Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe Strzauka, tra tatata pol michy smietany 😜 nie za dobrze Ci? 🙂 😉
Dodi, az nie moge uwierzyc, ze juz minal miesiac, czas normalnie przyspieszyl.
A ja nie mam smoczkow, bo Elli nakupialm niepotrzebnie. Jak sie nie da bez, to sie podskoczy do sklepu. W ogole, jak juz tu wiele razy wspominalam, nalezaloby sie zorganizowac i w koncu cos dla synka przygotowac na wielkie przybycie 🙃. Akinimod, no to milego dokupowywania, frajda tak, pamietam jak to fajnie bylo 🙂. I ja to nie wiem w sumie jak w PL, ale ogolnie zawsze taniej w necie, no chyba, ze sa super promocje, to wtedy czemu nie.
Wzielam sie za sprzatanie i juz sie czuje urobiona, a zmywara zmywa, pralka pierze, wiec co ja narzekam? No ale....jeszcze obiad trzeba zrobic, a pomyslu i CHECI brak.
Dorotka, tak niefajnie, ze dzien nie jest super specjalny. Powinien byc. I torcik tez powinien byc. Buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
d- brycz a to jest zagrożenie, że taka torbiel może peknąć? Bedziesz wiedziała jakby co kiedy to się stanie?

tak moze peknac i przy tym czuje sie taki atak ostrego bolu brzucha. tak mnie lekarz ostrzegal

misiek tak sie wystraszyl, ze nawet jednej najlzejszej siatki z zakupami nie moglam niesc 😉
i naprawde mam bardzo uwazac
dziewczyny sliczne zdjecia w awatarkach i super, ze dzieciaczki tak ladnie rosna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz to uwazaj teraz na siebie i oszczedzaj sie,lepiej dmuchac na zimne-a napewno wszystko bedzie dobrze 🙂
Ja wlasnie ogladam one born every minute i sie przerazam kurcze jak niektore laski maja przerabane 🥴
Chyba sobie daruje niepotrzebny stres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja spać nie mogę chyba się zaczną od nowa noce bezsenne nie mogę leżeć na żadnym boku ani lewym ani prawym bo mnie zgaga okropnie męczy na plecach długo nie poleze bo mnie kręgosłup boli dzisiaj po południu bardzo źle się czułam tak mnie brzuch bolał i glowa że zasnelam na 2 godziny i teraz nie chce mi się spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi ja zasypaim od ok tygodnia ok 1 30 w nocy niewiem cos mi sie poprzestawialo eheh
Ten brzuch dalej cie pobolewa? Moze sie cos rozciaga.
Ja ostatnio pępka nie czuje jest caly zdretwialy,i skora wokol niego-dziwne uczucie.
Pisalam wczesniej do Agadki,ale chyba biedna spi,mam nadzieje ze wszystko u niej dobrze i wkoncu odsypia te ostatnie nieprzespane noce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie brzuch dzis boli:/ Chyba w srode podjade do ginki dla spokoju..
A z tym antybiotykiem to oszalalam i miotam sie jak w klatce! Kiedy mam rozpoznac czy juz czas na niego czy jeszcze czekac? 😞 Goraczki nie mam, mialam 3dni stan posgoraczkowy..nos dalej zatkany i zaczynam odkaslywac ta wydzielina...z nosa troszke chyba ropy..ale to i przy zwyklym wieusowym jest:/ I jak tu byc madrym? Czy mam brac czy nadal czekac? 😞Pojechalabym do internisty, ale tez szkoda mi wstawac z lozka..zwariuje!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nienawidze samej musiec podjac decyzje;( Ja nie wiem czy to juz..aaaa! Zwariuje juz chyba i zaczne wyc ze zlosci i bezsilnosci:,( I jeszcze brzuch pobolewa i strach dalej z tym lozyskiem i porodem...chyba psycha siada na calego:,(
I ta 4nula sie stresuje, bo od rana 23.06. Nie daje znaku...nawet bez tel to choc na forum wpadla albo na gg 😞 Za duzo jak na mnie wszystkiego...i miotam sie jak ptak w klatce:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana..tylko internistka jedna mowi, zebym poczekala - ale to porada internetowa, a ta co byla - jak bedxie zielona wydzielina to tak..a ja nie wiem jaka mam wydzieline:/ W koncu katar silny mialam w tej ciazy 3 razy i nigdy antybiotyku nie bralam..i tez byla ropa:/ A boje sie, ze antybiotyk mnie oslabi dodatkowo lub grzyba spowoduje..i wez tu badz madry! Zwlaszcza, ze gardlo juz raczej nie boli, temperatury nie mam...tylko ten katar. Walne sobie dzis w glowe!

A spac tez przez to wszystko nie moge! A w ogole to pomleku z miodem i czosnkiem to czuje sie jak nawalona i odlatuje w sen..dziwne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff...spac juz nie moge:/
Postanowilam jechac do internisty, bo jeszcze oko mnie zaczelo bolec i chyba opryszczka w nosie sie robi:/ Poza tym kiepsko sie czuje...niech mnie jeszcze inny lekarz obejrzy i ostatecznie zdecyduje jaki antybiotyk dawac, a moze i na oko cos da:/ mam wizyte na 10.30 do jakiegos faceta 🙂
Oziebilo sie u nas na maxa..ale i tak wole taka pogode niz upal 🙂 Milego dnia Mamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jade, jade..moze slabszy antybiotyk chociaz da! Jestem przyglucha i tak slaba, ze ledwo stoje 😞 Pewnie i choroba i pogoda daja sie we znaki...
Co do wanienki..Loczku obojetne gdzie kupisz, no niedrogie sa! Jedno co zasugeruje (info od znajomych), zeby brac najwieksza jaka jest...dziecko szybko wyrasta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

Słuchajcie mam pytanie, bo chyba bardziej się orientujecie jak działa allegro - niechcący kliknęła mi się kilka razy jedna aukcja i teraz zamiast 1 pary butów mam 5 😮 - jak to skasować, żeby zamówić tylko 1??? I jeszcze jak to zrobić, żeby zamówić o jednego sprzedawcy np. 2 pary butów za jedną przesyłką? Proszę pomóżcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - o przesylce po prostu napisz do sprzedawcy, ze kupilas 2 pary i prosisz o wysylke 1 paczka..a jak placisz za to to zaznacz obydwie pary do zaplaty i dalej, a tam wybierasz jedna oplate tylko i juz...Co do tych paru par to zalezy czy kluknelas juz ostatecznie w kup teraz?! Bo jesli tak to jolera kiepsko chyba i musisz rozmawiac ze sprzedawca albo allegro - bo to chyba znaczy, ze kupilas te 5 par i trzeba by to jakos odkrecic...masz w kupionych w zakladce ze 5par?!:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to kupię w jakimś dziecięcym. Dzięki 😉

Dodi jeśli wcisnęło Ci się te pięć par zanim Cię zalogowało to nic nie szkodzi, jeśli jednak na swoim koncie w zakładce kupione masz wyświetlone pięć par to już gorzej. Musisz poczytać regulamin sprzedawcy, bo zazwyczaj tam jest wszystko opisane tak jak i koszt przesyłki niezależnie od ilości kupionych przedmiotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...