Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jejku antybiotyk na to bierzesz?

jest u was tez tak ze ona bierze ten mocz zamacza jakies cos tam i jak cos wyjdzie to wysyla dalej??

bo mnie to ciekawi ze jej wyszlo ze krew i bialko a jak wyslala do wynik wyszedl ze wszystko ok?! o co chodzi?! powiedziala ze nie ma sie o co martwic wiec sie nie matwilam az do teraz haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak 6 dniowy antybiotyk. 🥴
Hm .. u mnie niczego się nie moczy .. pielęgniarki po prostu przyjmują mocz i później to już nie wiem co się z nim dzieje .. pewnie gdzieś wysyłają .. albo gdzieś w szpitalu jest jakieś laboratorium gdzie się bada mocz .. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez na szybko sprawdzaja na obecnosc cukru , bialka, krwi i moze czegos jeszcze, i chyba rzeczywiscie "mocza". No to sa wskazniki, ktore odpowiednio reaguja i tyle. I wynik znam od razu. A jakby cos nie tak, to wtedy pewno na calkowita analize moczu, ale nie wiem, bo zawsze ok wychodzi. Na poczatku to byl posiew i chyba pod koniec tez.
A co do bialka, to jak Dorotka pisze, moze byc infekcja a moze byc zatrucie , stan przedrzucawkowy jakos tak, no ale to z wysokim cisnieniem idzie w parze. I nie ma co od razu zakladac. Juz kiedys pisalam, kolezanka miala w pierwszej ciazy ten stan przedrzucawkowy, to i teraz monitoruja w drugiej ( ale ona ma do zrzucenia z 80 kg, albo i wiecej, a to tez sie przyczynia), no i wiem, ze ona robi "kolekcje" dwudniowa moczu, wlasnie na okreslnie poziomu bialka w moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, doczytalam, ze jednak zawsze jest podwyzszone cisnienie. WIec spokojnie. Ogolnie tu chyba najlepiej opisane, tylko po ang , po polsku nie moglam na szybko dobrego artykulu znalezc
http://www.webmd.com/baby/guide/preeclampsia-eclampsia
o , znalazlam na brzuszku 😜
http://brzuszek.net/wiadomosci/stan_przedrzucawkowy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko , jaka burza byla, strachhhh. I nerwy od razu bo ja nie lubie takich akcji. No ale, z tego wszytskiego jak ofiara przyrznelam glowa w lodowce...podnioslam glowe jak jeszcze w lodowce byla...pokazaly sie gwiazdy, i lzy pociekly. I siedze oszolomiona i guz jest. No co za wieczor.
Wolalabym siedziec na allegro i kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie spia?:/ Wiecie co? Mam wielka pilke przed soba..powaga! Maz sie ze mnie chichra, ja sie dziwnie czuje..smieszne to troche..i gdyby jeszcze tak okropnie ta skora nie swedziala! Na jutro plan nudow...i lozko - same nowosci u mnie!:P Ratunku...opowiadajcie mi co fajnego porabiacie w te upaly 🙂 Pampinka - mam nadzieje, ze polegujesz? 🙂 Milej nicy Brzuchole..moze jakos powoli usne, bo wzielam ksiazke, a ta mnie usypia 🙂 Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...