Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejo ja nie spie tez 🙂 weszlam was poczytac co tam naskrobalyscie od popoludnia 🙂
Pampinko nie denerwuj sie napewno zaraz przyjedzie,moze cos go zatrzymalo.
Magdaluke uwazaj tam bo co chwilke sie gdzies uderzysz a i burzy nie zazdroszcze a u was to moga byc niezle burze z tego co slyszalam 🥴
Superbabeczko spisz? Fajne te ciuszki wyszukujesz na tym allegro 😉

Ja zaszalalam na zakupach dokupilam troche rzeczy dla dzidzi,ale kurcze jakos bronie sie przed kupywaniem rozowych ubranek,a takie fajne sa 🙂 bo do konca niewiem czy napewno bedzie dziewczynka-wy to mocie extra potwierdzone na 100% 😆
No u mnie palnowany naturalny porod,ale tak jak Magda mowi nigdy nic nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Superbabeczko u mnie jutro plany takie:
Rano leniuchowanie 🙂 pozniej maz chce gdzies pojechac zdjecia porobic jak oczywiscie bedzie sloneczko bo u nas to nigdy niewiadomo eheh
A wieczorem mam isc na wieczor panienski 😜 chociaz niewiem w sumie po co tam pojde,chyba patrzec jak dciewczyny sie bawia 🙃
Tak na serio to pojde na jakas godzinke dam prezent cos przekasze 😉pogadam i spadam do domku. One i tak pozniej na miasto ida sie zabawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka - nakop dziadowi! Takie te chlopy sa..malo myslace czasem;/
Aguska - fajny dzien sie zapowiada 🙂 Fotki to rozumiem brzuszkowe? Zazdroszcze, bo ja juz nie bede wychodzic..trudno...zrobimy sobie ladne juz razem z Helenka - rodzinne 🙂 A na wieczor panienski to koniecznie - choc na chwilke!!!

A ja mezowi wyslalam pare ciuszkow co mi dwie podobaly + 3 mega paki..o dziwo dyzo mu przypadlo do gustu! Teraz tylko musze sie sama zastanowic co wybrac, zeby nie przegiac paly! 🙂 Ale sie obsmislam..bo maz ma teraz traume - tak go przerazily te niektore laleczki, co udaja niemowlaki w tych aukcjach! Stwierdzil, ze kosznary senne bedzie mial i nie mogl skupic sie na ciuchach..fakt - niektore te laleczki zaplakane z nega skrzywionymi buziami:/

Ide podobijac komary, bo wlecialy..ale wez w ten upal zamknij okno..nie da rady! No i ciagle licze na usniecie przy ksiazce:P Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko mezulek kupil sobie lustrzanke i szaleje teraz eheh no i wlasnie wymyslil ze zrobimy moze jakies ciazowe fotki w plenerze 😉 zobaczymy co mu z tego wyjdzie eheh dopiero chlopina sie uczy 😜,ale widze ze ma do tego smykalke 🙂
Niektore te bobasy to serio niezle ehheh wcale sie nie zdziwie jak sie mu przysnia heh
Mam nadzieje ze juz zasypiasz przy ksiazeczce 🙂slodkich snow
Ja juz tez sie klade bo coraz wiekszy nocny marek sie ze mnie robi 😮
Dobrej nocki buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocil ten twoj kamil? chyba tak bo zniknelas

superbaba jeszcze nie spisz:p czytasz albo kupujesz dalej? ta jedna lalka na serio przerazajaca maiha kiedys wkleila link do takiej aukcji musialam to az wylaczyc bo jak nieboszczyk

aguska fajnie masz moj to robi tak zdjecia ze nawet nie spojrzy co widac i albo nie mam glowy albo nie widac gdzie jestesmy np big bena mam tylko do miejsca gdzie zaczyna sie zegar hahah taki z niego fotograf wole sobie juz sama robic....

ja jutro ostatnie bejbisiowe pranie i prasowanie 😁 jupi jezu juz znowu jest sobota dopiero co byla 🤪

rano ostatnia tabletka i koniec antybiotyku 😆 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Miałam nie zaglądać przez weekend bo w sumie mam gości, ale że jeszcze śpią to miałam szanse nadrobić 🙂
Ja się chyba uzależniłam od Was dziewczyny 😉 W nocy mi się śniło że nasza koleżanka Strzauka urodziła ale uwaga pięcioraczki 😜 sen był tak realny że rano jak się obudziłam to się zastanawiałam czy mi się to śniło 🙂 Ale Strzauko mam nadzieje ze jednak jeszcze nie rodzisz 🙂

