Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maiha nigdy nie slyszalam, ze octu nam nie wolno, a poza tym odrobinka chyba nie zaszkodzi. Tak sie zastanawialam, czy w takim ukladzie mozna ogoreczki z octu jesc (bo bardzo je ostatnio lubie) albo troche octu winnego do salatki.
Dziewczyny trzymam kciuki za usg 🙂
No dobra musz ruszyc sie troche, bo inaczej caly dzien na kanapie spedze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maiha pierwsze słyszę, że octu nie można... na pewno małe ilości nie zaszkodzą, więc nie masz co się przejmować 🙂

bisia ja też będę mieć cesarkę... jestem ślepa (-6,75) i lekarka już na pierwszej wizycie mi zapowiedziała żebym się nastawiała, więc już przywykłam do tej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe czy i mi lekarze nie zalecą...ale chyba wolałabym naturalnie;/

Ale mi dziś serduho nawala i ciągle mega niedobrze:/ W środę mam kardiologa, bo dla spokoju wysyłają mnie z wysokim tętnem...a na dziś internistka zleciła holter ekg;/ Tak więc całe 24h będę terminatorem podłączonym pod sprzęt:/ Może ro good, no dziś wyjątkowo dokucza...

A wyjść się tak nie chce...ani podnieść z łóżka...a tu wieczorem do ludzi to trzeba się umalować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka na stronie głównej brzuszka po prawo masz mój profil, moje galerie i skrzynka pocztowa. Jak wejdziesz w skrzynkę pocztową powinnaś mieć zaproszenia do znajomych.
Akinimod jak samopoczucie dzień przed wielkim wydarzeniem? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbabeczko- a miałaś kiedyś już holtera? Ja chyba jak dobrze pamiętam to już chyba z 5 razy chodziłam z tym sprzętem. Teraz jak mam wrażliwy brzuch na cokolwiek co dotyka go to bym chyba nie wytrzymała z nim 🤢 byle gumka od bielizny mnie denerwuje
Dziś dziewczyny odstawiłam duphaston ( od początku ciąży go przyjmowałam 2 razy dziennie) i dziś oczywiście stres jak mój organizm zareaguje na te odstawienie.
tak szczerze ( może jestem straszna niemotą) ale te menu profilu dla mnie jest nie czytelne. też jak agadka się gubiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UUUU, bedzie Strzauka dzisiaj wiedziec? Fajnie.
Oj z ta skrzynka pocztowato ja tez nie widzialam, ze na dole sie pokazala wiadomosc a ja jej nie widzialam i nie wiedzialam co zrobic i myslalam, ze ja ograniczona jakas 😜
A ja dzisiaj chce na jakies zakupy czy cos. Pojedziemy sobie moze jakies spodnie kupie 🙂
WIecie z tymi cesarkami, to nawet dobrze wiedziec co i jak. Jak sie planuje porod naturalny to i tak sie przeciez cesarka moze skonczyc. Ale najwazniejsze- zdrowa mama i zdrowa dzidzia. I koniec koncow tylko to sie liczy. I nie martwcie sie na zapas porodami 🙃 Nie wiem czy to lepiej czy gorzej miec juz jeden za soba....chyba gorzej. Ale dziewczyny, wszystko do przezycia.
Ja sie zastanawialam przy pierwszym porodzie nad taka metoda hypnobirth...to jest taka metoda glebokich medytacji i ponoc dziala. Ale trzeba sie wczesnie do niej przygotowywac, wiec jesli ktoras by byla zainteresowana czyms takim, to juz sie rozgladajcie 😉
Superbaba, a co oni Ci podlacza? Bo ja nie wiem co to....No i zgadzam sie, ze tez myslalam, ze blondyna jestes
I wiecej buziek sie pokazalo i sympatycznie:-)
Pomyslilam Agadke ze Strzauka hehe. Agadka tez ma usg???? Czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
....ale że z tych blondynek z kawałów?:P Mam nadz.że nie 🙂

No ja już ze sprzętem...Magda - to takie przenośne ekg, które bada rytm serca i tętno. Bisia - ja też juź ze 3 razy miałam!

