Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale robicie smaka!!! Aczkolwiek mi bliżej do pomidorowej i pierogów niż do gofrów 🙂
Właśnie wracam z urodzin synka przyjaciółki z sali zabaw..głowa pęka 🙂 A teraz czas na zakupy..o dziwo nawet trwam, nie rzygam i nie mdleje 🙂

Niestety w środę do kardiologa, a w holterze jakieś arytmie mi wyszły..i mam nerwa:/Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA 🙂
Ja sobie kupilam ciazowe jeansy wlasnie w H&M tylko, ze proste, ale roz. 38. Wydaje mi sie, ze widzalam dzwony w New Look albo w Next.
Moj II trymestr rozpoczyna sie raczej kiepsko, bo wlasnie zaczelam miec poranne mdlosci i migreny 😞 Bardzo niefajne uczucie, szczegolnie jesli w pracy trzeba sie przez caly dzien usmiechac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - nie wiem jeszcze jakie arytmie, bo dopieo w srode rano wynik i do kardiologa:/ Ale juz pielegniarka powiedziala, ze bylo 95 indcydentow tachykardii i cos jeszcze...:/ Dobrze wiedziec, ze mozna swobodnie leczyc - bede sie w razie co Ciebie radzic 🙂

Wracajac mialam smaka na salatke z kurczakiem i wpadlismy po drodze do znajomj do knajpki..obzarlam sie 🙂 A w ogole to dzis mi wywalilo brzuch!!!

Probowalam kupic sobie jeansy ciazowe w HM, bo zwykle nie dopinaja sie...ale 34 spada mi z brzucha kompletnie - za duzy ten pas:/ Musze isc chyba do Happymum po takie spodnie z gumka tylko...bo jeszcze sporo brakuje mi do tego pasa...

Buziaki wieczorne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. A my po wizycie u tesciow, mala wyszalala sie na dobre, babcia z dziadkeim rozpuscili ja do konca, kolezanka z synkiem byli wiec w ogole ubaw na calego . A my z mezem pojechalismy na spokojnie do kina i fajnie czas uplynal. A, musze jeszcze wspomnic, ze pomarudzilam tesciowej ,ze bajzel w domu zostawilam i w ogole...i ze mi sie niedobrze robi jak pomysle, ze mam wracac i sprzatac i co...moja teciowka mi pol domu wysprzatala. Nawet mi zmywarke rozladowala i zaladowala ( Ella pomagala)! Normalnie ona jest najlepsza ( a tak, bo jak my sobie pojechalismy, to oni corcie mi do domu podrzucili). Nie wiem czy wspominalam, ale mam naprawde niesamowitych tesciow!
Sto lat i najlepszego na nowej drodze zycia dla naszej- juz swiezo upieczoenj mezatki!!!!
Moj mezus tyl ze mna w pierwszej ciazy. Teraz o dziwo, cos mi schudl. Popatrzyl sie na mnie wymownie dzisiaj i powiedzial, ze to dlatego, ze nie gotuje jak zawsze. Ale oczywiscie zartowal 😜
A ja kupilam sobie ciemne proste dzinsy ciazowe i mi wygodnie i nawet maja ten glupi panel ale doszlam do wniosku, ze w zime to cieplej! I jest ok. Wyciagnelam tez wszystkie ubrania ciazowe i mam sporo, oczywiscie letnich. No i tak mnie kreci na zakupy ...aj, no taka juz nasza kobieca uroda, czyz nie! 😜
A, no i gratki dla naszych mamusiek ktore to poznaly plec dzieciatek ! 🤪
I witamy nowe mamy!
A musze sie poskarzyc...moj Luke przejechal skunksa. Juz bylo po nim, ale najechal....i wietrzymy samochod juz drugi dzieni a i tak smrod taki...rany. Mowie wam....
W lato walczylam ze smrodem mleka ( bo Ella rozlala ) teraz mamy skunksa...fuuu.
A i jeszcze, nie sadzilam, ze to i mnie spotka ale zaslablam dzis, prawie sie osunelam, musialam sie podeprzec i usiasc i sie bardzo przestraszylam, ale zachowalam zimna krew bo inaczej by w panike wszyscy wpadli. Tylko Lukowi powiedzialam. Nie wiem od czego to, moze od boli glowy bo dzis od rana walcze...echh.
No nic, milej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod no to gratulujemy 🙂 czekamy na jakies zdjatko 😁 😁 teraz mozesz w pokoju rosnac i rosnac hihih