Wczoraj wróciłam do domku od mamy i ledwo zdążyłam wejść do domu zaraz mój teść przyjechał mnie odwiedzić dosłownie pół roku go nie widziałam, bo ma taką prace 🙂 Zrobił nam niespodziankę tym bardziej że miał dopiero przyjechać w grudniu czyli możemy spokojnie robić chrzciny w tym roku 🙂 Ale biedaczek był tak zmęczony podróżą, że po godzinie rozmowy usną 🤪 śmiać mi się trochę chciało, ale nie budziłam....obudził się dopiero jak mąż wrócił 😮 także wizyta troszkę inna niż wszystkie 😜 No a później przyjechała moja kuzynka z mężem no i troszkę inny weekend się szykuje niż zawsze 🙂 🙂 tym bardziej że worki ciuszków przywieźli to mam co oglądać 🙃

Co do porodów to ostatnio się dowiedziałam że na 70 % cc ale mam się swojego lekarza zapytać więc w poniedziałek mam wizytę to zapytam 🙂
Suuperbabo - Chyba milionerką jesteś ciągle coś zamawiasz, ja dopiero jutro bd zamawiała ale aż się boje ile mi wyjdzie 😁 z wstępnych obliczeń wychodzi ok 400- 500zł 🤪 oby mi się jeszcze nic nie spodobało dodatkowo... 😜
Megi - ale długo Cie trzymają w tym szpitalu.
Nirmala - to masz przeboje z tym zębem nie słyszałam nigdy, że tak może być ząb powiązany że aż z nosa będzie krew szła.
Magdaluke - Uważaj na siebie. A Elli nic się nie stanie jak raz posiedzicie w domku wiem że pewnie serce się kraja, ale też już musisz myśleć o sobie...Tym bardziej że u Was tak gorąco..
Aguśka , Magdaluke , Monia i Agadaka - wy rodziliście naturalnie więc może orientujecie się bardziej jak to wygląda z tym czopem śluzowym bo jakiś czas temu się dowiedziałam że on potrafi wypaść wcześniej. Jak to było u Was ? I czy jak wypada to czy od razu wiadomo ,że on to on ?
Pampinka - pewnie przesadzasz z tym ,że jesteś gruba !! I nie myśl o dietach tak jak Dodi pisze najlepszą dietą jest karmienie piersią 🙂 więc ciesz się ostatnimi tygodniami jak możesz wcinać smakołyki i nie żałuj 🙂
Magdada- no w końcu w dobrym humorze 🙂 Odpoczywaj ile możesz 🙂 w końcu za kilka tygodni już nie będzie to takie proste 🙂
Maiha - też odpocznij troszkę tym bardziej że pogoda trochę nie za bardzo do latania, ale rozumiem ciężko dziecku to przetłumaczyć 😜
Miłego weekendu jak mi się uda to będę zaglądała bo już żyć bez Was nie mogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziak 🙂
Ja tez uzalezniona...:P Ja na chwilke, bo koty i maz niechcecy obudzili..tzn.koty specjalnie na zarcie a naz przy okazji 🙂 Ale lece sprobowac spac dalej, bo usnelam po 3:/ Godzine wylam, bo cma olbrzymia wpadla i co chwila pojawiala sie i znikala..a maz nie mogl jej dorwac! A ja mam chyba jakas fobiie z tymi olbrzymimi cmami, bo az sie dre jak lata i nie poloze sie dopoki to cos jest w domu:/
Do uslyszonka potem Brzuchatki i uwazajcie, bo dzis meeegaaa upal!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez lubie robic zdjecia ale sama sobie to nie radocha 🥴 wole dziewczynkom 😉 dzis urodzinki mojej najstarszej chrzesniaczki boze juz 8 lat!!! a tak niedawno nagrywalam jak probuje kwiatka danonkiem karmic 😁
Pampinka bo to tak jest! jak sie nie odzywa to napewno mu sie cos stalo no nie? nasza wyobraznia nie zna granic 🙃
Magdaluke moze z tego wszystkiego najlepsze, ze powietrze sie oczyscilo co i upal zelzal?
Suuperbaba w nowym domu musicie koniecznie takie siatki w okna wstawic! u nas mamy i nic nie wlatuje! naprawde polecam
a i 4nula fajni goscie 🙂 super z ubrankami ja uwielbiam ogladac i nawet prac i prasowa i segregowac! ha ha jeszcze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
Agadka ale sie usmialam jak pisalas o tych fotkach heheh musisz miec niezly ubaw z twoim mezem 😁
Megi oklask dla ciebie za 35 tydz 😉 ja juz tez chce 35 🙂 teraz to juz i za 3 tyg mozesz urodzidz ja moja Amelke wlasnie w 38 tyg urodzilam 😜
4nula fajnie tak przegladac ubranka segregowac,prac ukladac uwielbiam to 🙂 a co do czopa to roznie bywa ja np nic nie zauwazylam zeby mi czop odszedl, zaczely sie skurcze i pozniej dopiero jak polozna mnie badala juz w szpitalu to zaczelo cos odchodzic podbarwione krwia.
Mojej kolezance np juz 3 dni przed porodem zaczal ten czop odchodzic taki gesty podbarwiony krwia tez, i dopiero po tych 3 dniach zaczely sie skurcze i urodzila.
Takze roznie to bywa. Tak samo z wodami plodowymi mi nie odeszly dopiero w szpitalu mi przebili pecherz zeby przyspieszyc porod 😉
Superbabeczko odsypiaj bo ty to nocny marek 😜

