością będzie tak samo - innej opcji nie ma 😉

Mi też się brzuszek pokazał. Nawet kupiłam sobie spodnie ciążówki bo się w niczym dopiąć nie mogłam, a teraz brzuszka nie ściskam. Ale waga wciąż stoi w miejscu chociaż jem 2 śniadania, obiad, podwieczorek i 2 kolacje :P Nie mówiąc o przegryzaniu w międzyczasie :P No... wkrótce może mi się to odbić :/ A ostatnio chodzą za mną śledziki w śmietanie - mogłabym jeść codziennie o każdej porze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie natury estetycznej - czy farbujecie włosy?? Ja męczę się z odrostami, bo cały czas się boję i waham, ale niektórzy mówią, że można, jestem w 12 tyg. - proszę doradźcie, czy poczekać jeszcze, czy śmiało się dowartościować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wdech wydech, wdech wydech. prowadze z mężem zespól muzyczny to poszłam na dól i darłam się do mikrofonu do piosenki "wymysliłam cię" aby zeszły ze mnie te stresy.
U mnie brzuch jest bardzo wyraźny, nawet pod "sprytnym" ubraniem nie ukryje go ( choć myślałam , że tak, ale koleżanka mi powiedziała w szkole "nie świruj Gośka z tymi ciuchami i tak widac , że jesteś w ciąży). Spodnie żadne na mnie nie pasują, chodzę w dresach, albo rajstopach.
Wdech wydech, uffff.....ach Ty przebiegła babo d-brycz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ale się rozpisałyście 🙂
A ja mam uwaga uwaga doła - 4 dniowa migrena przeszła, ale za to ukruszył mi się kawałek zęba 😞 (wizyta u dentysty dopiero 22 lutego) i zgrubłam cała i i i jadę na uczelnię zaraz, a do tego egzamin mam jutro i tak mało umiem !!


ojoj 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - czekam z niecierpliwością na wyniiki usg!Do kogo chodzisz?
Dodi - ja też właśnie nie wiem co z farbowaniem:/Na pewno jeśli coś to dopiero w 2 trymestrze!Ja pewnie się pofarbuję...

Dziś znów słabowity dzień, ale byłam nawet z mężem na zakupach. Poszłam też na łatwiznę i uciekłam pzed mdłościami tzn. poszłam umyć włosy do fryzjera 🙂
A teraz jade na niezdrowe żarcie do McDonalda..czasem można 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...