Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Biedny loczek mam nadzieję że poczekają jeszcze z porodem. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze. Ja się dowiem dopiero jak wejdę na forum bo nikt się ze mną numerami nie wymienił i nie mam innego kontaktu z wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pisalam chwilke w nocy z nia...miala rozwarcie 1cm, dostala luteine! Lekarz mowil, ze wg niego urodzi w preciagu 2 dni, pielegniarka mowila ze moze jeszcze jakos poczeka:/ Zaczela 36tc, Miloszek duzy chlop - bedzie dobrze! Kurcze...przerobila sie w tym upale i w tej podrozy 😞 Uwazajcie na siebie Kobietki, bo to juz taki czas że cos sie moze zadziac...nie forsujcie sie! Jak sie odezwie to dam znac na pewno!
Ja to mialam kiepska noc tez...jakos sie dusilam, niedobrze mi bylo, brzuchem twardym sie stresowalam i stresuje...ech! Trzymajmy kciuki!
Megi - byla akcja, ze kto chcial to wysylal wymiennie z kims numery, no i wiekszosc ma z kims kontakt telefoniczny...wlasnie w razie co! Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki,
Znowu miałam mała przerwę na forum, ale teraz już będę częściej, bo w końcu zaczynam urlop macierzyński od jutra.
Nadroblam to co naskrobalyscie do tej pory, ale tyle tego było, ze się zamiszalam ☺️
Czrnyloczku mam nadzieje, ze u Ciebie i Miloszka wszystko dobrze. Zaciskam mocno kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
2 dni mnie nie było i 60 stron!! Szaleństwo 🙂

widzę, że u Loczka nie ciekawie, biedna 😞 Trzymam kciuki aby było dobrze!

Ja ostatnio nieszczególnie się czuję... Ciągle mi niedobrze, mam mdłości :/
Przez upały i burze nie mogę spać w nocy i potem w dzień jak wrak człowieka wyglądam... Byliśmy od czwartku u moich rodziców, a wczoraj wieczorem na grillu u znajomych... A jeszcze dziś mają wpaść znajomi na mecz a ja wcale nie mam ochoty na towarzystwo... eh...
Damianek oczywiście ostro pokopuje cały czas 😉
Mam dylemat ze szpitalem - nie wiem kiedy jechać na umówienie terminu cc, bo opcja jest albo 37+1, 37+5 albo 38+1... Lekarz kazał być "na początku 38 tygodnia a ponoć on liczy skończone tygodnie... Jednak 38+1 wydaje mi się strasznie późno :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi - dali luteine na rozwarcie, ale wody nadal ubywaja wiec mozliwe, ze dzis urodzi...na szczescie ma fajne babeczki na sali, wiec nie jest sama!
Strzauko - moze na ta pogode Ci gorzej? Mi tez niedobrze, dusze sie i w ogole byle jak! Ale to chyba juz pare z nas tak narzeka od kilku dni..coraz ciezej jest! Uwazaj na siebie i wiecej wypoczywaj, bo jak widzisz podroze itp nie sluza juz nam! Co do umowienia na cc i pojechania do szpitala, to ja bym pojechala tak wlasnie 37,2-3 i w razie co cos pisciemniala, ze tylko tak mogl maz 🙂 A juz bys miala spokoj i pewnosc.
4nula - mam nadzieje, ze masz mily weekend z goscmi 🙂 Ja dzis nudze sie z tesciowa dla odmiany, bo maz juz do roboty i kibluje do nocy - final Euro! To chociaz cos sobie obejrze..

Ja j sniadanko, odpoczne i zwlekam sie myc wlosy z mezem..a potem dalej placek! Upal nieziemski i zero wiatru! Uwazajcie dzis na siebie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, o rety 1 dzień mnie nie ma na forum i już się zaczynają porody 😲
Oby wszystko się pomyślnie ułożyło z Loczkiem, kurczę a tak się trzymała, jednak nigdy nic nie wiadomo! Mogłaby jeszcze trochę wytrzymać 🥴

Strzauka 38+1 to nie tak późno, raczej w sam raz chyba, ale jak się wahasz, to może wybierz środkową wersję 37+5 i już 🙂

U nas upały na przemian z burzami, głowa mnie dziś boli od tych zmian pogody. Wychodzi słońce, ale ja zdecydowanie wolę chłodniejszą aurę.

Miłej niedzieli, Superbaba dawaj znać co z Loczkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Wczoraj juz nie zdazylam wejsc bo wrocilam z tego panienskiego pozno po 12stej, kurcze teraz weszlam i w szoku jestem
Carnyloczek trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze-maly juz nie jest taki malutki wiec powodzenia i w razie czego latwego porodu,ale moze jeszcze troszke poczeka.
Superbabeczko dawaj nam znac jakby co bo mysle ze dzisiaj kazda bedzie tu czesciej zagladala 😉
Megi moze i lepiej z jednej strony ze jeszcze polezysz w tym szpitalu wkoncu jestes pod dobra opieka,mam nadzieje ze szybciutko ci zleci.
Strzalka ja tez mysle ze 38+1 to nie tak pozno ja moja urodzilam 38+2 i mi sie wydawalo ze to wczesnie 🙂 ale tak jak Dodi pisala moze wybierz date srodkowa 🙂
Pewnie chcialabys juz to miec za soba co i tulic w ramionach malego 🙂