A ja zadowolona bo udalo mi sie kupic na gumtree lozeczko extra z materacem nie uzywanym i tylko za 50f jupiii
Popoludniu jade po niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! 😎

Aguśka i Suuperbaba fajnie macie że mężowie lubią zdjęcia cykać bo mój to nie bardzo i przeważnie muszę się prosić o fotki.
Suuperbabeczko domek świetny.
4nula fajni tacy goście, a ciuszki dla maluszków są super i też mogłabym non stop oglądać.
Magdaluke uważaj na siebie, burz też nie lubię szczególnie jak sama w domu jestem.

Ja znów sama bo odwiozłam męża na lotnisko, miałam wieczorem jechać do kumpeli na wieczór panieński ale nie dam rady (smutno mi z tego powodu 😞 ) bo cosik ostatnio mam coraz częstsze ataki bólu brzucha, dziś jak wracałam z lotniska to było oki ale już po przyjeździe nie było tak fajnie gdyż znów mnie złapał ból w dole brzucha i tak jakby prawy jajnik też bolał więc musiałam się położyć. Ale jest i promyk radości - po południu może brat mnie odwiedzi i zostanie na kilka dni żeby mi dotrzymać towarzystwa. W pierwszej wersji braciszek miał mnie zabrać do rodziców ale stwierdziłam że nie ma sensu bo w poniedziałek i tak musiałabym przyjechać bo muszę zrobić badania na czwartkową wizytę, a jak dalej mnie tak będzie boleć to nie będę czekać do czwartku tylko we wtorek pojadę do gina. Coś ostatnio coraz gorzej się czuję i mam przez to wszystko doła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach .. wrócił ale nawet się słowem do niego nie odzywam .. musiał dłużej zostać i po prostu od 22 do 1 nie miał czasu napisać, że dłużej musi zostać palant 😠 szkoda mi nawet słów na niego!

Gaja - super by było jakby brat przyjechał na kilka dni zawsze to jakaś rozrywka 🙂

Dorotko - jeny ja też nie zasnę jak coś dużego mi lata po mieszkaniu a u mnie pod balkonem drzewa i mi te wszystkie owady wpadają do domu 🥴 fuj !

Wstałam i jestem teraz ja jak zombi z Dodi na mnie przeszło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
D-brycz to fajny dzien ci sie zapowiada urodzinki 🙂 idziesz na jakies party do chrzesnicy?

no idziemy oczywiscie tylko popoludniu bo wczesniej impreza dziecieca 🙂 wczoraj na spacerku jej prezent kupilam taka mala encyklopedie dla dociekliwych i na dlugo jej sie przyda bo i takie typowo szkolne rzeczy tam tez sa np informacje historyczne itp i zeby nie bylo, ze sam naukowy prezent to i taka ksiazeczke ze zgadywankami i takie cos ze sa opaski do wlosow i bransoletki i to mozna wykleic takimi kamyczkami tak jak sie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No super prezencik D-brycz moja mala ma 7 lat i napewno by sie jej taki prezent podobal 🙂
Pampinko ci nasi mezowie czasem zapracowani to na nic czasu nie maja,ale kurcze powinien dac ci znac ze wroci tak pozno a ty biedaczko sie tak martwilas 🤨
No moze nastepnym razem pomysli zeby cie nie stresowac
Moj to tel przy dupie nosi caly czas,jak dzwonie to zaraz odbiera tym bardziej ze jakby cos sie dzialo to nie mam tu nikogo za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Hej mamuski
Agadka ale sie usmialam jak pisalas o tych fotkach heheh musisz miec niezly ubaw z twoim mezem 😁.


