Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Strzaleczko poczekaj do wieczora juz z ta obraczka lepiej tak jak dziewczyny pisza moze troszke opuchlizna zejdzie, nie martw sie napewno uda ci sie ja sciagnac jeszcze jest czas.
D-brycz i Monia fajnie jutro usg i badanie,ale wam zazdroszcze zobaczycie wasze dzidziusie co tam porabiaja 😉 no i wage poznacie
Ja to juz niemam na co liczyc nastepna wizyta 10 lipca jak zwykle cisnienie,mierzenie brzucha,mocz i to by bylo a tyle eheh
Monia pisalas ze moze bys sie mniej stresowala jakby badania nie byly tak czesto,ale wierz mi ja marze o tym zeby mi ktos zajrzal do srodka i sprawdzil czy wszystko dobrze z szyjka itp
Superbabeczko wszystkie sie juz chyba stresujemy coraz bardziej-termin sie zbliza i myslimy jak to bedzie
Oby wszystkie mialy lekkie porody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
d-brycz a może zobacz takie ręczniki w sklepie, w markecie każdym taki znajdziesz w pepco tez widziałm te reczniki a do tego tańsze bo około 25-30zł może warto trochę zaoszczędzić an przesyłce??

ja mam 2 takie duże reczniki ale zwykłe ja jak kąpei to rozkładam recznik na naiego rozkładam piluchę tetrową i potem otulam takim pakunkiem maluszka 🙂 tego recznika nigdy nie miałam ale może tez sie skusze jak bede w pepco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha wlasnie tak planowalam, ze duzy recznik jako podkladke potem te okrycie kapielowe a w srodek jeszcze flanelowa 🙂 moze za duzo 🙃
a chcialam jakies takie bardziej dzieciece zeby mi sie nie pomylily z naszymi 🤢
chyba takie kupie:
http://allegro.pl/zestaw-recznikow-kubus-princess-3sztuki-recznik-i2406172175.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Usunelo mi posta..grrr! Ja mam takie: http://allegro.pl/bobas-okrycie-kapielowe-kapturek-bawelna-myjka-i2421728662.html i takie: http://allegro.pl/bobas-okrycie-kapielowe-kapturek-recznik-15-wzorow-i2269952882.html
Ale dostalam jeszcze ze 3 od znajomych..mam az za duzo:/

A ja spokojna, bo juz mamy wszystko i nawet wozek juz uprany 🙂 A z ta torba to chyba musze sie sprezyc jednak i dopakowac co sie da! No i te pierscionki musze zdjac..ale szkoda mi, a jeszcze nic nie spuchlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff u mnie torba spakowana prawie calkowicie i tylko szlafrok I jakies spodnie na wyjscie wrzuce poznie 🙂
Aguska tez mi sie marzy usg i normalne badanie, bo jakos mam przeczucie, ze szyjka mi sie troche skrocila 😞 Jak nie wytrzymam to chyba pojde do ginekologa prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry...ledwo mi sie dzisiaj oczy udalo otworzyc, taka zmeczona i niewyspana...
Dziewczynki, jak ja zdejmowalam bizuterie przed porodem, a tez nie chcialam sie rozstawiac, to zawiesilam na lancuszku i takim sposobem mialam przy sobie. Nie wiem czy uwas wolno, u nas bylo ok. No ale to zawsze pomysl tak na codzien jak nie da rady na palcu.
Co do Loczka, to przesadzaja w szpitalu. Dziewczyna w nerwach lezy i nic jej nie powiedza. Ja bym chyba dopytywala....ale moze nie chca mowic i tyle. No miejmy nadzieje, ze tak jak SUperbaba mysli, przeciagaja sprawe ile mozna i tyle.
Strzauka...oj bidna Ty z ta obraczka.... juz sama nie wiem.Tylko nie pocharataj tego palca, palec wazniejszy niz obraczka 😉
Monia, fajnie masz z Ola, ona taka tancerka, moze zrobi kariere! Ale w takie upaly to posiwecieni tak z nia wszedzie biegac.
Ja tez mam az za duzo tych reczniczkow. I powiem wam, jakbym miala jeszcze raz kupowac, zwrocilabym uwage na to, jak ten haft wyglada, bo czasami jest tak naszyty, ze bedzie drapal. To taka praktyczna uwaga, bo te reczniczki powinne byc mieciutkie jak kaczuszka.
Ja wczoraj ustalama plan planu 😁 z Lukeim. Mowi, ze tak jak obiecal, na mieisac przed terminem bedzie gotowe. Ja tam mam nerwa. Dzisiaj za cos sie musze zabrac. Czuej sie kompletnie nieprzygotowana, tak az mi sie plakac chce. No ale sama siebie uspokajam, bo to nie do konca prawda, ale musze sie zabrac .....
A nerwy sa, bo i Loczek juz wystartowala i terminy ise zblizaja, a w sumie nikt nie wie jak to bedzie i kiedy, wiec wiadomo, stressss.
Spac coraz ciezej. Cholerny skunks znow cos spryskal, myslama, ze padniemy i to zaraz przed spaniem. Nie dalo sie oddychac...Luke mysli, ze moze pod weranda sie zagniezdzil a na pewno gdzies w okolicy...No nie wiem co tu zrobic, bo takie smrody co pare dni to dziekuje...
U nas tez juz upal. 8 rano....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Dodi moge sobie wyobrazic jak sie cieszysz 😆
Napewno rodzice znajda chwilke zeby ci go odebrac
A jak twoja glowa lepiej? Czy dalej boli?