alez tu weekendami cisza

czy ktoras jeszcze ma taki problem jak ja?!?!?! ja nie umiem zasnac jak nie leze na brzuchu normalnie masakra probuje ten bok tamten na plecach po 3h woncu odwracam sie na brzuch w polowie na podouszce ale zawsze i zapypiam w minute

chcialabym sie juz odzwyczaic bo za chwile bedzie to nie mozliwe ale tylko tak mi najwygodniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod wszytsko dobrego na nowej drodze zycia 🙂 czekamy na opowiesci jak slub wyszedł 🙂

Agadko ja zawsez zasypiam na pelcach lub boku wiec na szczescie nie mam problemu z zasypianiem ale ostatnio przypomniałam sobie że w ciazy czesto sie zdarzaja skurcze nóg w nocy ;/ ech

MAgda faktycznie masz fajnych tesciów 😁 ja tez mam bardzo fajnych swoich 🙂
i wypad do kina z mezem super ja dawno z moim nei bylam w kinie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - to niedobrze, bo zaraz na brzuchu nie będzie jak:/ Ja b.rzadko sypiałam na brzuchu..najlepiej na boczkach 🙂

Magdaluke - no teściów faktycznie masz świetnych 🙂 Rozumiem, że mąż to obcokrajowiec? Ja na teściów nie narzekam..nie wcinają się, jak trzeba to są pomocni, więc jest ok...a najbardziej pomagają mi rodzice!
Z tym skunksem to współczuje..tzn. serce mi się kraje, bo zwierzątko...ale smród to domyślam się że koszmar! A co do zasłabnięcia Magda to się nie dziw - no w ciąży jesteś kobietko! I to normalne, że każdemu może się zdarzyć...starczy spadek ciśnienia, który jest częstu u brzuchaczy 🙂

Słuchajcie - odpukać, ale jakby mniej mnie mdli!!! Tzn. nadal się zdarza, ale naprawdę mniej..hurra! Tylko brzuch mi wczoraj tak wywaliło, że szok - nagle 🙂

Ja dziß leniuchuję sama w domu, bo mąż w robocie...wolę z nim, ale cóż...zatem miłej niedzieli Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamitas 🙂
co za dzień - deszcz, wiatr, szaro i buro brrr aż się nie chce z pieleszy wychodzić.
Superbaba - jaka Ty chudzinka musisz być skoro 34 na Ciebie za duże 🙂 ja nosiłam do tej pory 34, ale już ledwo wchodzę w swoje ubrania 😞 mi mdłości minęły, ale pojawiły się nowe "rewelacje" czyli zgaga i bóle głowy :/
życzę trochę słońca na ten dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do magnezu to ja też miałam problem ze skurczami. Lekarz zalecił mi filomag b6 dwie tabletki dwa razy dziennie ( ja nie będąc w ciązy miałam bardzo mało magnezu , dla tego taka duża dawka) odradzał mi natomiast neomagnez czy coś takiego coś z tym ,neo,
Dziś mąż cały dzień odsypia po zabawie ostatkowej na której grał a ja się nudzę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - to wpadaj do knie, bo mi tez okrutnie nudno! I w ogole jakis bol mnie zlapal na dole po prawej...taki troche jak przy owulacji - mega boli, chodze zgieta i nawet jak dotykam to boli:/ Masakra..gin mi jakos mowila, ze cos w tym stylu to te wiazadla, ale az mi sie nie chce wierzyc:/ Leze zgieta i wzielam nospe..bleee...nawet nie mam sil wstac zjesc czy sie wysikac:/