najlepsze jest to ze on uwaza ze ona sa super takie artystyczne 🤨 no tylko artysta robi zdjecie bez glowy :P

fajnie z tym lozeczkiem my tak nasza kolysko-lozeczko kupilismy w bardzo dobrym stanie 🙂

dbrycz napewno jej sie spodoba 🙂

anula co do czopu to tak jak pisalam u mnie to tak szybko poszlo z calym porodem ze nawet czop wylecial jak juz sie skurcze zaczely a wody przebijali mi w szpitalu jak agusce
wydaje mi sie ze to najczesciej przy siusianiu sie dzieje wiec trzeba patrzec czy cos tam plywa i jak sie podcierasz :P ja i tak ciagle patrze jakas schize mam na tym punkcie
bedziesz wiedziec ze on to on :P jest na rozowy zabarwiony albo troche krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - swietny fotograf...artyzm teraz w modzie! Hihihi...zab nie boli juz? Bo jakby zaczal to ta druga dentystka (okazuje sie, ze jest chirurgiem) doradza w razie co ponowne rvg komputerowe (bezpiecniejsze niz rtg), zeby nie dochodzilo do jakis ekstrakcji czy jak im tam:P No ale jak przedzlo po antybiotyku to mowi ze nie masz sie czym martwic (btw.dodala ze bezpieczny lek bierzesz 😉)
D-brycz - fajowy prezent, lubie takie i tez ostatnio stram sie kupiwac takie madrzejrze..moj chrzesniak skonczyl 8 lat w styczniu 🙂 Ale fajowo, ze ta opaske dokupilas...super, ze mozna samemu ja poobklejac itp...tez lubie takie:P Co do siatek w oknach to pewnie gdzie sie da to zrobimy, ale w salonie mamy takie okno 4 metrowe rozsuwane i tam hyba nie bardzo...no nic..bede sie martwic potem! Kiedys nie mialam takiej schizy, ale teraz to normalna fobia: dre sie i rycze i chowam pod koldra:P
Pampinka - masz racje, nie odzywaj sie i niech sie ogarnie next time...a moze mogla rodzic albo cokolwiek a ten co?! A ja chwilowo do swojego sie nie odzywam, bo czyms mnie tam zdenerwowal i on nie umie sie zamknac, by dalej nie ciagnac i nie denerwowac tylko jedzie dalej..i doprowadzil mnie znow do darcia sie i ryku! O nieee..nie bedzie mnie i jelenki tak wyprowadzal z rownowagi! Milcze!
Gajeczko - martwisz mnie tym, ze gorzej sie co i raz czujesz 😞 Widze ze dolaczylas do grona brzuszkow z bolami itp! Poleguj sobie wiecej, pobierz nospe...i nie podrozuj jednak za duzo, bonasze drogi mocno trzesace sa a macica nie lubi tego 😞 Ciesze sie, ze brat pobedzie z Toba..zawsze to bezpieczniej dla Ciebie, a do tego wsparcie i towarzytwo:* A jakbys b.zle sie czula to wedruj do gina szybciej niz w czw!!!
Aguska - byla sesja w lesie? 🙂 W razie co czekamy na efekty!!! Wyspalas sie troszko? Ja juz tak...ale najchetniej przespalabym caly dzien takiego upalu, tylko ze mi nie idzie 😞

Wczoraj mialam niezly dzisn, a dzis juz do dupy:/ Jakos mi niedobrze jezt, slabawo, maz zdenerwowal..no o tak byle jak:/ Kumpela jeszcze napisala, ze wlasnie dolaczyla do grona lezacych w 29tc, bo miala w nocy tak napiety brzuch i twardy az sie przerazila i szpital odwiedzila..miala skurcze:/ Wiec leki i lezenie! Musimy na siebie uwazac Kochane!
A Loczek to gdzie? Mam nadz.ze wypoczywa u mamy 🙂 Bisiak tez chyba polegiwal...a Amelka chyba wyjdzie w poniedzialek! Ale za to: zdala sesje wiec jest hapi!
Ide po antybiotyk, bo meza nie poprosze..taka bede! O! I zalegam spowrotem...pewnie znow cos na kompie poogladam:/ Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Potwierdzone - braciszek przyjedzie wieczorem do mnie na kilka dni 🙂. On sobie odpocznie po ostatnich stresach związanych z maturą i egzaminem zawodowym, a ja choć przez kilka dni będę mieć towarzystwo 🙂. Dla niego to ostatnie dni laby bo potem musi myśleć o jakiejś pracy i studiach, ale najpierw trzeba się odstresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska moze do st. cyrusa 😁 zapraszam sliczna plaza 😁
i wyjatkowo cieplutko dzis z jakies 17 18 stopni bedzie i nawet sloneczko od czasu do czasu wychodzi 😁

superbaba nie boli fajnie jest 😎 czyli co proponuje zeby tego teraz nie robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...