Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem już po wizycie u kardiologa, dostałam kolejne zaświadczenie o cc.... Mam obciążone serce moim lokatorem, więcej krwi i mniej dobrych składników dostaje ja na rzecz mojego synka ( haha taka to nie równa symbioza) nie mogę rodzić naturalnie z powodu nie domykania się zastawki w sercu, nie mogę się męczyć, najlepiej leżeć by nie obciążac serducha. Na początku września mam wizytę u niej z moim synkiem ( ale to brzmi).
Aha śmiesznie było, bo ja do kardiologa weszłam sama, a ona mówi, żebym męża zawołała bo musi mu coś powiedzieć- ale mu nagadała, że za chuda jestem na twarzy, że taka mizerna, żeby o mnie dbał, żebym więcej jadła 🙂 Genialna kobitka
Superbabeczko- nie mogę Ci odp bo tel całkiem ześwirował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Dodi, wspolczuje Ci rozstania, naprawde. Ale te dwa miesiace zlecialy, blyskawicznie...
Superbaba, no ja to wiesz, mam chyba inne kosmetyki. Ogolnie to polecam serie Aveeno baby , maja bezzapachowe i antyalergiczne kosmetyki i wyprobowane na mojej corci a ona swoje ze skora przeszla jak byla malutka. No i ja mialam polecone przez dermatologa alergologa dla niej dodatkowo, nazywaja sie Vanicream, te to juz w ogole sa swietne. ALe nie wiem czy u was sa, a wlasnei dopiero co zamowilam ten balsam na Amazon, bo tak to w sumie nie wiem gdzie kupowac. Oliwek nie polecaja, ale wiem, ze niektorzy stosuja i jest ok. Ja na glowke stosowalam, jak sie ELli zrobila sie ta wstretna ciemieniucha.
A my napelnilysmy basenik i byla frajda dopoki moje dziecko nie zdecydowalo sie rozebrac do golasa 🙂. SLodkie takie golaski i dla niej wygoda, ale ja tam nigdy nie wiem kto sie gapi, wiecie...i dlugo juz tak z nia nie wytrzymalam. ALe i czas na nas byl bo goraaacccccoooooo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Jestem już po wizycie u kardiologa, dostałam kolejne zaświadczenie o cc.... Mam obciążone serce moim lokatorem, więcej krwi i mniej dobrych składników dostaje ja na rzecz mojego synka ( haha taka to nie równa symbioza) nie mogę rodzić naturalnie z powodu nie domykania się zastawki w sercu, nie mogę się męczyć, najlepiej leżeć by nie obciążac serducha. Na początku września mam wizytę u niej z moim synkiem ( ale to brzmi).
Aha śmiesznie było, bo ja do kardiologa weszłam sama, a ona mówi, żebym męża zawołała bo musi mu coś powiedzieć- ale mu nagadała, że za chuda jestem na twarzy, że taka mizerna, żeby o mnie dbał, żebym więcej jadła 🙂 Genialna kobitka
Superbabeczko- nie mogę Ci odp bo tel całkiem ześwirował


Bisia, no rzeczywiscie, tak meza poinstruowac. teraz to chyba Cie jak ksiezniczke bedzie musial traktowac, nie ma wyjscia. Gdyby tak ktos mojemu powiedzial.... 😞
No i uwazaj na siebie z tym serduchem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu - martwilam sie caly dzien! Dobrze, ze all ok...jak taka fajna kardilog to moze dasz mi namiary do niej? 🙂
Magdaluke - no u Was to kosmicznie z tą nagością dzieci i oskarżeniami itp itd...Co do kosmetykow to ja nadal nie wiem co po kapieli cholerka:/