A ro menu, cała skrzynka i profil są za przeproszeniem do d...zero intuicyjne:/A wiem co mówię, bo działałam sporo w branży internetowej i społecznościowej! No jest tu sporo do poprawienia 🙂

Jeździmy teraz z mężem po Warszawie załatwiać sprawy...ale śnieg i korasy!!!A my głodne...grrr...ale muszę uważać co jem skoro ciągle boli i ble:/
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - a Tobie już lekarz kazał odstawić duphaston? Ja nadal mam brać luteinę 2x2...obydwaj gin karzą:/ A Clexane coś czuję pobiorę i do 20tyg..bo ponoć zagrożenie jest i wtedy 😞 Ale trzeba być pozytywnie nastawionym 🙂
Coś mnie zaczął pobolewać znów krzyż i brzuch i wiązadła..a tylko odrobina ruchu i siedzenia..masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbabeczko- tak kazał już odstawić. I dziś oczywiście tylko wciąż sprawdzam czy wszystko ok na bieliźnie. Acard do końca ciąży mam brać A co do tego, że myślałam, że jesteś blondynką to dla tego, że ja jestem blondynka i panikuje i myślałam, że tylko blondynki są takimi panikarzami 🙂 ale teoria 😉
magdaluke - też słyszałam o takiej metodzie, ale jeśli ma podziałać to ostatni moment by zacząć uczyć się jak efektywnie medytować, by w chwili nie ukrywajmy tego silnego stresu umieć wprowadzić się w ten stan


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki, ale tu sie dzieje 🙂
Fajnie ze macie tyle czasu zeby poklikac ja kurcze jakas zapracowana ostatnio, ale to dobrze ze samopoczucie ok 🙂
Zycze wszystkim dobrego samopoczucia i ciekawe jak tam nasza panna mloda 😉 chyba wszystkie czekamy na wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
D-brycz, ladna fotka. Jakos tak od razu inaczej, jak sie buzie to imienia pzypasuje 😆 😆






a dziekuję :*

to ja jestem ta 2 co miala dzis usg 😁 no i wszystko ok, przez 2 tygodnie przytylam 600g, cisnienie mam w normie 125/70 badania z krwi wszystkie ok, kolejne zlecone, czuje sie coraz lepiej, dziecko "puka" praktycznie o stałych porach 😉 mialam usg i......... nie powiem 😁 mam Was ha ha ok nie mecze z dzidzia wszystko ok tetno ma 150, podczas badania pomachalo raczka i obiema za glowke sie zlapalo i gin powiedziala, ze chyba ma narazie za duzo pogladania 😉 nozkami tez fajnie machalo ale nie wiem co ma miedzy 🤨 nie chcialo ujawnic nie mam nowego zjecia i wiec nie mam co dopisac do tabelki, a brzuchol sfotografuje jutro 😉
a Ty strzauka masz juz nowe wieści? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do odstawiania lekow to mi gin tez powiedziala, zebym odstawila luteine (2x1) ale raczej stopniowo w sumie w ostatnich dniach czasem zapominalam bo to juz zasnelam bo z domu gdzies wyszlam i jakos samo sie powoli odstawia 😉 ale nie mowila, zeby zaprzestac raptownie tylko wlasnie mam jeszcze dokonczyc opakowanie i potem juz spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja już po wizycie...
Maleństwo pokazało co skrywa między nóżkami i wygląda na to, że będzie... dziewczynka (tak jak sobie mąż wymarzył) Gabriela 🙂 mierzy 10,6cm, na razie zdrowiutka, waży 150 gram , do zdjęcia się nie chciała ułożyć, więc mamy jedno ale wgląda jak mały kosmita 😉

co do mnie to standardowo - leżenie... ale poza tym to jest już lepiej, torbieli prawie nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...