Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agadka - jak pieknie i nie za goraco to sio na spacer 🙂 Tak..obydwie mowia, ze jak nie boli, antybiotyk pomogl itp o poczekac i zrobic po porodzie 🙂

A ja znow na allegro...:/Licytuje juz z 6 ubranek...dobrze, ze uzywane to nie tak drogo! Ale mimo wszystko...tyle mi sie podoba i tyle wydaje mi sie, ze sie przyda: spodenki czy sukienka czy bluza..cholera:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
superbaba dziekuje ci bardzo tak chyba zrobie ale poczekam jeszcze z tydzien czy mnie nie zacznie znow bolec bez antybiotyku

znam to tez mi sie duzo rzeczy podoba wiec kupuje 😁 haha a co tam niech maja nasze pociechy sliczne ciuszki i inne rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
No z tym czopem- moj odszedl rano, znaczy sie zaczal odchodzic, to taka jkaby to okreslic, sluzo -galareto- krwista (ale nie bardzo) masa....troche bleee. No i skurcze byly rozne w ciagu dnia i wieczorem juz umieralam i pojechalismy do szpitala i na drugi dzien w poludnie pojawila sie Ella 🙂 Tak wiec roznie z tym czopem. Ale jedno pewne, ja sie pojawi to chyab w przeciagu paru dni powinien rozpoczac sie porod, bo wiem, ze czasami to schodzi pare dni, a czasmai, jak napisaly dziewczyny, w szpitalu. Wody tez mi przebijali w szpitalu. A dzisiaj odeszly wody kolezance i jest na porodowce 🙂
Gaja, fajnie, ze bedziesz miala doborowe towrzystwo braciszka, samotnosc jest okropna. I mam nadzieje, ze epiej sie poczujesz. 4nula, milego weekendu z rodzinka i wypoczywaj.
Aguska, udanej sesji, pokaz koniecznie jakie efekty.
Agadka,moja tesciowa tak robie zdjecia, nawet slynie z tego, ze obcina glowy, hehe. Moj tez taki fotograf, ze mi ladnego zdjecia nie zrobi.....
Dorotka, ja to takie cmy przynosze z praniem, jesli susze na zewnatrz...i skladam a tam takie poteory wyskakauja 🤪. Tez nie lubie. Aoskiteiry w oknach to kup koniecznie, problemy sie skoncza.
Pampkina, tez bym byla zdenerwowana, bo ja to panikara straszna, jesli chodzi o takie historie. Ciekawe czy Twoj Kamil sie chociaz zreflektowal nad tym, co przezylas...
D-Brycz, kwiatka danonkiem, hehehehe. Dzieci rosna szybkoooo. A taka ksiazka super prezent. Ja Elli tez kupuje duzo ksiazek a jeszcze dwoch latek nie ma. Wszedzie sa pod reka, bo mala uwielbia a ja popieram. Wrzuca wam pare zjec z pokoiku dzieci, tylko teraz musze sie zabrac za "przerobki, poki co mam tylko komode malego....
My dzis gdzies sobie jedziemy,moze kino.
Milego dnia kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze sie bycze, wrzucam zdjeci ana kompa, to zaraz cos wstawie. ALe wiecie, pokoj dwulatka, to juz taki mega zagracony, hehe. WIec pieknie poukladane to tam nie jest 😜
A po bu8rzy wczoraj to balagan,Luke wlasnie sprzata , galezie, wszystko latalo, i nawet ciezka drewniana lawke wywalilo do gory nogami. ALe przynajmnije prad jest bo w siostra Lukea w duzym miescie ciagle nie ma. A i ponoc u nas pol powiatu nie ma, tym razem nam sie udalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Az taka burza i wiatr?!?! Ja pierdziu...ale bym sie bala 😞 U nas tak goraco, ze zdechnac mozna..ponoc w mieszkaniu i tak nie jest tak zle:/ Slonce niby zaszlo, ale duchota okropna...okna pootwierane, wiatrak wlaczony! A najgorsze, ze taka pogode zapowiadaja juz teraz ciagle...ja sie nie ogarne w tym szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No taka burza....dobrze, ze tornada nei bylo...
Wrzucilam foty pokoiku. Ale tak na nie patrze i wyglada na mega bajzel...no ale tak to jest, zbiera sie. A w sumie sprzatmy codziennie prawie, hehe.A na bujanym fotelu sypiaja koty, wiec musz ezaczac oduczac czorty dwa.
Ok zbieramy sie mamusie. Mielgo dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

A ja właśnie wyszłam z basenu bo wylegiwałam się w nim na ogrodzie i pływałam w kółko :P - chyba bez niego bym się ugotowała 🙂 do tego mąż właśnie pojechał mi bo 2 lody Twister :P
Marcie chyba też się podoba pływanie, bo tak fajnie nóżki na boki wyciągała 🙂

Teraz na chwilę koniec przyjemności - właśnie zabieram się za sprzątanie 🙂 tzn odkurzę pokój bo remont łazienki ku końcowi i ekipa zakończyła roboty, więc nie będzie się tragicznie kurzyć 🙂 więc kafelki ściany sufit i rurki są teraz tylko mąż musi wszytko podłączyć i będzie święty spokój hehehe 🙂 przynajmniej z łazienką bo następny pokoik Marty z naszą sypialnią...