Z tym magnezem to nie wiedzialam..biore wlasnie neomag, bo zawsze pomagal...musze podpytac:/ Ja zawsze magnez mam na dolnej granicy - witamy nerwice 🙂

Pogoda pod zdechlym azorem...ziew...marzy mi sie wiosna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski
No w weekendy to tu troche slabnie ruch, to prawda :-) A jak przyjdzie ladna pogoda to pewno w ogole nas nie bedzie!
U nas ladnie, slonecznie ale mroz.
Taka nudna niedziela ale przynajmniej nic mnie nie boli wiec jest elegancko. Tylko swedza mnie rece jak czort bo ja mam alergie na moje koty i w zimie to gorzej, bo suche powietrze, okna zamkniete. No ale kocham swoje siersciuchy, wiec juz takie moje zycie.
Jem duzo wiecej ostatnimi tygodniami a wiecie, waga w gore nie idzie. Te spodnie to kupilam to rozmiar 4 i jak ponosilam jeden dzien to troche sie jeszcze poluzowaly i takie luzne cos mocno. Ale wiem, ze nadrobie 😁 kiedys tam.
Superbaba, moj mezus ( i tescie) to amerykanie, ale oczywisicie ja tego nie zauwazam. Moi tescie to swego czasu zyli swojsko hipisowo, do tej pory w lato potrafia rozbic namiot w ogrodzie za domem i sypiac w namiocie :-) no my zreszta podobne wyznajemy idee. W kazdym razie jak byli w Poslce, to sie czuli jak u siebie, zakochani i zachwyceni. A co do tego zaslabniecia to sie zdziwialam, bo mi ani w pierwszeja ni do tej pory nie bylo w ogole slabo. No ale wiadomo, roznosci sie moga zdarzyc w ciazy.Mam nadzieje, ze sie lepiej poczujesz SUperbaba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba z mezem poznalismy sie dawno temu, w tym roku stuknie nam 10 lat odkad jestesmy razem ( po slubie bedzie 7) a poznalismy sie jak bylam na work&travel jeszcze na studiach...i tak przetrwalo. Luke przylecial na swieta ( nie chcialo mi sei wierzyc, ze naprawde przyleci) i tak sobie nasz zwiazek "wylatalismy" no i wkoncu trzeba sie bylo zdeklarowac hehe.

A u nas zabawa z nocnikiem....mala wie co i gdzie ale preferuje wciaz nasikac na podloge... 😉maly czort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod wszystkiego najlepszego i wiele szczęścia na nowej drodze życia.

Fajnie że nasze grono się powiększa - witamy nowe sierpnióweczki.

My wczoraj byliśmy u znajomych poznać ich malutkiego synka - słodki chłopczyk - i nawet czułam się w miarę dobrze a dziś wróciły mdłości i wymioty a myślałam że już będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka ja mam dokladnie identyczny problem ze spanem, bo od dziecinstwa lubie spac na brzuchu. Staram sie spac pol na pol troche na poduszce troche na boku tak jak ty, ale mi dodatkowo dokucza pochrapywanie mjego meza, a szczegolnie jesli budze sie w nocy do toalety, a pozniej kompletnie nie moge zasnac 😞 Tak ogolnie to podobno najlepiej spac na lewym boku, ale nie jestem pewna czy to prawda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdakulke super teściowie 🙂 choć ja na moich złego słowa nie powiem - są na prawdę super i też mi bardzo pomagają w ciąży (mieszkamy niedaleko siebie i w jednej miejscowości, do rodziców mam 50km)

Agadka ja też uwielbiam spać na brzuchu ale teraz nie ma mowy bo brzuch mnie boli jak się na nim położę... Gabrysia się buntuje, że mama chce na niej leżeć 😉 więc sypiam głównie na lewym boku, ewentualnie na plecach 🙂

Mi dziś dzień szybko minął, rano głowa mnie bolała i spałam do 13 (mąż pojechał rano w delegację, więc cóż miałam lepszego do roboty?) a teraz niedawno wstałam, bo boli mnie żołądek, boję się cokolwiek zjeść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...