Lepiej lepiej, dziś już dobrze, bo wczoraj to tylko kulka w łeb. Cieszę się bardzo, chociaż wózek będzie zapowiadał nadejście dziecka w domu, bo póki co, to nic nie mam 🤢 Nie wspomnę o rzeczach do szpitala. Do tej pory wyznawałam zasadę "mamy czas, mamy czas, czas nie goni nas" 😜 Ale trochę jednak goni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Dziewczyny to po ile ręczniczków kupowałyście? bo ja w sumie mam dwa z kapturkiem i tyle - i nie wiem ile jeszcze dokupić żeby nie było za dużo 🙂


Strzauka, ja mam wiecej, ale to dlatego, ze podostawalam. ALe sama pamietam kupilam dwa. I jakbym miala doradzac, to mysle, ze dwa sa akurat. Przeciez w razie czego nic sie dziecku nie stanie, jak sie uzyje normalnego recznika. Ja juz od dawnaaaa nie uzywam tych z kapturkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Dziewczyny to po ile ręczniczków kupowałyście? bo ja w sumie mam dwa z kapturkiem i tyle - i nie wiem ile jeszcze dokupić żeby nie było za dużo 🙂


Strzauka, ja mam wiecej, ale to dlatego, ze podostawalam. ALe sama pamietam kupilam dwa. I jakbym miala doradzac, to mysle, ze dwa sa akurat. Przeciez w razie czego nic sie dziecku nie stanie, jak sie uzyje normalnego recznika. Ja juz od dawnaaaa nie uzywam tych z kapturkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke tak wlaśnie mi się wydawało, ze dwa wystarczą, dlatego więcej nie kupowałam 🙂 najwyżej dokupi się w trakcie, jak piszesz, że powinny starczyć to bez sensu teraz wydawać pieniądze 🙂

d-brycz ten zestaw z kubusiami jest super, może za jakiś czas też coś takiego zakupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny! Jestem załamana 3 dni przeprowadzki a my jeszcze na kartonach 😞 stresuje mnie że jeszcze nic nie mam przygotowanego dla mnie i maluszka, no niby wszystkie rzeczy gdzieś w kartonach są ale ja już bym chciala mieć wszystko spakowane. Meble przywiozą nam dopiero pod koniec tego tygodnia więc niby jeszcze zdążę ale jestem wykończona. Te upały powodują że puchnę i wyglądam jak dynia. ja biżuterię zdjęłam z 2 miesiące temu bo wolałam nie ryzykować że później nie dam rady ale mi palce od zawsze puchły wieczorami nawet bez ciąży a teraz to czasem nie mogę nimi zginać 😞
Poczytam was później wieczorkiem bo jestem ciekawa co u was słychać, mam tylko nadzieję że każda się jakoś trzyma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka napisał(a):
hej Dziewczyny! Jestem załamana 3 dni przeprowadzki a my jeszcze na kartonach 😞 stresuje mnie że jeszcze nic nie mam przygotowanego dla mnie i maluszka, no niby wszystkie rzeczy gdzieś w kartonach są ale ja już bym chciala mieć wszystko spakowane. Meble przywiozą nam dopiero pod koniec tego tygodnia więc niby jeszcze zdążę ale jestem wykończona. Te upały powodują że puchnę i wyglądam jak dynia. ja biżuterię zdjęłam z 2 miesiące temu bo wolałam nie ryzykować że później nie dam rady ale mi palce od zawsze puchły wieczorami nawet bez ciąży a teraz to czasem nie mogę nimi zginać 😞
Poczytam was później wieczorkiem bo jestem ciekawa co u was słychać, mam tylko nadzieję że każda się jakoś trzyma....


Nie przemeczaj sie....
Niech Ci ktos pomoze.
No i daj sobie chwilke, 3 dni to nie dziwne, ze jeszcze na kartonach. Ja sobie na przprowadzke dalam dobry miesiac na rozpakowanie 😉. Bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez kupilam2 z kapturkiem, a mam w sumie 4-5, bo dostalam..no trudno 🙂 Te z Kubusiem sa fajowe, ale to pewnie na potem sie przydadza!
Ja sie przekimalam..usnelam nad ksizka na 30-40min! Znow upal i slonce - masakra! Dzis w ogole mi zle pod kazdym wzgledem..brzuch napiety i twardy, slabo, humor ble...
Karioka - Ty tam nie przesadzaj, bo zaraz z Loczkiem bedziesz rodzic:/ Uwazaj na siebie w te upaly..przeprowadzaj sie na spokojnie i niech chlop wszystko ogarnia, bo nam padniesz! A z takim spuchnieciem to mega nie fajnie!
Madzia - z tym skunksem to nie za bardzo:/ Jeszcze jak mowisz, ze to taki smrod..moze niech go Luke poszuka i postara wyrzucic?! A z remontem trzeba miec nadzieje, ze faktycznie sie wyrobia do porodu 🙂 Wyjscia juz nie ma, jak zlecone!U Was tez przez ten upal kotki ledwo zywe?! U mnie leza na podlodze albo przy wiatraku biedaki...

I zapomnialam co pisalyacie wiecej:/ Moja ginka nie odbiera, a ja tez paniki nie chce siac..i chyba juz tez mam nerwa, zeby nie kazala przyjezdzac albo co! No dzis zdecydowanie nie jest dzien mojego brzucha...A gdzie Magdad i Nirmalka?..oby lezaly gdzies fo gory brzuchem w cieniu i relaksowaly sie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...