Wpadłam tylko na chwilkę jutro Was doczytam jak będę kiblować sama w domku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze kazdy dzis wypoczywa 🙂 ja caly dzien sprzatam a konca nie widac moj maz wrocil z pracy i zasnol nad talerzem 🤪 a chcialam go troche wykorzystac....oczywiscie do sprzatania nic innego haha 😎

fajnie wkoncu slonce widziec chyba pojde na spacer jednak myslalam ze pojdziemy wszyscy ale ten padl i az szkoda go budzic nawet meczy dzis nie ma zeby byla wymowka do pobudki heh

zrobilam sobie wlasnie zdjecie i dla porownania dalam wczesniejsze w brzuszkach jest :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobity - gdzie Was wszystkie wywialo?!?! Ja dzis juz z nudow padne:/ Pare rzeczy kupilam, maz mnie wyklnie, mialam na obiad pyszna kaszanke z grilla, gorac dalej koszmarny...A w ogole to nie panikuje, ale kurde sama sie zastanawiam czy tak moze byc! Czy Wasze brzuchy tez sa takie napiete? Twardawe? Zwlaszcza jak stoje to juz mocno..nie boli, ale stresuje sie czy to nie napieta macica czy tylko brzuch rosnie, bo dziecko przybiera na wadze...i wtedy to trudno o miekki brzuch raczej 🙂 Nie chce meczyc ginki w weekend, zwlaszcza ze w srode byl podobny i mowila, ze macica ciut napieta ale tak moze byc, ale ze tez mala mama a spore dziecko..no ale dzis juz sie zestresowalam troszko! Napiszcie jak u Was..u mnie to taka twarda pilka normalnie:/

Spac sie nie chce..i co tu robic?! W te upaly nawet glodna zbytnio nie jestem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja.

🤢Nie dawno wróciliśmy ze zlotu VAG i padam na twarz 🤢 Jechaliśmy w piątkę w jednym aucie w tym poltoraroczne dziecko, na szczęście była klima. Tylko po 40minutach jazdy miednicy mnie tak bolała że szok 😲 Potem zajmowała się mała bo rodzice bardziej na lans przyjechali. A był taki skwarze że padalam po chwili. Jakbym wiedziała że tak będzie to bym nie jechała 🥴
Dorotko dodam do obserwowanych 😉 😘 Mi napinacze się brzuch tak z trzy razy dziennie i takie mało komfortowe to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze Loczku..staram sie nie panikowac 🙂
Sa takie miejsca, ale wcale nie tak latwo tam cos dostac...szybko wykupuja to co lepsze:/ No nic...moze kiedys sie uda taki sprawic 🙂 Ale mnie maz wnerwia...aaaa...az mam wkurwa na noc:/ On uparty, ja uparta i przepychamy sie o pierdoly..a on nie odpuszcza, mimo ze nie powinnam sie denerwowac! Grrr...i juz sie znow darlam i zla jestem:/ Super tak na noc!
Kurcze...w ogole nie jestem glodna wieczorami...dziwne to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo ludzie wiedzą co dobre 😉 Dorotko jak nie chcesz by Hela Cię skopal to się nie denerwuje 😘
A ja lekko spanikowalam 🤔 Siedzialam na łóżku i nagle zrobiło mi się mokro 😮 Poszłam na siku skończyłam i mimo woli dalej lecialo.. idę do pokoju, zatrzymała się i nagle czuje jak mi wkładkę zalało 😲 Mąż już że do szpitala mnie wiezie ale kazałam mu iść spać to poszedł. Za to ją spanikowalam bo brzuch mnie zaczął pobolewac jak na okres 🤨
Chyba rano kupię sobie paski na sprawdzanie wód..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dopiero wrocilismy z "dzieciecej" imprezy 😮 dzieci padly umordowane a gorzala sie lala oczywiscie! i maz ma ze mna za dobrze bo o kierowce martwic sie nie musi!
mala z prezentu zadowolona a ja padnieta 😞 wlasnie tak brzuch mi stwardnial ze az troche boli i mam wrazenie ze zaraz pekne!
ale tak ogolnie to wieczorami robi sie taki twardawy, to raczej normalne
Czarnyloczek wez nie rodz jeszcze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie zdenerwowalam Loczkiem!!! Kup Kochana jutro te paski, a jakby bolalo itp to jedz do szpitala w razie co...trzymam kciuki, by to byla jakas pierdola uplawowa:*
D-brycz - fajnie, ze imprezka udana 🙂 Ale niedlugo to niech lepiej Twoj maz bedzie na bacznosci a nie na rauszu 😜

Ja ogladam cos, bo nie moge spac...o brzuchu staram sie nie myslec, by nerwow nie powodowac! Mam taka zgage, ze to szok!!! Troszke monelo po Gavoscinie...ale i tak ja czuje:/ Tak rzadko ja miewam...fuj...Milej nocy zaganiane Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu, weszlam na chwilke tak sobie zobaczyc co u was a tu taki zonk...Matko ,mam nadzieje, ze z Czarnymloczkiem ok i Miloszek poczeka jeszcze chwilke...ajjjjj. Dorotka, daj znac smskiem jak bedziesz cos wiedziec, bo zanim ja wejde poczytac, to u was juz po poludniu bedzie. Trzymam mocno kcikuki za Loczka. 35 tydzien. No ale moglby jeszcze poczekac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...