Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratuluję Strzauka 🙂 Mój sobie wymarzył Miłosza i ma 😁 Mały ma 10,9 cm i 160gram 😉
Lekarz powiedział że rzadko się zdarza by dzidzia się tak ruszał i pokazywał przy badaniach 🙂 Machał rozłożoną rączką i salutował po dziadku 🙂 a pierwszym ujęciem pokazał ptaszka 🤪 Ehhh mój mały mężczyzna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek 😘 cudownie 🙂 a bylas na zwyklym usg czy 3d??

ja mam w polsce zwykle usg za miesiac i sie zastanawiam czy tego nie zmienic na 3d dla urozmaicenia zobaczyc dzidzie z zewnatrz i miec troche wiecej pewnosci co do plci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
czarnyloczek 😘 cudownie 🙂 a bylas na zwyklym usg czy 3d??

ja mam w polsce zwykle usg za miesiac i sie zastanawiam czy tego nie zmienic na 3d dla urozmaicenia zobaczyc dzidzie z zewnatrz i miec troche wiecej pewnosci co do plci


Byłam na zwykłym ale lekarz na chwilę przerzucił na 3d żeby pokazać że dzidzi jeszcze aż tak dokładnie nie widać, powiedział że nie ma co tracić pieniążków na 3d do 24tygodnia, więc nie śpiesz się, jeśli to będzie chłopiec to zobaczysz już za miesiąc a będzie już to osiemnasty tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carnyloczek no chyba masz racje z tym ze ja juz potem chyba nie polece do polski wiec pewnie musze sie obyc bez 🙂

dziewczyny czy wasi mezowie tez sa w ciazy?!?! powanie pytam!!!!!!!!!!!!

moj normalnie juz 10kg a brzuch ma wieszy odemnie KONKURENCJA MI ROSNIE <_< podjadamy rowno ale on ma wiecej smakow niz ja hahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny fajnie, ze na usg okazalo sie, ze wszystko z Maluszkami dobrze. Czarnyloczek gratuluje chlopaka, a Strzalce dziewuszki 🙂 Tez juz bym chciala wiedziec, zeby w koncu mowic do malenstwa po imieniu 😉 Zreszta ja mam nadzieje, ze tak jak agadka dowiem sie w marcu na badaniach w Polsce.
Co do meskiej solidarnosci w czasie ciazy, to moj maz moze smialo konkurowac z nami jesli chodzi o wielkosc brzucha 😉 Zreszta ogolnie jest ospaly i wiecej je 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - gratuluję 🙂)) To mamy kolejnego mężczyznę o dziewczynkę! I najważniejsze że zdrowe.
Ja pewnie kolejne ważne usg zrobię w 20tyg - jak mi zalecała doktor.

Ja dziś prawie cały dzień poza domem..dopiero wracam z urodzin 🙂 Jestem w szoku, że tyle wytrzymałam! Może idzie ku lepszemu 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny :* tu forumowa panna młoda 🙂
Więc zaspokajam ciekawość 🙂 - stres jest, ale tylko troszeczkę - przespałam 10 godzin więc niewielki :P wszystko przygotowane, pozostało tylko się ubrać, zrobić fryzurę i wyjść. No i jestem strasznie ciekawa jak ostatecznie będzie wyglądał mój bukiet - różowo - fioletowe tulipany 🙂
Trochę to wszystko takie nierzeczywiste i bardzo rzeczywiste zarazem 🙂
Nooo i muszę zmieścić się w sukienkę - ostatnio mierzona 2 tyg temu 😮, ale było jeszcze miejsce na brzuszek więc mam nadzieję, że wejdę :P aż się boję mierzyć hehe
Trzymajcie kciuki żebym:
- nie przewróciła się na lodzie :P,
- nie spóźniła się,
- nie pomyliła się przy słowach przysięgi 🙂,
- i nie zamknęła oczu na zdjęciach 🙂
- a i nie zwymiotowała.

