Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A teraz ja opowiem dzis swoją histroię paskudnego dnia, żeby nie było...
Narzekałam na ból nerki i dostałam takiego ataku bólu, że teść zawiózł mnie na pogotowie. Okazało się, że mam taki ucisk na nerkę, że pewne obszary po prostu się zablokowały i napuchły z braku mozliwości filtracji, mam tak jakby z jednej strony prawej nerki balon . Okropny ból, kto miał atak kolki nerkowej to wie jaka to jest skala bółu :/
i co mam na to poradzić? Nie można nic poradzić, trzeba się modlić aby Franek zmienił pozycje, dostałam antybiotyk i leki przeciwbólowe widzę, że mamy dziś pier... dzień
Współczuje WAm i sobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia córa utalentowana, a kto ją przygotowywał?

Bisia ja miałam kolkę nerkową i kamień i wiem jak bardzo to boli, współczuję biedaku, mam nadzieję, że leki pomogą 😞

Zrobiłam podejście do golenia i obcięcia paznokci u stóp, ale skapitulowałam 😞 We wtorek mam gina, więc muszę jutro powtórzyć próbę. Coraz poważniej zastanawiam się nad pedicurem jakimś, z masażem najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i nefrolog powiedział, że jak zacznie się robić stan zapalny na nerce to trzeba będzie szybko Franusia wyciągnąć, bo po pierwsze on w takim środowisku nie może przebywać, po drugie przedłużający się stan zapalny nerki, ucisk na nerke dla mnie może skończyć sie usunięciem nerki.
Wiecie co? Nie doszło to chyba do mnie jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika córcia ma naparwde talent, jestem pod wrażeniem rośnie wam mała gwiazdeczka 

Agadka bidulko ból zęba jest straszny do tego jak nic Ci nie pomaga na usmieżenie bólu to tym bardziej cierpisz, a opieka medyczna faktycznie straszna olali cie bo weekend-masakra

Superbabo zdrowiej nam szybko, co do forum to spróbuj na kafeterii cos znaleźć jakiś temat który ci podpasuje

MAgdaluke podjadasz w nocy?? Heh znam to :P ale teraz ujdzie Ci to płazem w końcu musisz dobrze dokarmić synka w brzuchu  a co do Elli to mamy podobnie bo obie musimy latac za anszymi pociechami mi wieczorem nogi do pupy wchodza za przeproszeniem, ale córci nie da się zamknąc w 4 ścianach ona dziecko podwórza jest uwielbia świeże powietrze od rana do wieczora biega i wymysla to na huśtawki to trampolina to kwiatki podlewa troche w baseniku się kąpie i tak w kółko

Dodi gratululuje , ale byłam pewna że się obronisz 

Bisia i gratulacje dla Ciebie podziwiam Cie bo ja tych zdań nawet po Polsku miałabym ciężko zapamiętać:P

a ja przez te upały spuchłam jak balon ale pewnie każda teraz narzeka na opuchnięte stopy-masakra do żandych butów sie nie meiszcze 😮

Wiecie co dziś szwagierka podrzuciła mi wózek ale jestem zadowolona 🤪 jest prześliczny malutki zgrabny do tego 3w1 że i nosidełko do zamontowania na ramie jutro go wypiore i bedzie juz czekał na naszego bobaska, ale mam dobry humor dzieki temu wózkowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Bisia - narazie nic sie jeszcze nie dzieje, wiec bez czarnych scenariuszy:* Antybiotyk powinien pomoc...dobrze by bylo, jakby Franio zmienil pozycje kurcze:/ Kiedy masz na jakas kontrole podjechac?

u gin za 1,5 tyg, a do nefrologa jak jutro nie zmniejszy się bół,a jak zmniejszy to we wtorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny az mi glupio, ze mnie nic nie boli... ☺️
Monia super córa!
Amelia oby jak najdluzej w tym dwupaku 😉
Madzia 😁 lunatykujesz do lodowki! ja to tylko wstaje bo pic mi sie chce ale przewaznie pamietam nawet o ktorej godzinie wstaje 😉
Czarnyloczek oby wiecej takich udanych weekendow!

a jutro powodzenia na usg!!! kilka z nas chyba ma wlasnie jutro, ja tez! i mam na 16.00 jade na 3d moze uda sie malej jakas fajna fotke strzelic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina dzięki - też lada moment dobijesz do 35 😁

Bisia
współczuję i nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki to musi być ból 😞

Dodi
ja się ogoliłam porządnie w piątek na wizytę a teraz do następnej 10go sobie daruję :P Tylko nogi co jakiś czas mężowi zlecę, a jutro spróbuję zawalczyć z paznokciami bo też już by im się przydało skrócenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka bidulko naprawde ci wspolczuje,ale cos tak przeczuwalam ze beda ci kazali czekac do jutra,tutaj w weekend z zebem nic nie zrobia-przerabana opieka dentystyczna,szkoda pisac.
Musisz jakos wytrzymac do rana,trzymam kciuki zeby choc troche popuscilo.
Bisia cos te ostatnie tygodnie ciazy ci tez nie sluza,nerki to przerabany bol mialam kiedys odmiedniczkowe zapalenie nerek rozumiem cie dobrze jaki to silny bol 😞 trzymaj sie kochana,antybiotyk i leki przeciwbolowe zaczna dzialac to bedzie lepiej.
Dodi ty tez jakas przemeczona,odpoczywaj i wyspij sie dzisiejszej nocki
Monia widzialam filmik suuuuuper-coreczka sie wam udala 🙂
Superbabeczko mam nadzieje ze juz ci przechodzi.