Kurcze dziewczyny nie ma co teraz juz szalec ja tez musze troche przystopowac,Loczek chyba wczoraj przesadzila z ta podroza jeszcze do tego upal i to male dziecko co znimi bylo i masz.Duzo nie potzreba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 o jezku ale jestem w szoku az sie obudzilam lol

czarnyloczek jestesmy z toba

superbaba daj jej znac ze my tutaj kciuki zaciskamy
czyzby pierwsza sirpniowa mamusia??? w sumie juz jest lipiec 😲
ja nie moge ....no to teraz sie zacznie jeszcze wy w tym upale to w ogole :/ uwazajcie na siebie
czekamy na wiadomosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja swojemu opowiedzialam, ze jedna z nas juz praktycznie rodzi bo z przeciazenia i w ogole te warunki atmosferyczne to tylko powiedzial: no ladnie! koniec z imprezami nigdzie na dluzej nie wychodzisz wsyztsko w domu masz (tzn pokazal na kompa i telewizor) zakupy bede ja robil a ty lez! moze wiatrak ci wlaczyc?!
no i mnie zamurowalo! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska i Dodi - Strzauka ma dopiero pojechac do szpitala zapisac sie na cesarke a nie juz na porod 🙂 Dlatego tak mysli, zeby jednak wczesnej a nie na ostatnia chwile...zgadza sie Strzaueczko?:P
Aguska - udala sie sesja?! Poprosimy jakas foteczke 🙂 I jak panienski?
D-brycz - no to wlasciwie sie maz zachowal 🙂 Moj tez w nocy ze mna sie Loczkiem zdenerwowal 😞

No musimy teraz na siebie bardziej uwazac...upaly tez nie sprzyjaja nam! Mi polozna wlasnie mowila, ze pod koniec to jak najmniej autem, bo jednak trzesie:/ No i jednak odpoczynek jest najlepszy na ty etapie:P Patrzylam na lipcowki - juz 3 rozpakowane w 37 tv, czerwcowrk tez sporo przed terminem rodzilo:/
Loczek po poludniu ma obchod, wiec bedzie cos wiecej wiadomo! Ja juz umyte wloski i leze...dzis jest chyba z 35 stopni!!! Koty leza na podlodze plackiem...musi byc na prawde kiepsko! Mi nawet przez ten gorac jakos jesc sie odechciewa...moze w koncu nie przyryje kolejnego kg w tydzien:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguśka, dokładnie tak jak pisze Suuperbaba, to Ty URODZIŁAŚ 38+2 a ja mam jechać tylko umówić termin planowanej cesarki, dlatego wydaje mi się to późno :P bo chciałabym już znać termin i się nastawiać a teraz się boję, że zanim mi zaplanują cc to mały już zechce wyjść i wszystko odbędzie się tak nagle... Chyba faktycznie tak zrobię i pojadę 37+5 🙂

kurcze, ciekawe jak z Loczkiem - może faktycznie wróci do domu już z Juniorem 🤪 a to ja miałam być pierwsza, hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
agadka napisał(a):
dbrycz no widzisz jak masz fajnie a tak na powaznie to sluchaj sie meza!!! kazdy dzien dzidziuska w brzuszku jest wazny

ale ja nie lubie jak on ma racje! 😠


haha zadna z nas nie lubi :P ale tym razem sie poddaj 🙃

wiecie co tak weszlam wczoraj na te co juz urodzily i tam w czerwcowkach tylko jedno dziecko mialo ponizej 3kg 😮 a te jedno ogromne 5,5 czy jakos tak 🤪 jezuuu
i tak poczytalam o ich problemach a ze co mozna jest przy kamieniu i sobie przypomnialam ze ja juz nic nie pamietam zaraz musze wejsc i poczytac troche na temat karmienia pol nocy ogladalam filmiki na youtube jak karmic jak podnosic jak kapac hehe uwielbiam tego zwitkowskiego!!!! NIECH ON BEDZIE MOJA POLOZNA! On jest taki delikatny a te w szpitalach to kapia jak male swinki pod kranem
http://www.youtube.com/watch?v=W7dcFTuHbek&feature=BFa&list=SPDFB553EA5E22C67A
http://www.youtube.com/watch?v=lprsFKEXoZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko sesja taka sobie bo pogody nie bylo az takiej fajnej ale za to dzien fajnie spedzilismy 🙂 a na panienskie planowalam isc tylko na godzinke a zostalam 5 godzin 😜 bo bylo tak fajnie 🙂
Pozniej jakas fotke wkleje
D-brycz sluchaj meza dziewczyny maja racje 😜

My dzisiaj znowu jedziemy na pol dnia tym razem do Ikei zrobic zakupy jeszcze jakies dla dzidzi,ale u nas na szczescie pogoda sprzyja ciezarnym dzisiaj jest ok 17 st i zachmurzone wiec akurat.
A wy dziewczynki trzymajcie sie w tych upalach i nie wychodzcie jak nie musicie. moze nastepne dni beda laskawsze dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dbrycz z tego co pamietam u mnie bylo tak samo ze jak pielegniarka w szpitalu kapala to moczyla potem trzeba dokladnie osuszyc i niczym nie smarowac oscarkowi szybko odpadl wiec chyba jest ok ale w komentrzach pod filmem wlasnie pisza zeby nie moczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...