ps. A dzidzi łaskotało wczoraj przez pół dnia 🙂 łobuz rośnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka i czarnyloczek gratuluje dziewczynki i chłopaka super że już wiecie 🙂 do tabelki już wpisane 🙂

słysząłam o tym tyciu meżów, że tyja \razem z żonami ale mój raczej chudnie, zresztą jest niski i dużo trenuje (tak dla rekreacji gra w piłkę nożna więc 3 treningi w tygodniu +niedzielny mecz) nie pozwalają mu przytyc choć ja bym chciała żbey kilka kg mu przybyło 😜

co do usg 3/4D ja sie nie wybieram niesttey koszty u nas to okolo 300zł troche za dużo dla mnie bo wolę te pieniążki wydac na córeczkę 🙂 ale pamiętajcie że na zwykłym usg można lepiej sprawdzić czy dzieciatko jest zdrowe wiec nie ryzygnujcie ze zwykłego usg na rzecz 3/4 d chyba ze zrobicie je dodatkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz- mi się wydawało, że będziesz "ciemną " kobietą tzn kruczoczarne włosy, ostre ciemne rysy 🙂 Może twój pseudonim mnie na to naprowadził , bo skojarzył mi się z brydżem 😁 a na zdjęciu jesteś "taka łagodna"
dziewczynki gratuluje synka i córeczki , na razie przeważa u nas płeć silniejsza, ale to się może szybko zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny, śledzę Wasze wpisy i postanowiłam spróbować wkupić się w Wasze łaski i więcej się udzielać, bo często chciałabym z kimś pogadać, ale ciężarną najlepiej zrozumie ciężarna 🙂 widzę, że wiele z Was już zna płeć - mnie też zżera ciekawość i czekam na kolejne usg, podobnie jak na pierwsze ruchy małego "motylka" 🙂 co do farbowania włosów to poczekałam do 13 tc i się zdecydowałam, lekarz nie miał przeciwwskazań i czuję się duuuużo lepiej 🙂 a jak u Was sytuacja z ciuchami?? ja przestaję się mieścić w moje ciuchy, nie wiem czy warto kupować już nowe, czy kombinować ze starymi, jak to u Was wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod- dziś twój dzień, korzystaj z niego ile wlezie 😉 usmiechaj się i czuj się jak KRÓLOWA!
A CO TO TYJĄCYCH MĘZÓW- Wasi też??????? Mój od dziś jest na diecie, bo przegina z tą wagą i brzuchem. Przy nim to ja wyglądam jakbym się tylko lekko najadła, a on był w ciąży . Od dziś na bieżni wieczorem bedzie biegał. On się tłumaczy, że jak mi jedzenie szykuje późnym wieczorem to podjada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi- ja w spodnie dawno się nie mieszcze to kupiła sobie spodnie dresowe w ciucholandzie ( pewnie posłużą mi do miesiąca) z bluzkami też robi się problem , bo ja zawsze kupowałam dopasowane ubrania a teraz je ledwo przeciskam przez biust i brzuch ( bardzo nie lubię jak mi cos opina brzuch teraz) więc wpadłam na pomysł, że kilka bluzek "ukradne " mamie na ten przejściowy stan zimowy. A już jak będzie cieplej to kupie sobie coś fajnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi witam i sie nie krepuj, niektore z nas sa na zwolnieniu i maja duuuuuuuzo czasu na klikanie 😉 ja z ubran to praktycznie ciagle chodze w legginsach i jakies luzne bluzki tuniki, nie moge doczekac sie letnich sukienek oj rozmarzylam sie... 😉 a i jeszcze pozapraszalysmy sie do znajomych i tylko my mozemy ogladac swoje zdjecia
bisia88 ja łagodna?! ha ha fajnie fotomonataż mojego meza zapytaj 😁 ale fajnie dzieki za komplementa 🙂 i masz oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...