Ja dzisiaj dalam sie mezusiowi wyciagnac na dlugi spacerek po plazy fajnie bylo,ale nogi mi do dupy wchodza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska - spacer po plazy...mmmm...ale bym poszla 🙂

Ja tez wiem co to bol nerki:/ Tez mialam za mlodu odmiesniczkowe zapalenue nerki a pare lat temu rodzilam kamienie..brr..oby Ci Bisiu szybko przeszlo! A ja jutro tez zlece mocz, bo jakos mnie tak blokuje ciut jak sikam:/ Wypilam znow mleko z miodem i czosnkiem i licze na to, ze jutro bedzie znacznie lepiej! I brzuch tez nie bedzie pobolewal! Milej nocy Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey 🙂
Bisiu bidulo Ty, wy syjamy zawsze musicie chorować razem?? 😉 Oby po przebudzeniu było lepiej 😘
Tobie Dorotko również żeby przeziębienie minęło w ten piękny urodzinowy dzień!!! 😘
Kochana wytrwałości to Ty masz pod dostatkiem, ale życzyć nie zaszkodzi 😉 Oby te męczarnie były wynagrodzone jednym spojrzeniem Twojej córeczki która już nie długo pojawi się na świecie 😘 Duuuuużo miłości, szczęścia i siły przede wszystkim na resztę ciąży i całe macierzyństwo!!!!
STO LAT 😘 😘 😘

A ja miałam ciężką noc, bo spałam z mężem na górze a tam materac jakiś twardy i rano biodra tak mnie bolały że nie mogłam się odwrócić 🥴
Poza tym koło pierwszej burak z piętra niżej tak darł mordę że myślałam że zejdę i zabiję 🤢
Dziewczyny z wizytami czekamy na informacje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotko wszystkiego najlepszego 😘 😘 żeby już Cię te wszystkie bóle i inne nieprzyjemne sytuację opuściły! 😘

Bisia mam nadzieję, że Franek się zlitował i zmienił pozycję!

Agadka - i tu też mam nadzieję, że już zapomniałaś co to ból zęba 🥴

Monia - córa pierwsza klasa 😉 aż pozazdrościć!

Matko 🤢 mam nadzieję, że z Amelią wszystko w porządku .. czekamy na wieści!

Obudził mnie taki głód dzisiaj, że aż musiałam zjeść cokolwiek 😮 boże nigdy więcej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W nocy zabrali ja do szpitala z mega bolem glowy - nie do wytrzymania:/ Z malym jest ok, a ona dostala kroplowki i ma zostac pare dni! Dopytuje sie jezcze od czego to...czy migrena czy np.cisnienie...ale nie wiedza w sumie, bo cisnienie miala 70/50. Dobrze ze zostawiaja ja na obserwacji!

A ja chyba bede musiala wiac antybiotyk, bo odkasluje z ropa i krwia 😞 I boli brzuch..i wszystko 😞Co za swietne urodziny..hahaha:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki,

Od rana widzę kiepskie wiadomości, oby z Amelią było wszystko w porządku. No i z Bisią - nerki to nie żarty!

Superbabko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin![color=purple][/color] 🙂

Ja dziś znowu zombie... Próbuję coś sprzątać, ale senność jest po prostu silniejsza. Na razie dałam radę dokładnie wyczyścić i oszypułkować wiadro truskawek, które mi teściowa sprezentowała (niby super, ale mogła chociaż dać już czyste, ja ledwo żyję po takiej robocie).

Magdaluke twoja nocna historia z podjadaniem jest super 😁 Ja też ostatnio głodnieję na noc i muszę jeść, ciekawe jak to się odbije na wadze 🤢

Zombie życzy wszystkim Brzuszkom miłego dnia, zwłaszcza urodzinowego dnia Superbabie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Dodi - a Ty Zombie idz sie przespij, bo zaslugujesz na to 🙂
No a ja wysylam meza po ten antybiotyk, bo wiem ze nieleczone zatoki w ciazy to nie przelewki juz..wiec wezme mimo, ze nie chcialam 😞 Dzis Helenka sie tak smiesznie wierci w brzuchu..bezbolesnie, ale brzuch caly sie tak smiesznie rusza:P A maz robi wielkie oczy, ze to wyglada jak w tych filmah o obcych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...