Zamowienie robie u Justinex - glownie dla siebie...uff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba, a wiesz co najgorsze, ze nie tak dawno dostalismy zawiadomienie poczta, ze sie calkiem niedaleko wprowadzil pedofil...juz po odsiadce. No nie obok, ale w prominiu kilometra...a dzieci od groma, i parki plac zabaw...rzygac sie chce, naprawde. Tak tu jest, ze ma policja obowiazek powiadomic mieszkancowi zdjecie i adres imiejsce pracy...no i nic w zwiazku z tym nie da sie zrobic. A tesciowa mi zawsze mowi tak, no o tym to przynajmniej wiesz, a tacy co ich nigdy nie zlapali moga mieszkac dom obok, i prawda....wiec, mimo, ze na swoim podworku, to nie chce, zeby na golaska biegala, a tak jej sie podobalo 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i co Dorotka, kupilas Maxi czy Midi? 😉
Ja sie na cale szczescie nie musze o to martwic bo szpital zapewnia, ale jak sobie przypominam, to mega wilgachne te podklady byly i bardzo dobrze, bo na pierwsze dni to sie przydaje. I caly taki zestaw dostalam , potem mniejsze rozmiarowo. I jeszcze srodki do pielegnacji rany. To tez kupujecie? Ja uzywalam taka pianke chlodzaca co jest na rany i odparzenia i cos mi tam jeszcze dali. No i te cholerne hemoroidy, z tym bylo najgorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No okropne, ale tak juz jest....warto sie uswiadomic w tym temacie, zeby nie bylo przerazenia...ja niby wiedzialam, a jednak myslalam, ze padne, jak zobaczylam ile tego i jak to wszystko tak naprawde wyglada. Ale potem sie zapomina 😉 oczywiscie, dopoki znowu nie jest sie w ciazy. Wtedy sie wszystko przypomina 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No coz..obrzydlistwo ktore trzeba zniesc 🙂
Mi Hela tak nawala w jajnik i wypina w bok, ze rycze z bolu...pewnie to ze malo wod-robi swoje:/ Az na nia nakrzyczalam 😞
Puchnie brzuch, ta sie wypina, ja sie dusze..i nie ma pozycji w jakiej mi dobrze i w jakiej odpoczywam 😞 Na kompie juz nie siedze nawet, bo nie wygodnie w zadnej pozycji..aaa...niedlugo sama zadzwonie do Tworek!!! Nie dalam dzis nawet rady umyc wlosow..i taki brudas leze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
We mnie koło 20-tej jakieś nowe siły wstąpiły 🙂 (po prawie całym dniu bólu) więc zdążyłam jeszcze zrobić pranie ręczne i jedno w pralce i ogarnęłam trochę kuchnię i już wzięłam prysznic a teraz kładę się lulać bo z samego rana trzeba wstać i jedziemy do rodziców 🙂
Dobrej nocki Babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja - bardzo sie ciesze 🙂

A odnosnie jeszcze kosmetykow to wlasnie siorka mi pisze, zeby kupic plyn do kapania i emulaje po firmy Oilan, bo mowi ze tansze a wg niech super..nawet woli niz Oilatum. A sprawdzone, bo moj chrzesniak ma atopowe zapalenie skory i rozne alergie..wiec jak dla niego ekstra to znaczy, ze bezpieczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gaja, dobrze, ze ozylas!
Superbaba, jak siostra poleca to wyprobuj i Ty. Tak naprawde sie przekonasz jakdziala na Helence...tak to juz jest.
A ja siedze i probuje wybrac dobry krem ochronny dla ELki i dla nas bo zaczelam czytac raporty i o skladzie i o szkodliwosci i sie zalamalam. A to co dobre to takie drogggiiiieee! A idzie tego od groma, jak dziecie smaruje co chwile na sloncu i siebie i Lukea. No nic, zdrowie najwazniejsze....najwyzej mniej bedziemy jesc 😁 buhaha. Cos za cos, no nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry mamusie 🙂 STo lata dla nas wszystkich 🙂

Superbabo siostra dobrze radzi z tym oilanem, ja już tez pisałam tu jakiś czas temu że to tańszy odpowiednik oilatum jedynie mam radę dla Ciebie sprawdź na opakowaniu bo coś mi świta że oilan jest od 6 miesiąca dopiero, ja do kapieli miałam jakiś zwykły płyn w stylu bambino chyba i był super teraz pewnie też coś w tym stylu kupie a do smarownaia to samo bambino 🙂 i skóra zawsze była mięciuka i pachnąca zresztą do dziś nadie kremem bambino smaruje 🙂

Dodi widze ż ety już odliczas do powrotu męża, szybko minął te 2 miesiące zobaczysz 🙂

ja się biore za sprzatanie bo po południu idzimey do mojej mamy a potem do mamay męza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie, najlepsze życzenia w Dniu Matki 🙂
U mnie niewesoło, bo mąż rano poleciał na statek. Ogólnie średnio się czuję, ale strasznie od rana kuje mnie w podbrzuszu, jakby jajnik, co to może być, boję się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, najlepszego w dniu mamy :*
Dodi wspolczuje, a wydaje sie jakby Twoj maz dopiero co przyjechal!
Ja po kapieli zamierzalam uzywac zwyklej oliwki... A do kapieli kupilam kosmetyki nivea, kolezanki polecaja wiec wyprobujemy 🙂

Kurde, musze umyc glowe a krew mi z nosa leci i troche sie boje wlazic pod prysznic... maz oczywiscie jeszcze spi bo ostatnie 2 tygodnie mial ku temu niewiele okazji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie - wielkie buziaki z okazji Naszego Święta!
Bisia - alez mialas mily poranek 🙂 Az zazdroszcze...mi tu nikt nawet buziaka nie zaserwowal:/
Dodi - wspolczuje Ci tego wyjazdu, ale bedzie odliczac razem z Toba!!! A klucie ibol w okolicach jajnika to prawie zawsze wiazadla..tego ja sie juz akurat nie boje, bo nie raz zgieta od tego chodze!
Strzauka - ani mi sie waz lazic sama pod prysznic..poczekaj na meza, najwyzj pozniej troszke sie wykapiesz! Mnie tez dzis czeka mycie wlosow jakos kolo poludnia, bo wczoraj bylam w fatalnym stanie i nie dalam rady:/ Fuj...

Mialam kipic Oillatum, ale faktycznie Oillan to to samo, wiec chyba skusze sie na ten drugi tanszy...a ze wszystkie znajome probowaly od niemowlaka ten pierwszy to i drugi powinien byc ok 🙂 Kupie tez do tego ta emulsje do smarowania i zobacze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Mamusie zycze nam wszystkim wszystkiego NAJLEPSZEGO 😘
Didi wspolczuje wyjazdu meza, bo dwa miesiace to jednak sporo 😞
A ja dzisiaj zrobilam male zakupy ubrankowe na 3-6 m, dla synka na takiej charytatywnej wyprzedazy I teraz padam na nos, bo pojechalam autobusem I teraz w krzyzu mnie cos cmi. Take wycieczki to juz nie dla mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego wszystkim MAMUSIOM!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
U nas juz po dniu mamy i niby wspomnialam mezowi, ze dzisiaj polski dzien matki, ale na pewno zapomnial. A mi na dzien matki to przeciez anwet kwiatka nikt nie dal... 😞 wiec Bisia, pieknie sie maz i Franus zaprezentowli, pozazdroscic!!!
Dodi, juz suwaczek odlicza, jakos zleci,dasz rade... A te bole to , jak pisze Dorotka, pewno wiezadla, ja tez sie martwilam bolami w boku, moj gin od razu, ze to normalne. ALe z drugiej strony, kazda z nas wie najlepiej co i jak i jesli sie bardzo martwisz, to wiadomo, ostroznosci nie za wiele i do lekarza!
U nas taki straszny upal, spalam tylko w spodenkach, nie dalam rady, wiatrak n amnie wial a i tak zdychalam cala noc. Luke wlasnie instaluje klime. Bo juz dosc! Jak kiedys wspominalam, lata tutaj sa goretsze. ALe to akurat tak naprawde plus dla mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...